Kőlyuki Betérő Mánfa
7304 Mánfa, Ciframalom u. 1.

Kőlyuki Betérő Mánfa a térképen

Kőlyuki Betérő Mánfa értékelése:

1. helyezett a 2 mánfai étterem közül
5. helyezett Dél Dunántúlon - 497 étterem közül

H-Szo 10:00-22:00
V 10:00-20:00
magyar, európai
Kőlyuki tál 2 személyre(rántott szelet, roston csirkemell, > zengővárkonyi töltött karaj, rántott gombafejek, hasábburgonya- párolt > rizs), Séftál 2 személyre(alpesi, cigánypecsenye, borzas csirkemell, rántott > sajt, steak burgonya, rizi- bizi)
magyar, német
Gösser

Kőlyuki Betérő Mánfa képei

Szállások Mánfa városában
Wellness csomagok Mánfa városában

Kőlyuki Betérő Mánfa vélemények

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon ízletes és BŐSÉGES vacsorákat fogyasztottunk, potom 350 km autókázás után, az augusztusi hőségben. Az étel adagoktól az éhes farkas is eltelik! Gratulálok a személyzet minden tagjának, és köszönjük! Már több alkalommal jártunk ebben az étteremben, de még soha nem csalódtunk, még nagyobb létszámú rendezvény esetén sem!

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 15.
Már több alkalommal jártunk ebben az étteremben. Még soha nem csalódtunk, a kiszolgálás gyors és jó. A tisztaság is megfelelő, mindig hangulatos a dekor. Ami nagyon tetszett legutóbb és boldogsággal töltött el, hogy a Nyíregyházi volt retro, most BEST FM rádió szólt, amíg étkeztünk a párommal.

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. október 7.
Hatalmas adagok, friss ételek. Udavarias kiszolgálás.
Mindig sokan vannak, asztalfoglalás ajánlott.

2018. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 8.
""Kedves felszolgáló ""-Hogy képzelem hogy ha bejövök asztalhoz ülök? 5 felszolgáló közül senkinek nem volt ideje foglalkozni vendéggel,IGAZ nem ismertek, mint a legtöbbjüket akiket tegeztek. Rendelést nagy nehezen felveszik 1 óra múlva érdeklődök utána még talán 20-25 percet kellet volna várnom . Természetesen nem tettem mivel még 1-1,5 óra út volt előttem még célba érek és este 8 óra volt.

Mobilról küldte. | 2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 26.
Szuper hely, finom ételek, óriási adag! Bőséges választék. Ami külön tetszik, hogy nyáron van kiegészítő étlap...

Mobilról küldte. | 2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 19.
Pár napja erre jártunk és mivel megtetszett ez a betérő és ebédközeli idő volt bementünk. Nem csalódtam barátságos hely ez, és a felszolgálók már az első perctől segítőkészek voltak. Velőspacalt rendeltem, amely szinte beterítette a tányért. Nem is tudtam mind megenni, pedig nagyon éhes voltam előtte. Mellette nagyon jó ízletes volt. Köszönöm a jó ebédet.

Mobilról küldte. | 2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már többször jártam itt, sosem csalódtam. Finom ételek, hatalmas adagok jó áron. Gazdag választék, udvarias kiszolgálás.

2016. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. november 24. - 2 látogató hasznosnak vélte
9 fős társasággal második alkalommal voltunk itt ebédelni. Bőséges, nagyon finom ételeket kaptunk. Mindenki más-más ételt rendelt és mindenki elégedett volt. Gyors volt a kiszolgálás, a felszolgálók kedvesek és figyelmesek voltak. Asztalt előre foglaltunk,teltház volt. Mindenkinek ajánlom, aki szeret finomat és sokat enni.

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Párom vitt el névnapom alkalmából a kőlyuki betérőbe vacsorázni, ismerősök ajánlották, hogy itt nagyon finom minden. Első benyomásom az volt, hogy fura szag van benn és furcsa, hogy ketten vagyunk az egész étteremben. Megmondom őszintén féltem mi lesz ebből. Mikor kihozták az ételünket azt hittem nem látok jól, ekkora adagot még nem láttam.

2016. szeptemberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2016. november 15.
Mi már többször jártunk itt az elmúlt években baráti társasággal, illetve családi jeles napokon.
Nagyon ízletesek és bőségesek az ételek, kedves a kiszolgálás.
A töltött rántott tekercsek nagyon finomak csak ajánlani tudom.
Kerthelyiség nincs sajna.
Érdemes előre bejelentkezni mert sokak kedvenc helye!

Legnépszerűbb csomagok Mánfán és környékén
Gere Art Apartman
Harkány
4 nap/3 éjszaka 4.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Anikó Vendégház
Harkány
2 nap/1 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Kálvária-Rácz Hotel
Pécs
2 nap/1 éjszaka 7.450,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.10.13. - 2019.12.28.
Ménes Vendégház
Bükkösd
2 nap/1 éjszaka 13.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Hársfa Vendégház
Bükkösd
2 nap/1 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Puchner Kastélyszálló
Bikal
3 nap/2 éjszaka 12.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kisállat - simogatással és istállós - látogatással, szabadtéri játszóház használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.11.03. - 2019.12.23.
Hotel Európa Gunaras
Dombóvár
3 nap/2 éjszaka 6.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes fürdőbelépővel, sportos programokkal, orchidea-kertészet belépővel, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.08.30. - 2019.11.08.
Termál Apartmanok & Kemping Harkány
Harkány
3 nap/2 éjszaka 19.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, karácsonyi üdvözlőitallal, ünnepi koktél akcióval, élőzenés esttel, kedvezményes masszázzsal, szauna felöntésekkel, fürdőköntös használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.23. - 2019.12.26.
Hotel Castello
Siklós
4 nap/3 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szobai bekészítéssel, játszókuckó használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.12.03. - 2019.12.20.
Belvárdi Fogadó
Belvárdgyula
2 nap/1 éjszaka 8.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Laterum Hotel
Pécs
3 nap/2 éjszaka 9.750,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.08.22. - 2019.12.31.
Borbolya Vendégház
Cserkút
4 nap/3 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2019.10.28. - 2020.10.13.

Szállodák Mánfa környékén
Ametiszt Hotel Mánfa
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Mánfa
A Sikonda Wellness Hotel, a Mecsek festői völgyében épült exkluzív wellness-fürdő és...
Hotel Castello Mánfa
A Hotel Castello a siklósi vár alatt található, nyugodt pihenést kínálva. Közvetlen átjárást...
Szilveszter Harkányban (min. 4 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Kényeztető téli hétköznapok (min. 3 éj)

Kőlyuki Betérő MánfaX