3931 Mezőzombor, Disznókő dűlő, 37-es főút mellett

Sárga Borház Vendéglő Mezőzombor értékelése:

1. helyezett az 1 mezőzombori étterem közül
175. helyezett Észak Magyarországon - 880 étterem közül

magyar, angol, francia
Tokaj-Hegyalja piac, esküvők, céges rendzvények, Disznókő borászat borkóstolás

Sárga Borház Vendéglő Mezőzombor képei

Szállások Mezôzombor városában
Wellness csomagok Mezôzombor városában

Sárga Borház Vendéglő Mezőzombor vélemények

Budaörs
Ábrahámhegy

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 30.
A környéken jártunk és ismerősünk ajánlotta az interneten. Éppen nem volt nyitva az oroszlános étterem Tállyán, hát több se kellett, indultuk ide! Jó időben, jókor, jó helyen. . . szóval, nagyon sikeres találkozás volt, az étterem, meg mi! Kellemes környezet, valami zöldsáv határol is az országúttól, kényelmes, hangulatos terasz, bent kellemesnek mondható belső tér, némi klasszikus építészeti örökséggel.

Vladyslav TOP egyébhely értékelő
2018. októberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. október 8. - 2 látogató hasznosnak vélte
Borkóstolóval egybe kötött vacsorán vettünk részt itt kollégáimmal. A borkóstoló az egyik épület félhomályos pincéjében volt, itt három fajta bort kóstolhattunk meg a pincészet saját borai közül. Az ezt követő vacsora egy különálló épület, régi szalonokat idéző termében volt. A felszolgálás gyors, az ételek finomak voltak, különösen a gombás őzraguval töltött palacsinta.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 24.
Gyerekkorom egyik kedvenc helye volt régebben, a túrós palacsintájuk a legjobb volt a környéken. Most a családdal mentem vissza, nagyon drága ételek voltak az étlapon, az étel annyira sós volt, hogy szinte már-már ehetetlen, és sajnos a palacsinta meg sem közelíti az évekkel korábbi ízvilágát.
Cegléd
Gyöngyös

2017. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Miskolcról Szerencsen át Mádra tartottunk és útközben itt álltunk meg, mert az egyik gyűjtőtársam bort akart venni a Disznókő Pincészettől. Ha már megálltunk, az is felvetődött, hogy ehetünk is valamit. A parkolóban gyanúsan sok, sőt rengeteg autó állt, külön "pakolóőr" irányította a forgalmat. Nem pénzt szedett, csak segítette az optimális leparkolást.
Egerszalók
Sátoraljaújhely
Szerencs

2016. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. október 9.
Két vagy három éve voltam itt a családdal és akkor már másodszor fogadtam meg, hogy ide többet sosem, most még is eljöttem mert a bátyám azt javasolta, hogy legközelebb ide jöjjünk családi ebédre, de nem ide fogunk jönni az biztos! Több fő oka van ennek az egyik az ár érték arány ami, borzasztó hiszen kicsi az adag és baromi drága is!
Mezôkövesd
Battonya
Létavértes

2016. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. január 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mi tagadás el szoktam olvasni azt, amit előttem járók írtak egy-egy helyről, nem mintha ne lennék biztos a magam véleményében, de érdekel mások prizmája. A legtöbb esetben a leírt tapasztalatok nagymértékben egyeznek az enyémmel, de néha előfordul olyan is, hogy egészen mást írnak le a korábbi élménybeszámolók, mint amit én láttam, kóstoltam.

2015. novemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2015. november 27.
Már többször jártam itt az évek során, és ahogy egy előttem értékelő kolléga írta, tényleg javult a minőség, de néhány apróság nagyban rontja az összképet. Maga az étterem és környéke, valamint a belső berendezés, az enteriőr szép, és harmonizál az épület klasszicista stílusával, de a belső kialakításában már van egy apró hiba: az étterem két helyisége közötti átjáróban vannak a kabátakasztók.

Mobilról küldte. | 2015. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2015. október 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Miskolcról Nyíregyházára mentem, kocsival , és nem volt kedvem az autósztráda monotonitásához! Régen jártam ezen az útvonalon, főleg ősszel és világosban. Szerencsről kifelé villant be ez az étterem, amiben jó 10 éve voltam legutóbb! ( Szerintem megint el kell telnie ennyinek mire megint megyek! )
Emlékeim szerint nagy átalakuláson ment keresztül de előnyére!

2014. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. július 9.
Körülbelül 2 hete jártam párommal a Sárga Borház Vendéglőben, a kiszolgálás elég lassú volt, sokat kellett várni az ételekre. Általában sok vendég megfordul itt, ezért gondoltam biztos nagyon jó hely, de csalódnom kellett. Az ételek minőségével különösebb problémám nem volt. Egyszerűen többet vártam... Tisztasággal nem volt gond.

Legnépszerűbb csomagok Mezőzomboron és környékén
Hotel Medián
Hajdúnánás
4 nap/3 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, ajándék fürdőbelépőjeggyel, fürdőköntös bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.23. - 2020.12.28.
Braun Vendégház
Sárospatak
2 nap/1 éjszaka 8.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.08.25. - 2021.08.04.
Margaréta Panzió
Sárospatak
4 nap/3 éjszaka 3.833,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, tokaji borral, kerékpár és szauna használattal
2020.01.01. - 2020.12.31.
Angyal Borászat
Rátka
3 nap/2 éjszaka 16.225 Ft/fő/éj ártól; teljes ellátással, pénteken borkóstolóval egybekötött vacsorával, élményszüreti programokkal, ajándék Tokaji musttal, túrázási és sportolási lehetősséggel, wellness használattal
2020.09.11. - 2020.11.01.
Hotel Szeleta
Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 7.500 - 11.000,- Ft/fő/éj között: reggelivel, ajándék állatkert- és várbelépővel, szauna és sókamra használattal, parkolási lehetőséggel
2016.08.28. - 2020.12.29.
Termál Panzió
Hajdúnánás
2 nap/1 éjszaka 7.200 - 7.700,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.08.04. - 2021.08.04.
Panoráma Vendégház
Miskolctapolca
4 nap/3 éjszaka 4.667,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.08.24. - 2021.05.31.
Victoria Garden Hotel
Nyíregyháza
3 nap/2 éjszaka 13.455 - 14.950,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.08.15. - 2020.08.31.
Kikelet Club Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 9.920 - 14.300,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.08.04. - 2020.09.30.
Hotel Hunor
Sátoraljaújhely
3 nap/2 éjszaka 16.875,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázzsal, bowling vagy teniszpálya használattal, medence, szauna és pezsgőfürdő használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2020.12.28.

Szállodák Mezőzombor környékén
Kikelet Club Hotel Mezőzombor
Augusztus 20. - kastélyban (min. 4 éj)
Napi árak
Augusztus 20. (min. 2 éj)

Sárga Borház Vendéglő MezőzomborX