Általában az elhelyezkedésel, a szobával, a személyzettel ,a gyógyvízzel meg voltunk
elégedve a négy nap alatt. de ez nem mondható el a félpanziós ellátásról. A svédasztalos reggeli szerintünk nagyon nem felelt meg egy három csillagos hotel
nivójának. A vacsoráról nem is beszélve,ami menűválasztásos volt.
Élmények első kézbőlGasztronómia, utazás, programok... Engedd, hogy inspiráljunk!
























