Fald Fel Amerikát Miskolc

Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Fald Fel Amerikát Miskolc vélemények

Kiváló 2015. szeptember 15.a párjával járt itt
A kiszolgálás nagyon kedves és segítőkész. Az ételek minősége kifogástalan és nagyon bőséges, laktató. A belső tér kialakítása nagyon hangulatos és modern. Az ételek hűen tükrözik a névadó műsort. Az italok ára is normális és nem drága. Aki szeretne egy szép csendes vacsorát eltölteni egyedül vagy esetleg párjával, családjával annak csak ajánlani tudom az éttermet.
Kiváló 2015. május 15.családjával járt itt
Már nagyon régóta szerettünk volna elmenni kipróbálni a "Faldfel Amerikát" és most meg is tettük.
Nagyon kulturált és tiszta helység. Rendkívül figyelmes kiszolgálásban volt részünk. Az ételek minősége és mennyisége méltóképpen tükrözi a névadó hírnevét. Csak ajánlani tudom mindenkinek aki szereti a nagy adagokat és a különleges ízek együttes kavalkádját.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt márFelfedező - 18 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. március 29.a párjával járt itt
Kíváncsiságból tértünk be és nem is bántuk meg. Hangulatos, szépen berendezett étterem. Nem vagyunk az a nagy amerikai típusú étkűek =) így csak egy-egy "kisebb" hamburgert rendeltünk, amihez sült krumpli is járt. Már a krumpli is kellemes meglepetés volt, hogy nem az a mekisféle gyorsfagyasztott szalmakrumpliféle, hanem jó kis cikkes, fűszeres krumpli.
Gyenge 2014. október 31.barátokkal járt itt
Már sokat hallottam erről a helyről, hogy milyen jó kaják vannak. Gondoltuk egy ebédre benézünk. Maga a hely szép és tiszta volt. Mivel kb. 6-an voltak vendégek, alig ültünk le és szinte egyből jött a pult mögül a srác egy itallappal és étlappal. Az én választásom egy gyümölcsleves és a legendás bbq borda volt.
Kiváló 2014. június 1.barátokkal járt itt
Mindenképpen csak ajánlani tudom ezt a helyet azoknak, akik igazi amerikai hamburgerre vágynak. Finom, füstös hús, nagy buci, jó fűszerezés. Ha Miskolcon hamburgerre vágysz ez a legjobb hely erre. A díszítés, a székek, a hely egyszerű, de cserébe jó ár-érték arányba kapjuk a kaját. Egy hamburger sültkrumplival pont elég ahhoz hogy jól lakj. Nekem bejött ! :)
Átlagos 2014. március 28.a párjával járt itt
Ismerőseimtől hallottam erről a helyről hideget meleget, ezért az este folyamán tértünk be ebbe barátnőmmel ebbe az "étterembe". Nem mondanám hogy telt ház volt körülbelül 6-7 ember volt ott rajtunk kívül és 40! ! ! ! ! percet kellett várni 2 hamburgerre a rendelés után ami hát elég sok idő.
Gyenge 2014. március 14.barátokkal járt itt
Véletlenül botlottam bele a Fald fel Amerikát étterembe, holott miskolci vagyok. Barátnőmmel ültünk be. Majdnem telt ház fogadott, de találtunk asztalt, igaz középen, pont mindenki útjában, ezért amint megürült egy box átültünk oda. Az első mínuszt ekkor gyűjtötte be nálam az étterem.
Kiváló 2014. március 11.barátokkal járt itt
Ismerősök ajánlására kerestük fel az éttermet pénteken este. Nem vagyunk ismerősök Miskolcon, így elég nehezen találtuk meg a helyet, sokat kellett kérdezősködni, pedig központi helyen, a Szinva Park Plaza, Fő út közelében található. Mint a tulajdonostól megtudtuk, az étterem híre a facebook-on kezd "terjedni" és mindössze 3 héttel ezelőtt nyitottak.
Fald Fel Amerikát Miskolc - Külső képFald Fel Amerikát Miskolc - BelsőFald Fel Amerikát Miskolc - BelsőFald Fel Amerikát Miskolc - Étlap/itallapFald Fel Amerikát Miskolc - BelsőFald Fel Amerikát Miskolc - Külső képFald Fel Amerikát Miskolc - Külső képFald Fel Amerikát Miskolc - BelsőFald Fel Amerikát Miskolc - BelsőFald Fel Amerikát Miskolc - BelsőFald Fel Amerikát Miskolc - BelsőFald Fel Amerikát Miskolc - BelsőFald Fel Amerikát Miskolc - BelsőFald Fel Amerikát Miskolc - Étel/italFald Fel Amerikát Miskolc - Étel/italFald Fel Amerikát Miskolc - Étel/italFald Fel Amerikát Miskolc - Étel/italFald Fel Amerikát Miskolc - Étel/ital