Kékfrankos Étterem & Borozó Mátészalka

4,5Kiszolgálás
4,8Hangulat
3,8Ár / érték
4,5Tisztaság
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
Park Hotel Sóstó Nyíregyháza - Napi árak
Park Hotel Sóstó Nyíregyháza
42.000 Ft / 2 fő / éjtől büféreggelivel

Kékfrankos Étterem & Borozó Mátészalka vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 236 városban járt márFelfedező - 263 helyen első értékelőNépszerű író - 29 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2189 feltöltött kép
Kiváló 2022. október 16.a párjával járt itt
Nehéz volt éttermet találni így októberben, mert már sokan zárva voltak, ami meg nyitva ott rendezvényekkel tele. Itt is így volt, de a pincér egy félreeső asztalnál szorított nekünk helyet. Nagyon szép az étlap, olvasgatni is érdemes. Szerencsére a levesekből volt kis adag is, én azt kértem. Kapros húsgombócleves nagyon finom volt.
5Ételek / Italok
4Ár / érték arány
4Tisztaság
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 374 városban járt márFelfedező - 2535 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 27192 feltöltött kép
Átlagos 2018. augusztus 24.gyerekekkel járt itt
Mátészalka fősodratú éttermeinek egyike a vonzó nevet választott és egész dizájnos Kékfrankos vendéglő, mely helyi specialitásokkal is csábít. Az árak helyenként meghökkentően magasak, de lehet spórlósan is rendelni.
3Ételek / Italok
3Kiszolgálás
4Hangulat
3Ár / érték arány
4Tisztaság
Itt fényképeztem:
Kékfrankos Étterem & Borozó Mátészalka - Külső képKékfrankos Étterem & Borozó Mátészalka - Külső képKékfrankos Étterem & Borozó Mátészalka - Étlap/itallapKékfrankos Étterem & Borozó Mátészalka - BelsőKékfrankos Étterem & Borozó Mátészalka - Étel/italKékfrankos Étterem & Borozó Mátészalka - Étel/italKékfrankos Étterem & Borozó Mátészalka - Étel/ital
Még több kép (4 db) >>
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 58 városban járt márFelfedező - 20 helyen első értékelőNépszerű író - 39 hasznos szavazat6 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 104 feltöltött kép
2017. október 16.barátokkal járt itt
a kórház környékén kerestünk ebédelési lehetőséget, és másfél órás szabadidőnkben tértünk be ebédelni az étterembe. Kétféle menü volt, de mi étlapról próbáltunk választani. Volt választék bőven, de a pincér látva tanácstalanságunkat, ajánlotta a menüt, azzal, hogy arra nem kell sokat várnunk.
4Ételek / Italok
3Ár / érték arány
5Tisztaság
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt már
Kiváló 2014. november 3.a párjával járt itt
Második alkalommal jártunk az étteremben, és ugyanúgy ahogy először most is tökéletesen elégedetten távoztunk. Az étterem berendezése elegáns, mégis barátságos. Patika tisztaság minden helyiségben. Közvetlen, nagyon kedves személyzet és persze nem utolsósorban kitűnő magyaros konyha. Az étlapon bőségesen találhatunk tájjellegű ételeket is.
5Ételek / Italok
5Ár / érték arány