Lapos Büfé Falatozó Lillafüred

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő

Lapos Büfé Falatozó Lillafüred vélemények

1947
Kiváló 2023. november 6.a párjával járt itt
A büfé kategóriában ez egy nagyon jó hely. Fedett, rendes asztalokkal, padokkal, párnákkal. A többféle menü, hamar készül és jó ízű, házias. Mi babgulyást választottuk rántott csirkével és sült krumplival. A mennyisége is elég. Még kovászos uborkát vettem hozzá, majd egy kávét. A kiszolgálás kedves és gyors.
Lapos Büfé Falatozó Lillafüred - EgyébLapos Büfé Falatozó Lillafüred - EgyébLapos Büfé Falatozó Lillafüred - EgyébLapos Büfé Falatozó Lillafüred - Egyéb
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 33 városban járt már3 évnyi aktív tagság
Gyenge 2019. február 10.a párjával járt itt
Mivel nem volt sok időnk ezért erre a gyorsbüfére esett a választás. Bár meg kell jegyezzem, úgy érzem már rég kinőttünk ebből a miliőből. Lehet ezért is kicsit lesújtó a véleményem. A kiszolgálással nincs is baj, de túlárazott ahhoz a minőséghez képest amit kap az ember a pénzért.
2017. augusztus 2.a párjával járt itt
Pár napot töltünk el ezen a csodálatos helyen a párommal, és kedvencünkkel egy Németjuhász kutyussal. Falatozót kerestünk, itt nagyon kedves és udvarias kiszolgálásban volt részünk. Az ételek finomak és ízletesek. De ami nekem a legfontosabb az, hogy állatbarátok, szinte már családias hangulattal.
Lapos Büfé Falatozó Lillafüred - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 14 helyen első értékelő1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2017. július 16.barátokkal járt itt
Kirándulás alkalmával sikerült itt ennünk.
Szerintem drága, az adagok sem hű de kiadósak.
Viszont sok hely van, mindenkinek jut ülőhely és jó a levegő :)
A pasi akinél leadtuk a rendelést rendkívüli humorral van megáldva, legalábbis amikor én kértem ki a kaját épp jókedvében találtam :)
Valószínűleg nincsenek túlságosan felkészülve a nagy vendégrohamra , mert három étel , amit pont kérni akartunk elfogyott.
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2017. június 26.barátokkal járt itt
Lillafüreden járva egyszer-egyszer betértünk ide is, mert nem mindig ide szoktunk. Inkább italokat vásároltunk itt, néha nagyon sokan ülnek a teraszon akkor más büfét választunk. A kiszolgálás kedves, elég gyors. Lángost azonban pl. a kifejezett lángossütőnél szoktuk venni, valahogy az került be a köztudatba.
Átlagos 2015. március 22.a párjával járt itt
Lillafüreden kirándultunk, a túra előtt a parkoló melletti büféknél frissültünk fel. 3 vagy 4 büfé sorakozik egymás mellett, a kínálat mindegyiknél hasonló. Mivel a szálláson reggeliztünk, így csak kávét és teát vásároltunk. A tea az ún. napközis tea volt, azaz citrommal és cukorral előre bekeverve, de jó forró volt, műanyag pohárban szervírozva.
Lapos Büfé Falatozó Lillafüred - Külső képLapos Büfé Falatozó Lillafüred - Külső képLapos Büfé Falatozó Lillafüred - Étel/italLapos Büfé Falatozó Lillafüred - Étlap/itallapLapos Büfé Falatozó Lillafüred - Külső kép