Hotel Anna Mátrafüred

Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Hotel Anna Mátrafüred vélemények

Gyenge 2022. április 19.a párjával járt itt
Nekünk nagy csalódás volt,a vélemények alapján nem erre számitottunk. Az étkezésnélkevés volt a választék,ami nem is lett volna baj, ha finomak,de nem voltak. A welnessben nagyon hideg volt a víz. A gőzkabin nem működött, a szauna langyos volt, pedig nem nyítás után voltunk, hanem kora délután. A tisztasággal nem volt gond.
Gyenge 2016. augusztus 1.a párjával járt itt
A szállás megékezéssünkor már rendezetlen volt, a fal be volt ázva, össze volt fröcskölve a minibár meleg volt nem működött, a fürdőszobában a wc koszos volt és ott hagyott használt törülközőt találtunk, ezeket jeleztük de nem történt változás sem kárpótlás.
Átlagos 2022. augusztus 21.a párjával járt itt
Ez egy kicsi szálloda kicsi szolgáltatásokkal. Sajnos a medence is és a jacuzzi is elég kicsi volt.
Sajnos a reggelinél tapasztaltuk, hogy elég kis létszámot tudnak egyszerre kiszolgálni. Ugyan 10-óráig volt reggel, de már fél 9-kor nem volt péksütemény. Nem volt pohár, hogy ivólevet lehessen inni.
A személyzet nagyon kedves, segítőkész és udvarias volt.
Átlagos 2018. október 30.a párjával járt itt
A személyzet , étkezés minősítése nagyon jó. Wellness szolgáltatás viszont gyenge finoman fogalmazva is. Balesetveszélyes az egész részleg. Csúszás veszély végig,biztonsági fedelek hiányoztak a medencében, ebből kisebb baleset is lett, szerencse csak felnőttel történt. Nincs hova leülni, ha valaki nem akar a vízben lenni( két pihenő ágy volt).
Átlagos 2018. szeptember 25.a párjával járt itt
A wellness szolgáltatások tetszettek, kivéve a medence, amely vize nagyon hideg volt. Nem volt vasárnap vacsora, és a személyzet úgy tájékoztatott, hogy hétfőn le lehet ebédelni, de a szobát 10 óráig el kellett hagyni,és a szállodában is csak plusz díjért maradhattunk volna.
Átlagos 2017. december 30.gyerekekkel járt itt
Ami pozitív tiszta kulturált környezet kedves mosolygós személyzet.
Ami negatív nem túl választékos félpanziós reggeli minden nap ugyan az.
Kicsit gyenge wellness szolgáltatás kifeküdt ágymatrac 504 szoba pótágy katasztrófális
A TV fennt található a szoba sarkában.
Valahogy éjfélkor leált a fűtés hideg radiátor konkrétan fáztam 18 fok volt a szobában.
Ennek ellenére ajánlom másoknak is.
2021. szeptember 23.a párjával járt itt
Tetszett a nagyon szép földrajzi környezet, a jó levegő. A szálloda szépen karbantartott, igényesen kialakított. Az ágyak kényelmesek, jó pihenést és alvást biztosítanak. A tisztaság és higiénia megfelelő. Összességében a pihenéshez, kikapcsolódáshoz jó feltételeket biztosít. A személyzet nagyon kedves, udvarias, segítőkész.
2021. szeptember 3.gyerekekkel járt itt
A központhoz közel, mégis csendes, nyugodt környezetben található a szálloda. A személyzet segítőkész, bár nem túl kedves. A szobák és a közös helyiségek kényelmesek, tiszták. A szobában lévő tájékoztató füzetet frissíteni kellene, az abban feltüntetett árak már nem aktuálisak. Pl.
2020. augusztus 10.a párjával járt itt
Összességében jó volt, anyit elárulok hogy a 105 -ös szobában nem jó a klima csak anyit csinál hogy a szobában keveri a levegőt de lehüteni nem akarja de emiatt nem akartunk reklamálni , pénteken este 8-kor voltunk vacsorázni alig volt második fogás ezeket a problémákon javitsanak.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 34 városban járt márNépszerű író - 24 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2020. július 29.a párjával járt itt
Csendes,nyugodt környezetbe érkezik az ember,ha ebben a hotelben akar megszállni. Mi öt éjszakát töltöttünk itt és jól éreztük magunkat. A svédasztalos reggelik és vacsorák megfelelő választékot kínáltak,mindenki találhatott kedvére való ételt. Két féle leves,három főétel és két desszert közül választhattunk a vacsoránál.