Lapos Büfé Falatozó Lillafüred
3517 Lillafüred, Erzsébet sétány, 38421/1 hrsz.

Lapos Büfé Falatozó Lillafüred a térképen

Wellness csomagok Lillafüred városában

Lapos Büfé Falatozó Lillafüred vélemények

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mivel nem volt sok időnk ezért erre a gyorsbüfére esett a választás. Bár meg kell jegyezzem, úgy érzem már rég kinőttünk ebből a miliőből. Lehet ezért is kicsit lesújtó a véleményem. A kiszolgálással nincs is baj, de túlárazott ahhoz a minőséghez képest amit kap az ember a pénzért. Az adag nagysága megfelelő egy átlag étkezéshez, de még egyszer kihangsúlyozom a minősége a véleményem szerint elég gyenge.

Mobilról küldte. | 2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 2.
Pár napot töltünk el ezen a csodálatos helyen a párommal, és kedvencünkkel egy Németjuhász kutyussal. Falatozót kerestünk, itt nagyon kedves és udvarias kiszolgálásban volt részünk. Az ételek finomak és ízletesek. De ami nekem a legfontosabb az, hogy állatbarátok, szinte már családias hangulattal.

2016. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. július 16.
Kirándulás alkalmával sikerült itt ennünk. Szerintem drága, az adagok sem hű de kiadósak. Viszont sok hely van, mindenkinek jut ülőhely és jó a levegő :)
A pasi akinél leadtuk a rendelést rendkívüli humorral van megáldva, legalábbis amikor én kértem ki a kaját épp jókedvében találtam :)
Valószínűleg nincsenek túlságosan felkészülve a nagy vendégrohamra , mert három étel , amit pont kérni akartunk elfogyott.

2016. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. június 26.
Lillafüreden járva egyszer-egyszer betértünk ide is, mert nem mindig ide szoktunk. Inkább italokat vásároltunk itt, néha nagyon sokan ülnek a teraszon akkor más büfét választunk. A kiszolgálás kedves, elég gyors. Lángost azonban pl. a kifejezett lángossütőnél szoktuk venni, valahogy az került be a köztudatba.
Egerszalók
Kôszeg
Gyöngyös
Nagykovácsi

2015. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. március 22.
Lillafüreden kirándultunk, a túra előtt a parkoló melletti büféknél frissültünk fel. 3 vagy 4 büfé sorakozik egymás mellett, a kínálat mindegyiknél hasonló. Mivel a szálláson reggeliztünk, így csak kávét és teát vásároltunk. A tea az ún. napközis tea volt, azaz citrommal és cukorral előre bekeverve, de jó forró volt, műanyag pohárban szervírozva.

Legnépszerűbb csomagok Lillafüreden és környékén
Hunguest Hotel Palota
Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 18.148 - 23.885,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.02. - 2021.12.20.
Elringat - lak Apartmanház
Demjén
2021.03.05. - 2021.03.31.
Erzsébet Park Hotel
Parádfürdő
3 nap/2 éjszaka 10.944 - 24.012,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, wellness részleg használattal, konditerem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2021.03.16. - 2021.11.30.
Róma Apartmanház
Bogács
2021.03.05. - 2022.03.05.
Hotel Eger Ködmön
3 nap/2 éjszaka 12.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes belépőjegy vásárlási lehetőséggel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.01. - 2021.07.15.

Szállodák Lillafüred környékén
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Lillafüred
Miskolctapolcán, nem messze a világhírű Barlang-fürdőtől található a négycsillagos...
D&A Apartmanház Lillafüred
Tavaszi Luxus Wellness Akció (min. 2 éj)
Augusztus 20. (min. 2 éj)
Oxigén Wellness Félpanzióval 15 % kedvezménnyel! (min. 4 éj)

Lapos Büfé Falatozó LillafüredX