Adria Fagyizó Miskolc

Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Adria Fagyizó Miskolc vélemények

Szörnyű 2019. június 24.barátokkal járt itt
Az Éden mellett a másik igen népszerű albán fagyizó a város szívében, a főutcán, az Egészségház közelében. Nyári időszakban tartanak csak nyitva, viszont ilyenkor kiülős napernyős terasszal, reggel 8-tól este 10-ig, minden nap.
Adria Fagyizó Miskolc - Külső kép
Szörnyű 2019. június 16.barátokkal járt itt
Szőr volt a fagyiban és nem az én hajam volt mert szőke volt a haj ami benne volt az én hajam pedig barna , jeges a fagyi, tele van ételszínezékkel amikor eszem konkrétan színes lesz a nyelvem tőle.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagság
2019. május 10.a párjával járt itt
A főutcán található a fagyizó, kiülős része is van, ami kifejezetten hasznos ekkora adag fagyik elfogyasztásához. A választék is bő, sokan azért szeretik, mert az adagok legalább 2 gombócnak felelnek meg máshol, árban is jó a többiekhez képest. Ízre finom, az már más kérdés, hogy milyenek az alapanyagok.
Kiváló 2018. december 12.a párjával járt itt
Udvarias kiszolgálás! Könnyen megközelíthető. Széles választék. Ár/értékben jó. Tiszta környezet! Mindenképpen előnyös, hogy a fagyit lehet eldobható kelyhekben is kérni. Bátran merem ajánlani az ismerőseim körében is, illetve bárkinek. Köszönjük! Folyamatosan visszatérő vendégek vagyunk és leszünk is, amennyiben marad ez a színvonal. Ötös. . . :)
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt márFelfedező - 23 helyen első értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2017. június 17.a párjával járt itt
Azért szeretünk ide járni, mert nagy adag fagyikat adnak egy gombóc áráért, nem is gombóc alakúak az adagok. Ízre sem rosszak, bár biztos valami sántít, hogy ennyiért adják. Ár-érték arányban nagyon jó, ízre is, de az alapanyagokban nem vagyok biztos, azért még messze áll a kézműves fagyiktól.