Fridolin Vendéglő Miskolc

Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Fridolin Vendéglő Miskolc vélemények

Szörnyű 2021. augusztus 9.a párjával járt itt
Péntek, szombaton a szomszéd hotelben szálltunk meg, ahol nem tudtunk pihenni, mert hajnal 5-ig (! ) tartott a szuper lagzibuli. Miután a tehetséges virtuóz zenész eltakarodott, a többi mulató vendég reggel 7-ig üvöltözött, nemcsak a hotel lakóit, hanem egész Alsóhámort zavarva.
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 52 városban járt márFelfedező - 53 helyen első értékelőNépszerű író - 55 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagság
Kiváló 2021. június 7.a párjával járt itt
Miskolcon jártunk, így tervben volt a Fridolin étterem. A parkoló a régi, de már nem ér le a kocsi alja. ami az autó miatt lehet. Betérve kértük, hogy kint ebédelhessünk, aminek nem volt akadálya. Kiválaszthattuk a szaletlit, ahol a pincér gyorsan, piros kockás abrosszal megterített. Dréher sört csapoltak, a párom annyira nem örült neki.
Fridolin Vendéglő Miskolc - Külső képFridolin Vendéglő Miskolc - Külső képFridolin Vendéglő Miskolc - Külső képFridolin Vendéglő Miskolc - Egyéb
Kiváló 2020. szeptember 15., csoporttal járt itt
Az étterem hangulatos, romantikus környezetben van , kis patak csordogál a kertje mellett. Ezt mindenképpen érdemes kiemelni, hiszen erdei környezetben,jó levegőn telhet az ottlétünk. Az esküvői menü bőséges, választékos volt. Ár-értékarányban is megfelelő. Aki egy kellemes séta után betér ide, az is talál magának megfelelő ételt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 39 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2020. szeptember 8.gyerekekkel járt itt
A Szeleta Hotelben szálltunk meg, így betértünk ide ebédre. Reméltük, hogy nyitva van, mert nagyon kevés mozgást lehetett látni a szomszédból és ha nem volt vendég, korán bezártak. Mivel egyedül voltunk az étteremben, hamar megkaptuk amit rendeltünk. Hatalmas adagok vannak, így csomagoltatnunk kellett:) Az ételek egyébként finomak, de azért senki ne várjon különleges élményt. Ha úgy vesszük ebből meg is vacsoráztunk, nagyon megérte!
Kiváló 2020. május 30.a párjával járt itt
Szemben lévő hotelban laktunk 5 napig, ebédelni jártunk át az étterembe. Szinte végig kóstoltuk az étlapot, mindig tele pocakkal tértünk vissza a megérdemelt pihenésre. Általában jó két órát töltöttünk el az étteremben, kényelmesen, nem rohanva megebédeltünk. Hozzá teszem viszont vacsorázni már nem kellett. Nagyon kedves személyzet, kitűnő ételek.
Fridolin Vendéglő Miskolc - Étel/italFridolin Vendéglő Miskolc - Belső
2019. március 15.a párjával járt itt
Most kimondottan az éttermet vettük célba, ha már Miskolcon jártunk. Mint kiderült, szerencsénk volt, hogy nyitva találtunk, mert téli üzemmódban vannak, nem minden napon vannak nyitva. Nem is jegyeztem meg, hogy mikor, mert annyira nem kavart fel. Az étlap szegényesnek tűnt az emlékeinkhez képest, és erre rá is kérdeztem.
Átlagos 2018. július 28.gyerekekkel járt itt
Az étel minőségével összességében elégedettek voltunk, de a kiszolgálás lassú volt, és meg sem kérdezték, a két éves gyermeknek igénylünk-e esetleg etetőszéket, vagy plusz étkészletet. A szomszédos hotelben szálltunk meg, de a két nap alatt egyszer sem láttunk különösebb forgalmat az étteremben, a terasz bejáratot lezárták, mert a felszolgáló nem akarta figyelni, hogy ott érkezik-e vendég.
Átlagos 2017. augusztus 21.családjával járt itt
Az ételek finomak voltak, árban is jók. A kiszolgálás nagyon-nagyon lassú! ! ! ! A szomszéd Hotel Szeletában laktunk és mivel ez a szomszédban volt , bementünk. Két unokával voltunk. A halászléhez , gulyásleveshez kértünk csípős paprikát , ezt még a mai napig "hozzák" . A felszolgálónak hiába intettünk, ránk sem nézett!
Kiváló 2017. július 15.a párjával járt itt
Párommal jöttünk ide, mert kívülről is jónak tűnt a hely. A személyzet nagyon kedves, segítőkész volt! Olyan sült mandulás pisztrángot ettem grillezett zöldségekkel , amiről csak álmodni lehet. Párom füstölt tarját evett galuskával, megkóstoltam, mennyei volt. A környezet csodálatos, festői! A Szeleta patak csordogál mellette. Igazán hangulatos. Az adagok bőségesek! A kert gyönyörű, igényes.
Átlagos 2016. augusztus 16.a párjával járt itt
Igen csak az éhség mert a kedvenc pisztrángozó helyünkön pont lagzi volt a másik étterem meg tömve volt és nem volt hely! Itt Halászlevet ettem, de az teljesen felejtős volt hiába hozták ki gusztusosan tálalva! A pisztráng amit rendeltem elméletileg fokhagymás szósszal lett volna tálalva helyette egy jó adag mustárt kaptam!
Fridolin Vendéglő Miskolc - BelsőFridolin Vendéglő Miskolc - Étel/italFridolin Vendéglő Miskolc - Étel/italFridolin Vendéglő Miskolc - Étel/italFridolin Vendéglő Miskolc - Külső képFridolin Vendéglő Miskolc - EgyébFridolin Vendéglő Miskolc - Külső képFridolin Vendéglő Miskolc - EgyébFridolin Vendéglő Miskolc - EgyébFridolin Vendéglő Miskolc - Külső képFridolin Vendéglő Miskolc - Étlap/itallapFridolin Vendéglő Miskolc - Külső képFridolin Vendéglő Miskolc - Külső képFridolin Vendéglő Miskolc - BelsőFridolin Vendéglő Miskolc - Külső kép