Diana Étterem Kóny

1. helyezett az 1 kónyi étterem közül
134. helyezett Nyugat Dunántúlon - 697 étterem közül

Diana Étterem Kóny vélemények

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 25.
Többször volt alkalmam ebben a vendéglőben étkezni. Minden esetben kitűnő volt az étel. Kiemelném a Jókai bablevest (amihez mindig friss, meleg a kenyér) és a túrógombócot, ami szintén nagyon ízletes. Bárkinek ajánlati tudom. Ráadásul az étterem előtt mindig van szabad parkolóhely is.

2018. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. június 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon rég jártam az étteremben utoljára, akkor még a gyorsforgalmi út nem volt meg. Mindíg jó emlékekkel távoztunk és ezt a kellemes érzést még sok év múlva is sikerült bennünk feleleveníteni a helynek! Nem tudom mi a titok, de a minőség és a kiszolgálás színvonala sem csökkent egyáltalán! Csak ajánlani tudom, érdemes érte kitérőt tenni, én kb.

2016. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. november 24.
A barátainkkal tett kiránduláson az interneten kerestünk éttermet Győr és Sopron között. A Diana volt a legszimpatikusabb, és nem is csalódtunk. Az étlapon mindenki megtalálja az izlésének megfelelő ételt, bőven van választék. Négyen négyfélét kértünk, és mindegyik nagyon finom volt. Az árak, a kiszolgálás gyorsasága sem kifogásolható.

2016. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. július 11.
Már számtalanszor voltam ezen a helyen családdal vagy párommal, külföldi ismerősökkel és rokonokkal, de elvitelre is rendeltünk már a Táljaikból. Mindig jó minőségű ételetek fogyasztunk itt, a kiszolgálás tökéletes. Az ételek nem csak finomak, hanem érdekesek is! Nem csak a megszokott klasszikusokat tudjuk itt rendelni. Köszönjük a sok jó élményt :)

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 24.
Kapuvárról jöttünk haza és ebédelni betértünk a Diana autós vendéglőbe. A pincér kissé nehezen engedett fel, de később megenyhült, mondhatni kedves lett. fácán és vadragu levest ettünk. Mindkettő ugyanabból az alapléből készült, hozzáadott hússal és zöldségekkel. Sajnos ez az ízén is érződött.

2015. decemberben járt itt
Értékelt: 2015. december 14.
Évekkel ezelőtt jártam először ezen a helyen. Akkor a családdal hazafelé álltunk meg az étteremnél. A személyzet udvarias, segítőkész mégis diszkrét. A első benyomás nagyszerű volt. Ez sok étterem esetében így van, de a második-sokadik alkalom nem azt tapasztaljuk, amit az elsőnél. Ennél az étteremnél ez nem így van.

2015. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sopronból Győrfele tartottam mikor megpillantottam ezt az éttermet. Elég jónak s gusztusosnak tartottam hát betértem. Nekem személy szerint nagyon tetszett. Teljessen rendben volt. Az ételek. . . az árak. . . a kiszolgálás. Nagyon jó az étlap változatos. . . halételek, vad ételek stb. Pozitív élményekkel s jó ételekkel gazdagodtam. Ajánlani tudom mindenkinek.

2014. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2015. február 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Névnapi vacsorára mentünk családommal, kipróbálni egy számunkra új helyet a közelben. Ugyanis nagyon untuk már a szokásos éttermek gyenge választékát. Különleges ételekre vágytunk, valami újra, amit még nem kóstoltunk. Az étlapról nehéz választani, annyi finomság és különleges fogás sorakozik, pl strucc, vad- és hal ételek tárháza.

2014. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. január 5.
Nem először jártunk az étteremben, általában itt állunk meg Sopron, illetve a környék felé menvén. Mindig ízletes ételeket ettünk, de most leginkább azzal bűvölt el a személyzet, hogy a halételhez halkéssel és villával terítettek. Ritkán tapasztalom éttermekben. Egyébként a hal is finom volt! Nemkülönben visszafelé a vadraguleves.

2014. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. július 22.
Sopronba jövet-menet szoktunk megállni itt, már voltunk vagy 10 alkalommal. A hely vadász jellegű széles vad kínálata van, de minket ez nem érdekel mert utazunk, de láttam pár olyan tálat hogy inkább maradtam volna. . . A pincérek figyelmesek, ahogy látom törzsgárda van itt is. elég sokan vannak mindig, lehetne gyorsabb a kiszolgálás, de nem vészes.

Legnépszerűbb csomagok Kónyon és környékén
Vadkert Major
2 nap/1 éjszaka 7.000 - 11.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.10.21. - 2021.12.23.
Greenfield Hotel Golf & Spa
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 19.900 - 32.215,- Ft/fő/éj között: soft all inclusive ellátással, üdvözlőitallal, wellness- és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.07.02. - 2021.12.22.
Spirit Hotel Thermal Spa
6 nap/5 éjszaka 38.500 - 73.551,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.07. - 2021.12.31.
Németh Apartmanok
2 nap/1 éjszaka 11.237 - 15.940,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.08.15. - 2021.09.04.
Suri Bau Apartman
4 nap/3 éjszaka 8.750 - 10.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.05.11. - 2022.05.11.
Hotel Wolf
3 nap/2 éjszaka 9.315,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel
2020.12.01. - 2021.08.31.
EMAN Apartmanház Sárvár
3 nap/2 éjszaka 4.625,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.05.11. - 2022.05.11.
Kristály Hotel Konferencia & Wellness
Ajka
2 nap/1 éjszaka 12.950 - 32.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.20. - 2021.12.31.
ETO Park Hotel**** Superior Business & Stadium
Győr
2 nap/1 éjszaka 21.450,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.12.22. - 2021.12.27.
Heléna Hotel & SPA
Levél
3 nap/2 éjszaka 13.066,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan spa használattal, kültéri medencével, meglepetés bekészítéssel, kedvezményekkel, parkolással, bringóhintó bérléssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.05. - 2022.09.29.
Hunguest Hotel Répce Gold
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 21.200 - 34.600,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, sportprogramokkal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.07. - 2021.12.22.
Zafír Apartman
2 nap/1 éjszaka 9.417 - 25.894,- Ft/fő/éj között: önellátással, parkolással, gyermekjátszótérrel
2021.03.16. - 2021.12.23.

Szállodák Kóny környékén
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa Kóny
A Park Inn Hotel 2006-ban épült, Magyar Turizmus Minőségi Díj és Zöld Szálloda elismeréssel...
Spirit Hotel Thermal Spa Kóny
All inclusive pihenés
Nyári kiruccanás (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 5 éj)

Diana Étterem KónyX