Kőlyuki Betérő Mánfa

2024.12.28-ig
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány

Kőlyuki Betérő Mánfa vélemények

Kiváló 2017. július 14.a párjával járt itt
Már többször jártam itt, sosem csalódtam. Finom ételek, hatalmas adagok jó áron. Gazdag választék, udvarias kiszolgálás.
Kiváló 2016. november 24.barátokkal járt itt
9 fős társasággal második alkalommal voltunk itt ebédelni. Bőséges, nagyon finom ételeket kaptunk. Mindenki más-más ételt rendelt és mindenki elégedett volt. Gyors volt a kiszolgálás, a felszolgálók kedvesek és figyelmesek voltak. Asztalt előre foglaltunk,teltház volt. Mindenkinek ajánlom, aki szeret finomat és sokat enni.
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. november 20.a párjával járt itt
Párom vitt el névnapom alkalmából a kőlyuki betérőbe vacsorázni, ismerősök ajánlották, hogy itt nagyon finom minden. Első benyomásom az volt, hogy fura szag van benn és furcsa, hogy ketten vagyunk az egész étteremben. Megmondom őszintén féltem mi lesz ebből. Mikor kihozták az ételünket azt hittem nem látok jól, ekkora adagot még nem láttam.
Kiváló 2016. november 15., csoporttal járt itt
Mi már többször jártunk itt az elmúlt években baráti társasággal, illetve családi jeles napokon.
Nagyon ízletesek és bőségesek az ételek, kedves a kiszolgálás.
A töltött rántott tekercsek nagyon finomak csak ajánlani tudom.
Kerthelyiség nincs sajna.
Érdemes előre bejelentkezni mert sokak kedvenc helye!
2016. szeptember 27.a párjával járt itt
Pécsről a Balaton felé tartva próbáltuk ki a kanyarban található Kőlyuki betérőt, amely mellett már oly sokszor elmentünk. Sajnálatos módon tele volt a parkolója. Volt ott születésnap, kirándulócsoport és céges családi buli egyaránt. Rátermett pincérlányunk viszont nyugalomra intett bennünket és hamar varázsoltak nekünk egy kétszemélyes asztalt. A zengővárkonyi sertéstekercsük páratlan!
Szörnyű 2016. augusztus 14.a párjával járt itt
12-km túrázás után egy kávéra,üdítőre tértünk be az étterembe. Ezt megtudva a pult mögött lévő hölgy közölte,nem ülhetünk asztalhoz,melyekből volt bőven üres. Indoklása szerint,teríték van rajta. Párom és én hatvan évesek vagyunk, több mint harminc éve tanítunk gyerekeket,így nem volt nehéz a hölgy arcára nézve megállapítani a bezártságot.
Kiváló 2016. június 3.gyerekekkel járt itt
Családi ebédre foglaltunk helyet az étterembe. Már jó előre bejelentkeztünk, tartva attól, hogy nem biztos hogy lesz helyünk. Hát nem sokat tévedtünk, ugyanis telt ház fogadott minket. Mikor oda értünk, az asztalunkhoz vezettek, ami már természetesen készen fogadott minket. A felszolgáló lányok azonnal jöttek amint helyet foglaltunk, és felvették a megrendelésünket az italokra.
Kiváló 2015. augusztus 24.gyerekekkel járt itt
Mánfán nyaraltunk, ebédelni tértünk be. Az étterem tiszta barátságos, légkondicionált. A felszolgálás gyors bár az ott dolgozó lányok kissé keverik az udvarias kiszolgálást a laza megjegyzésekkel. Az ételek hatalmas adagok , nagyon ízletesek és frissen készültek.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márLelkes fotózó - 186 feltöltött kép
Kiváló 2015. április 8.családjával járt itt
Tamásiból jöttünk hazafelé a családdal húsvét hétfőn késő délután. A Mecsek völgyében meglepetve láttuk,hogy egy semmitmondó faház vendéglő előtt több autó áll. Betértünk és nem bántuk meg. Előre köszöntek és már kísértek is az asztalhoz. Volt KONYHA! Az üzlet belülről olyan,mint egy átlagos útmenti vendéglő,de a hangulat fenomenális.
Kőlyuki Betérő Mánfa - Étel/italKőlyuki Betérő Mánfa - Étel/italKőlyuki Betérő Mánfa - Étel/italKőlyuki Betérő Mánfa - EgyébKőlyuki Betérő Mánfa - Étel/ital
Kőlyuki Betérő Mánfa a térképen
7304  MánfaCiframalom u. 1.
06 72 484895
H-Szo
V
magyar, európai
Kőlyuki tál 2 személyre(rántott szelet, roston csirkemell, > zengővárkonyi töltött karaj, rántott gombafejek, hasábburgonya- párolt > rizs), Séftál 2 személyre(alpesi, cigánypecsenye, borzas csirkemell, rántott > sajt, steak burgonya, rizi- bizi)
1600 Ft (kb. ár)
Német-osztrák sörök