Sárga Borház Vendéglő Mezőzombor

Napi ár reggelivel
2024.06.02-ig
Angyal Villa Rátka
Hotel Medián Hajdúnánás - All in one wellness csomag teljes ellátással
All in one wellness csomag teljes ellátással
Hotel Medián Hajdúnánás
79.000 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval
Alfa Hotel Miskolctapolca - Tavaszi wellness élmény
Tavaszi wellness élmény
2024.06.28-ig
Alfa Hotel Miskolctapolca

Sárga Borház Vendéglő Mezőzombor vélemények

Átlagos 2015. november 27.egyedül járt itt
Már többször jártam itt az évek során, és ahogy egy előttem értékelő kolléga írta, tényleg javult a minőség, de néhány apróság nagyban rontja az összképet. Maga az étterem és környéke, valamint a belső berendezés, az enteriőr szép, és harmonizál az épület klasszicista stílusával, de a belső kialakításában már van egy apró hiba: az étterem két helyisége közötti átjáróban vannak a kabátakasztók.
Sárga Borház Vendéglő Mezőzombor - Külső képSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - BelsőSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - Étel/italSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - Étel/italSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - Étel/ital
Gyenge 2014. július 9.a párjával járt itt
Körülbelül 2 hete jártam párommal a Sárga Borház Vendéglőben, a kiszolgálás elég lassú volt, sokat kellett várni az ételekre. Általában sok vendég megfordul itt, ezért gondoltam biztos nagyon jó hely, de csalódnom kellett. Az ételek minőségével különösebb problémám nem volt. Egyszerűen többet vártam. . . Tisztasággal nem volt gond.