Hotel Tókert étterme Lillafüred

4,5
a 11 lillafüredi étterem közül
étterem, szálláshely étterme, családi, halétterem
Hotel Tókert étterme Lillafüred
Hotel Tókert étterme LillafüredHotel Tókert étterme Lillafüred
Hotel Tókert étterme LillafüredHotel Tókert étterme Lillafüred

Hotel Tókert étterme Lillafüred bemutatkozása

Lillafüreden, a Hámori-tó partján található Hotel Tókert három különálló épületben 14 db kétágyas szobával, valamint 1 db superior lakosztállyal fogadja a látogatókat. A szobákhoz fürdőszoba, színes televízió, minibár és telefon tartozik, a superior lakosztályban infra szauna és nagyméretű sarokkád található.

Hotel Szeleta Lillafüred - Kedvezményes ajánlat
Kedvezményes ajánlat
Hotel Szeleta Lillafüred
Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Hotel Tókert étterme Lillafüred vélemények

2016. július 28.a párjával járt itt
Párommal jártunk ebben az étteremben július 26-án. Nem egy kiadós ebédre ültünk be. Mindketten mézes málnás szörpöt ittunk, ízletes volt. Párom egy adag málnakrémlevest evett, finom volt. Én csak egy adag sült krumplit. Nem volt a legjobb minőségű, mert ilyen vékony fajta volt és nem is ropogott úgy, ahogy szeretem.
Kedves Vendégünk!
Köszönettel fogadtuk az értélkelést. Nem biztos, hogy lesz olyan étterem ahol a burgonyát épp olyanra sütik, ahogyan azt Ön otthon. Mindenkinek a kedvébe sosem fogunk tudni járni, de legközelebb kérjük jelezze ha problémája van, a helyszínen, mert akkor azt azonnal ki tudjuk javítani.
Kiváló 2016. július 4.családjával járt itt
Egy számunkra nagyon fontos eseményt ünnepeltünk meg itt egy családi ebéd formájában. Foglaltunk előre asztalt, amely széepn megterítve várt bennünket. A pincér nagyon udvarias volt, de nem tolakodó. Hétköznap ellenére szinte telt ház volt, de a megrendelést hamar felvették és az ételekre sem kellett sokat várni.
Hotel Tókert étterme válasza
Köszönettel fogadtuk az értékelést, szeretettel várunk vissza! :)
Kiváló 2016. július 3.a párjával járt itt
A Lillafüreden található éttermek közül ez tetszett nekünk a legjobban. Szabadtéri asztalok, kilátás a tóra, nagyszerű hangulat.

A választék terén nagy meglepetések nem érik az embert, viszonylag sablon ételek, sokféle hal. Nem kritikaként, de talán annyi fejlődési lehetősége lenne a helynek, hogy néhány érdekesebb ételt felvehetnének az amúgy hosszú étlapra.

Ha valaki a környéken jár, mindenképpen érdemes betérni.
Hotel Tókert étterme válasza
Köszönettel fogadtuk az értékelést, szeretettel visszavárunk! :)
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt már2 évnyi aktív tagság
2016. május 16.a párjával járt itt
Még nem jártunk Lillafüreden a férjemmel és egy kirándulás alkalmával próbáltuk ki az éttermet. A parkolás elég nehézkes volt a környéken. A kiszolgálás rendben volt, a pincér kedves volt, a hely tiszta. Az ételt viszonylag hamar megkaptuk. A tálalás remek volt, étvágygerjesztő. Az ételek egyszerűek bár egy kicsit többet vártunk tőle. Összességében jól éreztük magunkat.
Hotel Tókert étterme Lillafüred - Egyéb
Hotel Tókert étterme válasza
Köszönettel fogadtuk az értékelést szeretettel visszavárunk! :)
Kiváló 2015. november 29.családjával járt itt
Miskolci létünkre sosem jártunk még itt,amit nem is értünk. Csülkös hét volt(minden csülök étel féláron), ezt néztük meg. A nehézkes parkolás után tágas étterembe érkeztünk,udvarias fogadtatással,pazar kilátással. Gazdag étlapról válogathattunk. Rendelésünket gyorsan megkaptuk szépen díszített tányérokon.
Hotel Tókert étterme válasza
Köszönettel fogadtuk az értékelést és szeretettel várunk vissza! :)
Szörnyű 2015. szeptember 11., üzleti partnerrel járt itt
Csalódott vagyok, mert nemrèg olasz üzleti partnerekkel szerettünk volna vacsoràzni, de sajnos a kivilàgított, gyönyörű éttermi rész helyett, egy eldugott kis presszóba irànyítottak minket. Ezt visszautasítottuk, mivel nem
ilyen színvonalhoz vagyunk szokva!
Kedves Vendégünk!
Valószínűleg rendezvényünk volt az éttermünkben, ezért tudtak volna a kávézóban étkezni. Legközelebbi érkezésük előtt javasoljuk, hogy foglaljanak hozzánk előre asztalt.
Szeretettel várjuk!:)
Szörnyű 2015. június 14.családjával járt itt
Egyetlen előnye a gyönyörű környezet, a hely elfekvése. Ezért az árért viszont jóval szebb, kényelmesebb szobákat lehet kapni minőségi szolgáltatással. Esküvőnket tartottuk a helyszínen. Az előre egyeztetett dolgok nagy része nem történt meg. Az étterem vezetője nagyon segítőkésznek, türelmesnek mutatkozott, éppen csak a megbeszélteket hagyta figyelmen kívül.
Hotel Tókert étterme válasza
Sajnálattal fogadtuk értékelésedet,az esküvőinkre különös figyelmet és maximális tudást fektetünk. Sajnáljuk, hogy neked más volt a tapasztalatod, igyekszünk még nagyobb odafigyeléssel kezelni a megbeszélteket.
Hotel Tókert
Átlagos 2015. június 2.a párjával járt itt
A feleségem államvizsgáját ünnepelni jöttünk el. Kétszemélyes vízi tálat ettünk steakburgonyával és Gerbaud palacsintát. A tálról egyedül a grillezett halfilét sorolnám a maradandó élmény kategóriába. A tartár mártás kevésnek bizonyult a száraz rántott halak mellé, a steakburgonya alulkészült volt.
Hotel Tókert étterme válasza
Sajnálattal olvassuk a tapasztalataitokat, s köszönettel fogadtuk a véleményeteket, hiszen cégünk csak ily módon tud feljődni a jövőben! Szeretettel várunk vissza titeket! :)
2015. március 23.a párjával járt itt
Bónusz Brigád kupont vásároltunk, így az ár elfogadható volt. A hotel személyzete segítőkész és kedves. A szobánk elsőre ránézésre nagyon tettszett, de este mikor eljött a lefekvés ideje, akkor szembesültem vele, hogy a párnák és a takaró is libatollal van megtöltve. Egy háromcsillagos hotelben nem számítottam rá.
Hotel Tókert étterme Lillafüred - EgyébHotel Tókert étterme Lillafüred - Belső
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 27 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. március 13.a párjával járt itt
Nagyon tetszett hangulatos ablak melett, a hámori tó partjára kilátással kedves pincérrel gyors kiszolgálás,mi 2személyes vizi tálat ettünk ezen volt minden ami szem szájnak ingere(lillafüredi pisztráng ponyty harcsa ehhez még tavaszi friss salátat kértünk ez is finom volt pont mindenből elegendőt kaptunk . 2x is itt ebédeltünk mindennel meg voltunk elégedve . csak ajánlano tudom
Hotel Tókert étterme Lillafüred - Étel/ital
Hotel Tókert étterme Lillafüred a térképen
3517 LillafüredErzsébet sétány 3.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • szabadtéri • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
magyar, nemzetközi
Német-osztrák sörök