Sirius Hotel Keszthely ★★★★

Sirius Hotel Keszthely
Sirius Hotel KeszthelySirius Hotel Keszthely
Sirius Hotel KeszthelySirius Hotel Keszthely

A Sirius Hotel legnépszerűbb csomagjai

Sirius Hotel Keszthely - Legjobb ár (min. 2 éj)
Sirius Hotel Keszthely - Napi árak félpanzióval (1 éjtől)
Napi árak félpanzióval (1 éjtől)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Sungarden Hotel Siófok
49.000 Ft / 2 fő / éj-től csodás félpanzióval

Sirius Hotel Keszthely vélemények

Kiváló 2024. január 25.egyedül járt itt
Minden tetszett, de vega vagyok, ès tej cukor èrzèkeny. Minden ètkezèskor tudtam nagyon finom ètkeket enni. Nem kellett szènhidràtot ennem. Csodàs ötletekkel gazdagodtam, pedig 30- ève vega vagyok. Köszönöm. Mindenkinek ajànlom. Üdvözlettel. Bedő Pàlnè. 2024. 01.
Sirius Hotel válasza
Köszönjük pozitív értékelését szolgáltatásainkkal kapcsolatban.
Nagyon örülünk, hogy kikapcsolódásuk kellemesen telt és jól érezték magukat tartózkodásuk során.
Bízunk benne, hogy hamarosan ismét vendégül láthatjuk Önöket és még több Sirius élményt nyújthatunk.
Sok szeretettel várjuk vissza szállodánkba!
2024. január 31., Lucz Nikoletta, Sirius Hotel
2023. október 10.a párjával járt itt
A szálloda igen szép helyen helyezkedik el, közvetlenül a Balaton partján. A szobák tágasak, tiszták az ágyak rendkívül kényelmesek és nagyok voltak. Sajnos a zuhanyzónál nem ment le a víz, így minden vizes lett és csúszott a fürdőszobában. A wellness részleg jól felszerelt, sok medencés.
Sirius Hotel válasza
Rendkívül fontosak számunkra vendégeink észrevételei, kritikái, javaslatai, mert csak ezek segítségével tudunk szolgáltatásaink minőségén javítani.
2023. október 17., Lucz Nikoletta, Sirius Hotel
Kiváló 2023. szeptember 22.a párjával járt itt
A Balaton partján újonnan nyílt szállodát csak ajánlani tudom. A szoba ízléses berendezésén még dobna egy-két fali dísz, de ezt kompenzálja a tisztaság, a szállodában dolgozó személyzet kedvessége, udvariassága, segítőkézsége, és nem utolsó sorban az étteremben az ételek választéka, minősége és isteni íze.
Sirius Hotel Keszthely - EgyébSirius Hotel Keszthely - EgyébSirius Hotel Keszthely - Egyéb
Átlagos 2023. szeptember 5.a párjával járt itt
Negatívumok :
A reggelihez adott gyümölcslé vizzel erősen hígított
A bárba a pincér olyan mint a mesekezdés : hol volt, hol nem volt. Vacsorához rendeltün 2 Radlert ( citromos sör ) helyette tonikkal nyakonöntött csapolt sört kaptunk 3360 Ft-ért, a reklamáció után végre azt kaptuk, amit kértünk 2500 Ft.
Kiváló 2023. július 15.a párjával járt itt
A csendes szép környezetben lévő hotelben töltöttünk pár napot. A személyzet kedves, segítőkész. Az ételek finomak és megfelelő az ételkínálat. Sokféle játék/ pl. interaktív asztal /áll rendelkezésre a vendégek számára. Az jelentett problémát, hogy a klima automatikusan ment még éjszaka is. Arra is kellene gondolni, hogy nem mindenki bírja.
Sirius Hotel válasza
Nagy örömmel olvassuk, hogy elégedettek voltak szolgáltatásainkkal és kikapcsolódásuk kellemesen telt, jól érezték magukat tartózkodásuk során.
Köszönjük kritikáit is, hiszen vendégeink véleménye az, ami által a legjobban tudunk fejlődni!
Bízunk benne, hogy a jövőben törzsvendégeink közt üdvözölhetjük Önöket!
2023. július 7.a párjával járt itt
A WIFI-t és a wellnesst azért nem értékelem, mert nem használtam, így nem tudok véleményt mondani. A személyzet készséges. Mikor a 2. napon jeleztem, hogy a klíma a beköltözés óta nem működik, egyből felajánlottak egy másik szobát, ráadásul egy tóra néző szobát, hogy a kellemetlenségeket ellensúlyozzák.
Sirius Hotel válasza
Szeretnénk megköszönni Önöknek, hogy szállodánkat választották pihenésük eltöltésének helyszínéül.
Örülünk, hogy jól érezték magukat Keszthely legújabb hotelében és elégedettek voltak szolgáltatásainkkal.
Kiváló 2023. június 26.a párjával járt itt
Kellemes, csendes környezetben van a szálloda, közvetlen a Balaton mellett, de a tóban való fürdésre itt nincs lehetőség. A belső terek különleges szín- és formavilágúak, tágasak, csodálatos a kilátás a Balatonra. Személyzet udvarias, a konyhája remek, eltér a megszokott éttermi sztereotípiáktól. Csak ajánlani tudom mindenkinek a szállodát.
Sirius Hotel válasza
Először is szeretnénk megköszönni Önöknek, hogy a Sirius Hotelt választották pihenésük helyszínéül. Nagyon szépen köszönjük, hogy időt szakított arra, hogy tapasztalatait megossza velünk. Rendkívül fontosak számunkra vendégeink észrevételei, javaslatai, mert csak ezek segítségével tudunk szolgáltatásaink minőségén javítani.
Sirius Hotel Keszthely a térképen
8360 KeszthelyMikus Gyula sétány 8.
2000
• szauna • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • sodrómedence • sóbarlang • aromakabin
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Sorompóval zárt parkoló, őrzött: 1000 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Egyéb kistestű háziállat, 50 kg-ig: 7600 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • étterem • bár