Nefelejcs Hotel Mezőkövesd ★★★

Nefelejcs Hotel Mezőkövesd
Nefelejcs Hotel MezőkövesdNefelejcs Hotel Mezőkövesd
Nefelejcs Hotel MezőkövesdNefelejcs Hotel Mezőkövesd

Nefelejcs Hotel Mezőkövesd bemutatkozása

Szállodánk a népművészetéről is ismert Matyóföldön található. Karnyújtásnyira helyezkedik el Magyarország egyik leghíresebb termálfürdőjétől, a Zsóry Gyógy- és Strandfürdőtől. A háromcsillagos Nefelejcs Hotel 2008 februárjában nyitotta meg kapuit a nagyközönség előtt.

Fenyő Panzió Mezőkövesd - Napi árak
Fenyő Panzió Mezőkövesd
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - A Mátra felfedezése a legjobb áron
A Mátra felfedezése a legjobb áron
2026.04.12-ig
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Nefelejcs Hotel Mezőkövesd vélemények

Gyenge 2022. január 19.a párjával járt itt
A szálloda és a szoba külsőre korrekt, a szobánk kellemesen nagy volt, bár franciaágyas szobát kértünk, 2 db 1 személyes ágy volt benne, amit természetesen összetoltunk, ahogy szinte mindenki teszi. A szoba tisztasága átlagos volt, nem volt gáz, ám a törölközők foltosak voltak, és ketten kaptunk 3 párnát (2 nagy,1 kicsi).
Szörnyű 2017. december 28.a párjával járt itt
Az érkezők közül nem volt olyan akinek ne lett volna problémája. 14 órai szobafoglalásuknál 18 órakor még mindig jég hideg volt a szoba fűtés nem volt, a tévé nem működött. Majd kaptunk egy másik szobát ott langyos volt a kis radiátor , de a hűtő nem működött. Későn szembesültünk hogy a wellnessből semmi nem működött.
Kiváló 2017. február 24.a párjával járt itt
Csodálatos a környék, nagyon közel a fürdő. Aki nyugodt környezetre vágyik, pihenésre, kikapcsolódásra, bátran ajánlom. Az ételek nagyon bőségesek és finomak. A személyzet kiemelkedően kedves, barátságos és segítőkész. Érkezéskor körbe is vezettek minket, mindent megmutatva, mindenről tájékoztatva.
Kiváló 2014. január 1.a párjával járt itt
Régen kerestem már egy ilyen igazi családias, barátságos szállodát, és végre ráakadtam a Nefelejcs Hotelre, ahol úgy fogadják az embert, mintha családtag lennék, és ez végig az ott tartozkodásunk alatt folyamatosan jelen volt. Bármilyen igényünk volt rögtön teljesítették. Legutoljára szilveszteri üdülésünket töltöttük ott, és csak mindenkinek ajánlani tudom. A fürdő közelsége már csak bónusz.
2013. december 30.gyerekekkel járt itt
Két kicsi és egy nagyobb gyerekkel érkeztünk. Sajnos nem tudtuk időben átvenni a szobát, mert csúsztak így a gyerekek délutáni pihenőjét nem tudtuk megoldani. Ez az egy bökkenő volt csupán, ezt követően már semmilyen problémával nem találkoztunk. A szálloda tiszta, az ételek nagyon finomak, a személyzet is kedves. Jó szívvel ajánlom másoknak is.
Kiváló 2013. október 8.a párjával járt itt
Egy romantikus, hosszú hétvégét töltöttünk el párommal még a szálloda megnyitásakor, de azóta is emlegetjük. . . természetesen az itt kapott maradandó "élmények" miatt. Rendkívül figyelmes kiszolgálás, csodálatosan finom kaják,tiszta, kényelmes szoba -franciaággyal-, remek programok és a wellness részlegen csak kettőnknek-inflagranti- biztosították a jakuzzit, egy üveg behűtött pezsgő elfogyasztásával!
Kiváló 2013. október 3.a párjával járt itt
Ajándékba kaptuk ezt az üdülést! A férjemmel voltunk itt szeptember utolsó napjaiban! Egyszóval csodálatos minden! Korábban érkeztünk nem volt probléma azonnal kaptunk szobát ami ragyogott a tisztaságtól de az egész Hotel csodálatosan szép! ! A svédasztalos reggeli és vacsora nagyon változatos és finom!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 26 városban járt márLelkes fotózó - 106 feltöltött kép
Átlagos 2019. július 30.a párjával járt itt
Szép környezet, viszonylag új épület. A dézsa medence nem volt felfűtve, nem gondoltuk volna , hogy szólni kellett volna még induás előtt. Még 3 óra mulva is a pad alatti rész nagyon hideg volt. Nemtudom hogy tisztítják, de eléggé koszos volt a víz benne. A dézsa medence mellett található a ház klima hűtője, ami annyira zajos, hogy még a másik utcából is lehet hallani.
2016. május 24.a párjával járt itt
2016 tavaszán voltunk a hotelben. Nagyon kedves volt a fogadtatás, körbevezettek a szállodában, mindent megmutatva. Üdvözlő itallal kínáltak érkezéskor. A szobák nagyon tiszták, kényelmesek voltak. A kiszolgálás ár érték arányban kiváló volt. Közel van Zsóri fürdő, ezzel pótolhattuk az egész napos fürdőzést.
Kiváló 2015. május 2.gyerekekkel járt itt
Meg voltunk elégedve mindennel, szép, tiszta szálloda. Kedves volt a személyzet, belázasodott az egyik gyerek akivel voltam és nem tudott lejönni reggelizni, de senki nem vette rossz néven, hogy vittem fel neki teát és zsömlét a reggeli idején, hogy ne maradjon éhen. Szerencsére hamar meggyógyult és élvezhette a fürdőt Mezőkövesden.