Kerekhegy Vendégház Leányfalu
2016 Leányfalu, Sasülés u. 1.

Kerekhegy Vendégház Leányfalu a térképen

Kerekhegy Vendégház Leányfalu értékelése:

1. helyezett a 9 leányfalui szállás közül
36. helyezett Budapest környékén - 291 szállás közül

Kerekhegy Vendégház Leányfalu bemutatkozása

A Kerekhegy Vendégház Leányfalun található, nem messze a híres leányfalui gyógyfürdőtől, csendes nyugodt környezetben a hegyoldalon, gyönyörű kilátással a Szentendrei-szigetre, Pócsmegyeri-tóra. Ideális pihenésre, kikapcsolódásra. Kétágyas szobákban történik az elhelyezés, melyek igény szerint pótággyal bővíthetőek. A kerthelyiségben medence, jakuzzi és infraszauna várja a vendégeket. A Leányfalui Termálfürdő vize jótékony hatással van a mozgásszervi-és bőrbetegségekre, így a gyógyulni vágyóknak itt garantált a feltöltődés.

Kerekhegy Vendégház Leányfalu képei

Kerekhegy Vendégház Leányfalu vélemények

hazai tájak TOP szállásértékelő
hazai tájak TOP étteremértékelő
hazai tájak TOP egyébhely értékelő
2019. áprilisban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. április 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Busszal készültem menni, de szerencsémre autós kolléganőm lett a szobatársam, így nem kellett a hosszú, meredek úton húzni a bőröndöt. Nagyon szép helyen van, hegyoldalban, gyönyörű kilátással, de ide csak gépkocsival ajánlott jönni, főleg idősebbeknek. Kedvesen fogadtak, a csomagokat is segített felvinni az emeletre a háziasszony.

2018. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. december 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Barátnőimmel töltöttünk itt el pár nyugdíjas napot ősszel, nagyon kedvező áron vásároltuk az egyik kuponos oldalon. Nem bántunk meg. Igazi "öttye" hétvége volt, fürdőzéssel, kirándulással, esti jó nagy beszélgetésekkel. A tulajdonosok nagyon kedvesek voltunk, még plédeket is adtak, mikor kiültünk az esti borozáshoz.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sajnos a kedves Erika nem volt hajlandó telefonon sem azt mondani, hogy ez nagyon magasan van és gondoljuk át, hogy fel akarunk-e menni, mert ő nem hajlandó autóval lejönni értünk. Igaz amikor visszaindultunk, akkor felhívott és kérdezte, hogy hol vagyunk mondtuk, hogy már megyünk a busszal haza Pécsre.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 18. - 2 látogató hasznosnak vélte
Kedves Erika, és Párja! Felejthetetlen 3 napot töltöttünk Önöknél május 15-től a gyermekeinktől kapott " Dunakanyari Relax a Pilisi hegyek ölelésében " ajándékutalvánnyal. Már a fogadtatás, a segítőkészség, tájékoztatás is csodálatra méltó kezdet volt. Remek ellátás, tiszta, elegáns szobák, rendezett udvar, pihenő részek, medence,csend, nyugalom,!

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 19. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nagyon kellemes három napot töltöttünk itt a párommal, foglalás könnyen és gyorsan ment, utalás után egyeztettünk velük ami szintén probléma mentes volt! Sajnos rossz idő volt abban a pár napban, de a hely és a vendéglátás kárpótolt minket. Érkezéskor azonnal, kedvesen fogadtak minket, megmutatták a házat, a szobánkat, és hogy mit hol találunk!

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 2. - 2 látogató hasznosnak vélte
Pest közeli szálláshelyet kerestünk a párommal, így találtunk rá a panzióra. Már a foglalásnál is nagyon kedves volt a hölgy, minden kérdésre készségesen válaszolt emailen és telefonon is. Megérkezéskor közvetlenül üdvözöltek, minden információval elláttak, és bármilyen kérdéssel fordulhattunk a házigazdákhoz, mindig mosolyogva, kedvesen válaszoltak.

nagy.ferenc52 TOP egyébhely értékelő
2015. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. október 26. - 2 látogató hasznosnak vélte
2015 májusban véletenszerű választás volt a Kerek hegy Panzió. Két kicsi lánnyal mentünk. Mikor megérkeztünk nagyon kedvesen fogadtak bennünket,mindent megmutattak,mit hol találunk. Tiszta rendes szállást kaptunk amely megfelelő volt 4 fő részére. A reggeli bőséges,finom volt. Az udvarban gyerekek részére játék sarok. Gyönyörü kilátás tiszta levegő.

2015. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. június 15. - 2 látogató hasznosnak vélte
2015. májusában voltunk itt férjemmel. Gyönyörű nagy ház, szépen gondozott kert, az alagsorban kevésbé tetszetős reggeliző helyiség. A reggelis ellátás eléggé jó volt. Legelső benyomásunk: fáradtan, kimelegedve érkeztünk meg, egy jó kézmosás lett volna éppen a legfontosabb, de szappan bizony "nem fért bele az árba! " Ezt a választ kaptuk.

2014. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. október 23.
2014 áprilisban voltunk itt a párommal. A ház gyönyörű helyen van,Rengeteg fa és bokor ,szép virágok között,A szobák tiszták,kényelmesek,A tulajdonos házaspár kedves és segitőkész .Bőséges és változatos reggeli volt .A parkolás a ház előtt,A Leányfalui strand kb 20 percnyi sétával megoldható,

2013. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. október 23.
A domboldalon van a ház, nagyon szép kilátással. A szobák nagyok, tiszták, a bútorok kényelmesek. A tulajok nagyon kedvesek, segítőkészek. Bőséges reggeli volt az amúgy is olcsó kuponárban. Szép kert, szauna is tartozott a házhoz. Őrzött parkoló is van. Sokfelé van kirándulási lehetőség. Nagyon jól éreztem magam.

Kerekhegy Panzió
Leányfalu
3 nap/2 éjszaka 9.490,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kültéri medence használattal
2021.06.14. - 2021.09.01.
Star City Hotel
2 nap/1 éjszaka 14.068,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.10.29. - 2021.11.01.
Bo18 Hotel Superior
2 nap/1 éjszaka 10.836 - 24.970,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.02.28-ig
Portobello Wellness & Yacht Hotel
2 nap/1 éjszaka 15.400 - 34.561,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.06.24-ig
Érvényes: 2021.12.31-ig
Panni Pihenőház
Érvényes: 2022.02.25-ig
Párisi Udvar Hotel Budapest
3 nap/2 éjszaka 25.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, ásványvíz bekészítéssel, Spa részleg és fitneszterem használattal, korai bejelentkezéssel és késői kijelentkezéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.31-ig
Harangvirág 36 Vendégházak
Kismaros
Érvényes: 2022.02.25-ig
Hotel Adalbert - Szent Tamás Ház
2 nap/1 éjszaka 12.900 - 23.100,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, kedvezménnyel, parkolással
Érvényes: 2021.06.30-ig
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.286 - 30.918,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
Érvényes: 2022.01.02-ig
Central Hotel 21
2 nap/1 éjszaka 10.208,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.12.22. - 2021.12.27.

Szállodák Leányfalu környékén
Royal Club Hotel Visegrád
Tó Wellness Hotel Bánk
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Bánki wellness nyaralás (min. 2 éj)
Családi kikapcsolódás (1 éjtől)

LeányfaluX