Hajnal Hotel Mezőkövesd ★★★

Hajnal Hotel Mezőkövesd
Hajnal Hotel MezőkövesdHajnal Hotel Mezőkövesd
Hajnal Hotel MezőkövesdHajnal Hotel Mezőkövesd

Hajnal Hotel Mezőkövesd bemutatkozása

Bükkalja és a Hortobágy találkozási pontjában fekszik Mezőkövesd, Zsóry-fürdő; e kitűnő klímájú üdülőövetben kezdődött a Hajnal Hotel története. A hotel egy nagyon kedvelt családias panzióként indult, a barátságos vendéglátás hamarosan meghozta gyümölcsét: az elégedett, gyakran visszatérő vendégkörnek köszönhetően ma egy páratlanul jól felszerelt gyógy- és pihenőhotel áll a korábbi panzió helyén.

A Hajnal Hotel legnépszerűbb csomagjai

Hajnal Hotel Mezőkövesd - Hajnali pihentető napok (min. 2 éj)
Hajnali pihentető napok
2024.08.01-ig
Hajnal Hotel Mezőkövesd - Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
2024.08.01-ig
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Hajnal Hotel Mezőkövesd vélemények

2017. július 9.a párjával járt itt
Először jártunk a szállodában. A felújítás miatt kicsit megrettentünk, a medencék látványa eléggé lehangoló volt, de ezt betudtuk az építkezésnek. Az épülő fedett részleg elkészültével biztosan sokkal kellemesebb lesz a fürdőzés. Az étteremmel minden rendben volt, a személyzet nagyon barátságos, a tulajdonos is a vendégek szolgálatában áll.
2017. június 23.gyerekekkel járt itt
Két nagy unokánkkal voltunk a Hajnal Hotelban. Két légteres szobát kaptunk, négy ágyas elhelyezés gyanánt. A vendégek elég kevesen voltak első nap és a vacsorát félpanziós ellátás gyanánt étlapról való ételkérés tette lehetővé. Változatos ízletes vacsora volt mindkét napon.
Átlagos 2017. május 29.a párjával járt itt
Recepción nagyon kedvesek és segítőkészek voltak. Reggeli kíváló volt,a vacsora gyenge .
Szoba tiszta és kényelmes volt. A felújítás kicsit zavaró volt,a benti medencék nem voltak használhatóak. A kinti medencéből a látvány borzasztó volt a széthagyott szerszámok vödrök és szemét között fürödtünk.

Ha kész lesz a felújítás szeretnénk megtekinteni.
2017. március 23.a párjával járt itt
Azt hiányolom, hogy az interneten nem találtam arra hivatkozást, hogy a fürdő rész még nincs készen. Ettől függetlenül azt tapasztaltam, mindent meg tettek azért, hogy a lehetőséghez képest jól érezzük magunkat. Tisztelettel Puskás Dénes
2017. március 13.a párjával járt itt
Remekül éreztük magunkat a disznótoros hétvégén. A svédasztalos étkezés megfelelő volt, a kínálat bőséges, a disznótoros ételek különösen finomak voltak.A szálloda személyzete kedves, udvarias,segítőkész.Egyetlen negatívum a szobai 36cm-es régi TV 7-8 csatornával.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
Gyenge 2016. december 19.családjával járt itt
Egy hétvégét töltöttünk a szállodában. A recepción mindkét fiatalember nagyon udvarias, nagyon segítőkész volt. De sok hiányosságot is tapasztaltunk. Egy előbbi értékelésben valaki ezt írta: "A finnyásabbaknak nem kell ilyen helyre jönni.
Átlagos 2016. november 28.a párjával járt itt
Azt a célt elértem, amiért mentem, jól éreztem magam. A finnyásabbaknak nem kell ilyen helyre jönni, ez nem a luxusról szól. Látom, a Tulajdonosok igyekeznek beletenni minden "apait és anyagit is", jövőt tekintve biztató a folyamatban lévő építkezés, hamarosan megújulnak.
Kiváló 2016. november 13.gyerekekkel járt itt
Októberben töltőttünk egy disznótorral ízesített hétvégét. minden nagyon jól sikerült,ez annak is köszönhető hogy a szállás az ellátás nagyon figyelmes és jó volt. Ezúton is köszönjük. Bízom abban hogy jövőre is találkozun,tervünk szerint hosszabb idöt szretnénk eltölteni,és remélem az új medencék még kellemesebbé teszik majd. Csak ajánlani tudom mindenkinek ki pihenésre vágyik
Hajnal Hotel Mezőkövesd - EgyébHajnal Hotel Mezőkövesd - KörnyékHajnal Hotel Mezőkövesd - KörnyékHajnal Hotel Mezőkövesd - Egyéb
Kiváló 2016. október 25.a párjával járt itt
Elfogultság nélkül írhatjuk,hogy a megérkezéstől a távozásig minden és mindenki rendelkezésünkre állt.Ezért maradtunk még egy éjszakát.Köszönet a Szállásvadásznak és a szálloda személyzetének.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt márFelfedező - 23 helyen első értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. október 24.a párjával járt itt
A hotel egy sajátos programcsomagját próbáltuk ki, a disznótoros hétvégét. Ahogy ilyenkor dukál fogópálinka, forraltbor és a finom ételek reggelire, ebédre és vacsorára, finom borokkal megkoronázva. A személyzet kedves közvetlen, a társaság is jó volt. A wellnessrészleg egyszerű volt, gyógyvizes medence és gyógyvizet is lehetett inni.
Hajnal Hotel Mezőkövesd a térképen
3400 MezőkövesdHajnal u. 2.
• fedett úszómedence • szauna • Fitnessz center • masszázs • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • gyógymedence • sóbarlang
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Zárt parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem