Szent Orbán Erdei Wellness Hotel Kóspallag ★★★★

Kóspallag és környéke
4,3
a 4 kóspallagi szállás közül
Szent Orbán Erdei Wellness Hotel Kóspallag
Szent Orbán Erdei Wellness Hotel KóspallagSzent Orbán Erdei Wellness Hotel Kóspallag

Szent Orbán Erdei Wellness Hotel Kóspallag bemutatkozása

Szent Orbán Erdei Wellness Hotel****
“Különleges világ az erdő mélyén”!
A Szent Orbán Erdei Wellness Hotel, amely Európában egyedülálló **** farönk szálloda, a Börzsöny szívében, a Duna-Ipoly Nemzeti Park területén található.

Harangvirág 36 Vendégházak Kismaros - Legjobb ár
2025.04.01-ig
Harangvirág 36 Vendégházak Kismaros
Portobello Hotel Esztergom - Wellness pihenés félpanzióval
Wellness pihenés félpanzióval
Portobello Hotel Esztergom

Szent Orbán Erdei Wellness Hotel Kóspallag vélemények

2013. december 6.a párjával járt itt
Gyönyörű szálloda, remek személyzet, szuper wellness. A foglásunkat először lemondták teltház miatt, de aztán hívtak, hogy mégis mehetünk és egy kategóriával jobb szobát kaptunk cserébe. Ez a hozzáállás nagyon szimpatikus volt. Az odavezető út nagyon keskeny, kanyargós és kátyús, de ez nem indok arra, hogy ne keressük fel még egyszer ezt a csodaszép szállodát.
Kiváló 2013. november 20.a párjával járt itt
Mindenkinek ajánlom ezt a hotelt, aki szeretne az Isten háta mögött nyugodt,csodálatos környezetben eltölteni néhány szép napot. Mindig ilyenre vágytam : egy erdei tisztás közepén magányosan álldogáló ház, mely otthonosságával, finom fenyőillatával és melegével rám vár. Itt megáll az idő.
Kiváló 2013. október 23.a párjával járt itt
Két éve lakok Zebegényben és ez idő alatt fedeztem fel a Szent Orbán Fogadót. Mesés környezetben helyezkedik el,a Börzsöny szívében. Nyáron a strand, hűvösebb időben a wellness ad meg minden lehetőséget az igazi pihenésre. Az árak a nyújtott szolgáltatásokhoz és a csodás környezethez képest igen csak kedvezőek.
Szent Orbán Erdei Wellness Hotel Kóspallag - Medence/kertSzent Orbán Erdei Wellness Hotel Kóspallag - Medence/kert
Kiváló 2013. augusztus 31.a párjával járt itt
Szuper jól éreztük magunkat ! ! ! A személyzet kedves, segítőkész az ételek kiválóak és a félpanzió elfogyasztásának lehetősége egyedülállóan (bármikor, bármit akár variálva is) rugalmas. A wellness helyiségben valóban jó lenne egy ivócsap. A belső medencébe való bemenetelt segíthetné egy korlát amibe az idősebbek megkapaszkodhatnának.
Szent Orbán Erdei Wellness Hotel Kóspallag - WellnessSzent Orbán Erdei Wellness Hotel Kóspallag - Külső képSzent Orbán Erdei Wellness Hotel Kóspallag - WellnessSzent Orbán Erdei Wellness Hotel Kóspallag - VendéglátásSzent Orbán Erdei Wellness Hotel Kóspallag - WellnessSzent Orbán Erdei Wellness Hotel Kóspallag - VendéglátásSzent Orbán Erdei Wellness Hotel Kóspallag - BelsőSzent Orbán Erdei Wellness Hotel Kóspallag - Környék
Kiváló 2013. augusztus 15.a párjával járt itt
Kellemes kaland volt itt tölteni egy hetet a világtól elzártan, mégis kényelemben. Az odavezető utat azért éjszaka nem ajánlanám, csak a gyakorlottabb vezetőknek, mert ez itt tényleg a kerek erdő közepe, a világ tetején.
Kiváló 2013. július 19.a párjával járt itt
Kedvenc helyünk! Minden évben többször visszatérünk, évszakonként más más élményt nyújt! A személyzet nagyon készséges és minden kívánságunkat teljesítik, páratlan! Az ételek bőségesek finomak a vegetáriánus ételektől a vadételekig minden megtalálható. Az étterem ill. a kerthelyiség hangulata egyedi.
Szent Orbán Erdei Wellness Hotel Kóspallag - Medence/kert
Kiváló 2013. június 13.a párjával járt itt
A férjemmel töltöttünk el egy hosszú hétvégét. Gyönyörű helyen van a szálloda. Egyedi tervezésű, külön szobákkal, csodálatos étteremmel, és különösen kellemes strandolási lehetőséggel van berendezve. A személyzet kiváló összhangban dolgozik, nagyon kedvesek. Remek ételek és kikapcsolódási lehetőségek vannak.
Szent Orbán Erdei Wellness Hotel Kóspallag - Szobák
Kiváló 2013. június 10.családjával járt itt
Az odaút kellemes volt, szép környezetben helyezkedik el a hotel. Az étterem szép, nagyon tetszik a hangulata. A személyzet kedves volt, az ételek finomak. A szobák berendezése is igazán tetszett, passzol az egyéni stílusomhoz. A gyerekek tudtak pancsizni, míg mi felnőttek beszélgettünk. A hotel közelében túrázni is lehet. Egyszerűen remek hely a kikapcsolódni vágyóknak.