Vasmacska Étterem és Panzió Komárom

étterem, szálláshely étterme, gastropub
Vasmacska Étterem és Panzió Komárom
Vasmacska Étterem és Panzió KomáromVasmacska Étterem és Panzió Komárom
Vasmacska Étterem és Panzió KomáromVasmacska Étterem és Panzió Komárom

Napi árak reggelis ellátással, fürdőbelépővel
2025.04.30-ig
2024.12.31-ig
Sokoró Fogadó Sokorópátka

Vasmacska Étterem és Panzió Komárom vélemények

2022. június 12.gyerekekkel járt itt
Közvetlenül a Komáromot Komarnoval összekötő Erzsébet-híd lábánál található ez az étterem, amelynek tetőterében panzió is működik. Mi az étterem mögötti Tesco parkoló felől közelítettük meg a bejáratot, ahol ingyenesen és közelben tudtunk parkolni. Belépve egyből egy fura kettőségbe ütköztünk.
Vasmacska Étterem és Panzió Komárom - EgyébVasmacska Étterem és Panzió Komárom - EgyébVasmacska Étterem és Panzió Komárom - EgyébVasmacska Étterem és Panzió Komárom - EgyébVasmacska Étterem és Panzió Komárom - EgyébVasmacska Étterem és Panzió Komárom - EgyébVasmacska Étterem és Panzió Komárom - EgyébVasmacska Étterem és Panzió Komárom - EgyébVasmacska Étterem és Panzió Komárom - EgyébVasmacska Étterem és Panzió Komárom - EgyébVasmacska Étterem és Panzió Komárom - EgyébVasmacska Étterem és Panzió Komárom - EgyébVasmacska Étterem és Panzió Komárom - EgyébVasmacska Étterem és Panzió Komárom - EgyébVasmacska Étterem és Panzió Komárom - EgyébVasmacska Étterem és Panzió Komárom - EgyébVasmacska Étterem és Panzió Komárom - EgyébVasmacska Étterem és Panzió Komárom - EgyébVasmacska Étterem és Panzió Komárom - EgyébVasmacska Étterem és Panzió Komárom - EgyébVasmacska Étterem és Panzió Komárom - EgyébVasmacska Étterem és Panzió Komárom - EgyébVasmacska Étterem és Panzió Komárom - EgyébVasmacska Étterem és Panzió Komárom - EgyébVasmacska Étterem és Panzió Komárom - EgyébVasmacska Étterem és Panzió Komárom - EgyébVasmacska Étterem és Panzió Komárom - EgyébVasmacska Étterem és Panzió Komárom - EgyébVasmacska Étterem és Panzió Komárom - Egyéb
2017. augusztus 15.gyerekekkel járt itt
Egy vasárnap délután értünk az étteremhez,kb. 3 óra körül. 4 felnőtt és egy 3 éves gyerek. Az étterem nem volt zsúfolásig megtelve de azért sokan voltak. A pincét hamar jött, felvette a rendelésünket és közölte, hogy kicsit várnunk kell. Ez a kicsi több mint 1 órát tartott. Körülöttünk már mindenki elfogyasztotta az ebédjét,mire mi is megkaptuk.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2016. május 3.a párjával járt itt
Ez az a hely amit valamiért ajánlok, másrészt pedig nem annyira! 2-szer voltam talán elsőnél ballagás utáni dínom-dánom volt, szóval ott igazából minden rendben volt számomra, persze ez a megrendelőtől is függött gondolom! Másodszor a párommal ketten voltunk, na itt már voltak gondok!
Kiváló 2015. május 26.a párjával járt itt
Hétvégén a monostori erődöt látogattuk meg. Vonattal utaztunk így a közelben kerestünk egy hangulatos éttermet. Nagyon jó választás volt a Vasmacska. Udvarias, közvetlen, de nem tolakodó volt a pincér. Nagyon-nagyon finom volt a leves és a fő fogás is. A mennyiséggel is meg voltunk elégedve.