Hotel Írottkő Kőszeg ★★★

Hotel Írottkő Kőszeg
Hotel Írottkő KőszegHotel Írottkő Kőszeg
Hotel Írottkő KőszegHotel Írottkő Kőszeg

Hotel Írottkő Kőszeg bemutatkozása

Kőszeg legismertebb és legnagyobb férőhelyű szállodája, a Hotel Írottkő a történelmi hangulatú város belvárosának romantikus főterén található. A megszépült, felújított Hotel Írottkő 50 szobájának mindegyike fürdőszobás, telefonnal, színes televízióval, rádióval és minibárral felszerelt.

A Hotel Írottkő legnépszerűbb csomagjai

Hotel Írottkő Kőszeg - Senior pihenés az Alpok lábánál (min. 3 éj)
Senior pihenés az Alpok lábánál
Hotel Írottkő Kőszeg - Illatos kisvárosi tavasz (min. 2 éj)
Illatos kisvárosi tavasz
2024.06.21-ig
Hotel Írottkő Kőszeg - Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Hotel Írottkő Kőszeg - Nyári kiruccanás (min. 2 éj)
Nyári kiruccanás
Senior csomag fürdőbelépővel
Hotel Szieszta Sopron

Hotel Írottkő Kőszeg vélemények

Kiváló 2016. április 1.a párjával járt itt
Kedves Hotel Írottkő Csapat! Tegnap este értünk haza Kőszegről, ebből a csodálatos kis ékszerdobozból, ahol nagyon jól éreztük magunkat! A szálloda a Fő téren helyezkedik el, gyönyörű volt a kilátás a szobánkból a szépséges műemlék Jézus Szíve templomra, a kedves kis térre, ahol szinte minden ház is műemlék, méltó a megcsodálásra!
Hotel Írottkő válasza
Kedves Tünde! Köszönjük ezt a csodálatos értékelést, ilyenkor érezzük igazán, hogy érdemes dolgoznunk! Örömmel olvastuk, hogy a születésnapi meglepetéssel is elértük célunkat. Visszavárjuk Önöket!
2016. április 4., Tóth Kinga, Hotel Írottkő
Kiváló 2015. július 14.gyerekekkel járt itt
Családdal voltunk itt; párommal, és két tini lányunkkal. Tetszettek a képek, a vélemények, ezért választottam. Két - a Főtérre néző - külön szobában voltunk. (Nyitott ablaknál sem volt zajos. ) A szobákból szép a kilátás, az étteremből is. Hangulatos, rusztikus berendezés. A szobák tiszták, a törölközőket cserélték.
Kiváló 2015. február 7.a párjával járt itt
Nagyon kellemes pár napot töltöttünk el a szállodában, a szálloda is nagyon kellemes volt, és a város is csodás, tényleg olyan,mint egy kis ékszerdoboz, tele kincsekkel. Nagyon barátságos és kedves volt a recepciósok hozzáállása a vendégekhez, mosolygósak, aranyosak voltak. A pincérek és szakácsok is csak dicséretre számíthatnak.
Hotel Írottkő válasza
Kedves Vánkai Gáborné! Örömmel olvastam sorait. Nagyon jó érzéssel tölt el minket, ha ilyen kedves visszajelzést kapunk Vendégeinktől, hiszen mindnyájan azért dolgozunk, hogy Önök elégedetten térjenek haza. Remélem, hogy a jövőben is ellátogatnak hozzánk!
2015. február 11., Tóth Kinga, Hotel Írottkő
Kiváló 2015. január 5.a párjával járt itt
Az első karácsonyom amit szállóban töltöttünk,és olyan kellemessé tették,hogy a jövőben megismételjük. Egy meghitt műsoros est,és az ajándék pezsgő ,valamint a gyertyafényes vacsora feledtette az otthoni szentestét. Az már csak ráadásként
örvendeztett meg,hogy egy pohár forralt borral való vendéglátás után,egy kiadós városnézés emelte a hangulatot
Hotel Írottkő Kőszeg - Belső
Kiváló 2014. január 17.a párjával járt itt
Kiváló szállás hely, príma kiszolgálással. Remekül lehet kirándulni, túrázni. Természet kedvelő embereknek kiváló hely. Nagyon jól éreztük magunkat. Köszönjük az ott dolgozó embereknek! !
Remélem lesz még alkalmunk ebben a szállodában eltölteni a szabadságunkat. Ajánlom másoknak is. Jó kiinduló pont az ausztriai kirándulásokhoz is.
Kiváló 2013. december 27.egyedül járt itt
Már érkezéskor tudtam hogy rendkivüli figyelem övezi a vendéget! Így is volt, utazási csatlakozásprobléma merült fel oda és vissza is,amit az igazgatóasszony rendkivüli figyelemmel segített megoldani,itt is megköszönöm. Még sorolhatnám mi volt és hogy történt. . .
Hotel Írottkő válasza
Kedves Németh Eszter ! Köszönjük a kedves szavakat, a pozitív értékelést, melyet Kollégáimnak is tolmácsolok. Visszavárjuk :) !
Szeretettel várja Önöket Kőszegen a Hotel***Írottkő !
2014. január 4., Tóth Katalin Anna, Hotel Írottkő
Kiváló 2013. november 20.barátokkal járt itt
Mint egy pókháló azaz egy helyről elindultunk mindig kifelé és mindig máshová de mindig vissza találtunk a középre és mindig találtunk jó éttermet és kávézott bórozót, és nagyon sok látni valót és kedves embereket! aki szereti a természetet nagyon ajánljuk.
Hotel Írottkő Kőszeg - Környék
Kiváló 2013. november 16.a párjával járt itt
A személyzet a recepciótól a wellness részlegig nagyon kedvesek figyelmesek voltak. Számunkra a legfontosabb a tisztaság, és ebben a szállodában mindenhol az is volt. A szoba mérete kicsi,de felszereltsége mindenben a mi kényelmünket szolgálta. Picit az ágy lehetett volna keményebb.
Kiváló 2013. szeptember 19.a párjával járt itt
Felkérésüknek, melyben értékelést kérnek, szívesen teszek eleget.
A személyzet viszonya a vendégekhez egyedülálló, túlmutat a szokásos kereskedelmi udvariasságon.
Az étkezés változatos volt és jóízű.
A tisztaság ellen kifogásunk nem volt.
Az ár érték arány megfelelő.
Szobánk ablakából csodás kilátás nyílt a Fő térre.
Köszönet mindenért, nagyon jól éreztük magunkat.
Hotel Írottkő válasza
Kedves Vendégünk! Köszönjük a kedves szavakat, a pozitív értékelést, melyet Kollégáimnak is tolmácsolok. Visszavárjuk :) !
Szeretettel várja Önöket Kőszegen a Hotel***Írottkő !
2013. szeptember 21., Tóth Katalin Anna, Hotel Írottkő
Kiváló 2013. szeptember 4.a párjával járt itt
2013. augusztus 25-től 4 éjszakát töltöttünk a szállóban. Csak felsőfokon tudunk nyilatkozni mindenről. Külön ki kell emelni a személyzet hozzáállását: Viktoria, aki főleg a szálló wellness részlegén dolgozik,nagyon sokat segitett programjaink összeállitásában(szultán kilátó, csonakázó-tó,Királyvölgy) Mindenkinek csak ajánlani tudom, még az odaszegődőtt vörös macskát (aki a szálló teraszán szokott "ejtőzni") is tökéletesnek találtuk! Harmati Klári
Hotel Írottkő Kőszeg a térképen
9730 KőszegFő tér 4.
• szauna • fodrászat • kozmetika • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • sóbarlang • aromakabin
• Wi-Fi vezeték nélküli Internet a közös helyiségekben (ingyenes)
• Parkolás az utcán, nem őrzött: 2000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 10 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 8 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 2 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gyermekmenü • étterem • kávézó • bár
Wellness Hotel Szindbád