A szoba megfelelő , a fürdőszoba nagyon kicsi és ráférne egy alapos felújítás. A termál medencék jók, de az ott levő zuhany nagyon koszos, az öltöző rész szörnyű, a centrifuga életveszélyes.
Az éttermi rész és az ételek nagyon jók.
Ha nem tartozna fürdőmedence gyógyvízzel a szállodához, nem lenne vendég....
Élmények első kézbőlGasztronómia, utazás, programok... Engedd, hogy inspiráljunk!
























