Egy csodálatos, mindent kielégítő, családias hely. Ahonnan az embernek még kimozdulni sincs kedve. Nem akartuk elhinni, hogy még létezik ilyen. Már többször voltunk itt, de egyszer sem volt semmi, amely csalódást okozott volna. Az ételek és a kiszolgálás is kitűnő. A személyzet és Főnökük Sanyi bácsi egy elragadó a vendégeiért mindent megtevő ember.
(Szekeresék)
Élmények első kézbőlGasztronómia, utazás, programok... Engedd, hogy inspiráljunk!
























