Sárga Borház Vendéglő Mezőzombor

Calimbra legkedvezőbb ár félpanzióval
2025.01.08-ig
Hotel Calimbra Miskolctapolca

Sárga Borház Vendéglő Mezőzombor vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3367 helyen első értékelőNépszerű író - 2497 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96436 feltöltött kép
Kiváló 2017. szeptember 16.barátokkal járt itt
Miskolcról Szerencsen át Mádra tartottunk és útközben itt álltunk meg, mert az egyik gyűjtőtársam bort akart venni a Disznókő Pincészettől. Ha már megálltunk, az is felvetődött, hogy ehetünk is valamit. A parkolóban gyanúsan sok, sőt rengeteg autó állt, külön "pakolóőr" irányította a forgalmat.
Sárga Borház Vendéglő Mezőzombor - Külső képSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - EgyébSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - Külső képSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - Étlap/itallapSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - Külső képSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - BelsőSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - BelsőSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - Étel/italSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - BelsőSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - BelsőSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - BelsőSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - MosdóSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - Külső képSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - EgyébSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - Külső képSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - Étlap/itallapSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - Külső kép
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 367 városban járt márFelfedező - 2452 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25988 feltöltött kép
Kiváló 2016. január 12.barátokkal járt itt
Mi tagadás el szoktam olvasni azt, amit előttem járók írtak egy-egy helyről, nem mintha ne lennék biztos a magam véleményében, de érdekel mások prizmája. A legtöbb esetben a leírt tapasztalatok nagymértékben egyeznek az enyémmel, de néha előfordul olyan is, hogy egészen mást írnak le a korábbi élménybeszámolók, mint amit én láttam, kóstoltam.
Sárga Borház Vendéglő Mezőzombor - Étel/italSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - Étel/italSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - Étel/italSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - Étel/italSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - Étlap/itallapSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - Étlap/itallapSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - EgyébSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - Külső képSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - EgyébSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - Étlap/itallapSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - Étel/italSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - Étel/italSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - EgyébSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - Külső képSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - Étel/italSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - Étel/italSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - Étel/italSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - Étel/ital