Szent Orbán Erdei Wellness Hotel Kóspallag ★★★★

Kóspallag és környéke
4,3
a 4 kóspallagi szállás közül
Szent Orbán Erdei Wellness Hotel Kóspallag
Szent Orbán Erdei Wellness Hotel KóspallagSzent Orbán Erdei Wellness Hotel Kóspallag

Szent Orbán Erdei Wellness Hotel Kóspallag bemutatkozása

Szent Orbán Erdei Wellness Hotel****
“Különleges világ az erdő mélyén”!
A Szent Orbán Erdei Wellness Hotel, amely Európában egyedülálló **** farönk szálloda, a Börzsöny szívében, a Duna-Ipoly Nemzeti Park területén található.

Harangvirág 36 Vendégházak Kismaros - Legjobb ár
Portobello Hotel Esztergom

Szent Orbán Erdei Wellness Hotel Kóspallag vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. október 18.gyerekekkel járt itt
Szeptember elején jártunk a szállodában, 3 nagy gyerekkel, így összenyitható, családi szobát kértünk. A hotel felé vezető út igen vadregényes, hangulatos erdei aszfaltos út. Érkezésünkkor kellemes csend, nyugodt környezet, gyönyörű rönk épület fogadott minket az erdei tisztáson. A recepción megkaptuk a szobakártyákat, a szükséges információkat.
Kiváló 2016. december 11.a párjával járt itt
Az egyik legintimebb hely melyet valaha is látogattam. Kétszer jártam itt, egyszer szezonkezdetkor, tavasszal, egyszer meg nagyon késő ősszel, mindkét alkalommal rendkivül szép volt. Túrázni, biciklizni, sétálni vágyóknak csodálatos hely, sokcsillagos kényelem ezercsillagos természet ölén. A welness szolgáltatások tökéletesen kiegészitik az aktiv pihenést.
Kiváló 2016. november 20.a párjával járt itt
Házassági évfordulónkra kaptam ajándékba egy hétvégét ebben a Hotelben a férjemtől. Igazán figyelmes, és jó ötlet volt. Várakozásokkal teli gördültünk be a parkolóba, mivel még hasonló helyen nemigen voltunk. Különleges hely, olyan tekintetben meg mindenképp, hogy nincsen közelben semmilyen lakott település.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 23 városban járt márNépszerű író - 23 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. május 3.gyerekekkel járt itt
A Szent Orbán Erdei Hotelt az interneten találtuk,amikor a saját faházunkhoz kerestünk megfelelő kivitelezőt. Ezt az álomszép gerendaépületet dobta ki a kereső. . . Gondoltuk,előbb vagy utóbb csak felkeressük. Három gyerekkel indultunk el a világ végére. . . Nagymaros és Kismaros közt nehezen, de rátaláltunk a kóspallagi útra.
Szent Orbán Erdei Wellness Hotel Kóspallag - Külső képSzent Orbán Erdei Wellness Hotel Kóspallag - Egyéb
Kiváló 2016. május 3.a párjával járt itt
Párommal kaptunk karácsonyra egy 3 napos kuponcsomagot. Benne volt 2 óra biciklizés, 2 iszappakolás a félpanzió mellett. A hely csodaszép helyen van, erdő egy karnyújtásnyira. A wellnessrészleg kicsi de tiszta és nincs tömegnyomor, csak ha rossz idő van, akkor vannak többen. Az ételek ízletesek voltak, bőséges svédasztal volt.
Szent Orbán Erdei Wellness Hotel Kóspallag - Külső képSzent Orbán Erdei Wellness Hotel Kóspallag - Külső kép
Kiváló 2016. január 27.a párjával járt itt
Utazásaink során számos helyen megfordultunk, de ez a hely valamiért más volt mint a többi. A csend és nyugalom, ami átjárja helyet az embert is áthatja. A személyzet nem tolakodó ellenben segítőkész. A látványvilága a szállodának mesés. Az ételek nem egy gasztronómiai csúcskonyhát takarnak ellenben rendkívül ízletes.
Kiváló 2015. július 17.családjával járt itt
a Börzsöny hegység erdejének kellős közepén található szálloda luxus kivitelben . Távol a világ zajától nem autók motorzajára hanem szarvasbőgésre ébredhetünk. Turázás , csendes erdei séták ,lovaglás , wellness és strandolás is , mindenre lehetőség van. Ezek a lehetőségek ritkán adódnak egy helyen.
Kiváló 2015. április 8.a párjával járt itt
Igazi, természet közeli szálláshely, pihenésre, kikapcsolódásra teljesen alkalmas.
Gyönyörű környezet, kiváló szálláshely. Igazi, változatos, finoman, háziasan elkészített ételek.
Magyarország, talán egyetlen rönkből készült szállodája. Wellness, erdei túra, erdei kisvasút minden van!
A kilátás csodálatos, rengeteg lehetőség van.
Közel a Duna-kanyar is.
Kiváló 2014. július 25.gyerekekkel járt itt
Csodaszép szálloda a természetben. Megfizethető árak, rendkívül figyelmes szállodai kiszolgálás. A személyzet remekül megválogatott, a vendég minden kívánságát teljesítik. A recepciósok egyike lehetne talpraesettebb. A környezet sokféle programra kiváló. Mi egyik nap 80 km-t bicikliztünk, másik nap a Margit-szigetre mentünk színházba.
Szent Orbán Erdei Wellness Hotel válasza
Tisztelt Hölgyem/Uram! Köszönjük értékelését és kedves szavait! Recepciós Kolléganőnk egy hete dolgozik nálunk, azaz a "betanulás" időszakában van, valószínű ezért érezte a különbséget, és bizonytalanságát. Reméljük mikor visszatérnek hozzánk már Ő is teljes értékű csapattag lesz.
2014. augusztus 5., Szent Orbán Erdei Wellness Hotel, front office manager
Kiváló 2014. június 5.gyerekekkel járt itt
A hely,a szálloda, csodaszép,igazi pihenésre csábító. A FÉRJEM SZÜLINAPI AJÁNDÉKA VOLT,amikor jöttünk el a lányunk azt mondta,hogy a következő évben is itt akarok lenni és ezzel talán értékeltük is ezt a különleges szállodát. A kiszolgálás,a tisztaság,minden marasztaló.