Lapos Büfé Falatozó Lillafüred
3517 Lillafüred, Erzsébet sétány, 38421/1 hrsz.

Lapos Büfé Falatozó Lillafüred a térképen

Deilinger TOP étteremértékelő
Deilinger TOP egyébhely értékelő
2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mivel nem volt sok időnk ezért erre a gyorsbüfére esett a választás. Bár meg kell jegyezzem, úgy érzem már rég kinőttünk ebből a miliőből. Lehet ezért is kicsit lesújtó a véleményem. A kiszolgálással nincs is baj, de túlárazott ahhoz a minőséghez képest amit kap az ember a pénzért. Az adag nagysága megfelelő egy átlag étkezéshez, de még egyszer kihangsúlyozom a minősége a véleményem szerint elég gyenge.

Mobilról küldte. | 2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 2.
Pár napot töltünk el ezen a csodálatos helyen a párommal, és kedvencünkkel egy Németjuhász kutyussal. Falatozót kerestünk, itt nagyon kedves és udvarias kiszolgálásban volt részünk. Az ételek finomak és ízletesek. De ami nekem a legfontosabb az, hogy állatbarátok, szinte már családias hangulattal.

2016. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. július 16.
Kirándulás alkalmával sikerült itt ennünk. Szerintem drága, az adagok sem hű de kiadósak. Viszont sok hely van, mindenkinek jut ülőhely és jó a levegő :)
A pasi akinél leadtuk a rendelést rendkívüli humorral van megáldva, legalábbis amikor én kértem ki a kaját épp jókedvében találtam :)
Valószínűleg nincsenek túlságosan felkészülve a nagy vendégrohamra , mert három étel , amit pont kérni akartunk elfogyott.

2016. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. június 26.
Lillafüreden járva egyszer-egyszer betértünk ide is, mert nem mindig ide szoktunk. Inkább italokat vásároltunk itt, néha nagyon sokan ülnek a teraszon akkor más büfét választunk. A kiszolgálás kedves, elég gyors. Lángost azonban pl. a kifejezett lángossütőnél szoktuk venni, valahogy az került be a köztudatba.
Egerszalók
Kôszeg
Gyöngyös
Mátrafüred
Nagykovácsi

2015. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. március 22.
Lillafüreden kirándultunk, a túra előtt a parkoló melletti büféknél frissültünk fel. 3 vagy 4 büfé sorakozik egymás mellett, a kínálat mindegyiknél hasonló. Mivel a szálláson reggeliztünk, így csak kávét és teát vásároltunk. A tea az ún. napközis tea volt, azaz citrommal és cukorral előre bekeverve, de jó forró volt, műanyag pohárban szervírozva.

Legnépszerűbb csomagok Lillafüreden és környékén
Hunguest Hotel Palota
Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 16.873,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.11. - 2020.12.22.
Marienka Panzió
2 nap/1 éjszaka 8.000 - 30.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
2020.12.19. - 2021.01.15.
Kisfa Apartman
Mezőkövesd
6 nap/5 éjszaka 5.500 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.11.26. - 2021.11.26.
Szent János Vendégház
2 nap/1 éjszaka 7.333,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.11.26. - 2021.11.26.
Alfa Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 10.475,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szauna szeánszokkal, játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2020.12.24.

Szállodák Lillafüred környékén
Kikelet Club Hotel Lillafüred
Erzsébet Park Hotel Lillafüred
Téli szünet (min. 2 éj)
Tombol a nyár (1 éjtől)
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)

Lapos Büfé Falatozó LillafüredX