Gyöpi Panzió étterme Környe

Kedvezményes kikapcsolódás Zsámbékon
Szépia Hotel Zsámbék

Gyöpi Panzió étterme Környe vélemények

Szörnyű 2021. augusztus 12.barátokkal járt itt
Legyet találtam a babgulyás levesben. Jeleztem ezt a hibát alázatosan, el is vitték az asztalomról. Ugyanazt a levest vissza tették elém! Honnan tudom? Szeretem a chilit! Azt a levest chili nélkül hozzák ki, chilit külön szolgálják fel. Tettem is a levesbe chilit, mert az finom a vendéglátóegységben.
Kiváló 2018. július 12.gyerekekkel járt itt
Családi ünnepséget tartottunk 40 fővel.
Gyors,illedelmes kiszolgálás,tisztaság,hideg sörválaszték.
Teremben ügyes asztalelhelyezés,volt hely az unokáknak a modern táncuk bemutatására,vendégeknek tánc lehetőség.
Jól éreztük magunkat,máskor is eljönnénk,pl. a 100 évesre !
Kellemes környezet,játszótér ugrásnyira.
Ingyenes parkolás.
Kilátás a tóra ,vértes hegységre.
Szörnyű 2018. január 28., üzleti partnerrel járt itt
Az étterem avítt, szocreál berendezés, némi giccsel fűszerezve, "hullaházi" félhomállyal.

Unalmasan átlagos ételek, izgalmasan felülárazva. A főnökasszony modortalan, barátságtalan, köze nincs a vendéglátáshoz és ezen sajnos az olykor igyekvő személyzet sem tud változtatni.
Elkerülendőnek tartom az éttermet.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt márNépszerű író - 25 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. június 14.a párjával járt itt
Többször voltunk már ebben az étteremben, amit jó szívvel ajánlok mindenkinek.
Az ételek nagyon finomak és bőségesek, a kiszolgálás kedves és gyors,
az étterem tiszta. A mátrai borzas isteni finom, sehol nem ettem még ilyen finomat :)
Az étteremnek van egy különleges hangulata, régies bútorok vannak benne, ami egy kicsit sötétté teszik a helyet, de ez szerintem nem von le az értékéből.
Átlagos 2014. szeptember 29.a párjával járt itt
Nem akartunk otthon vacsorázni egy hosszú utazás után, ezért féluton megálltunk itt. Érdekes módon a hely üres volt, a terem közepén esküvői készülődés, díszítgetés, de most még csak du 4 óra volt, sehol senki, a zártkörű tábla sem volt kint. A pincér egy másik terembe kísért, semmi ajánlás, csak az étlapot hozta, ment tovább.
Gyöpi Panzió étterme Környe - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2014. május 14.gyerekekkel járt itt
Ebédelni mentünk a családommal Anyák-napján. A pinérek kedvesek,udvariasak voltak. Az étlap választéka bőséges volt,az ételeket hamar kihozták,nagyon finomak voltak. Az ár-érték arány szerintem a helynek megfelelő volt. Ajánlom másoknak is. Az étterem berendezése,bútorzata kicsit felújításra szorulna,viszont jó időben kihasználható a hatalmas a fedett terasz része.