Impresszó Klub-Étterem Miskolc

Impresszó Klub-Étterem Miskolc
Impresszó Klub-Étterem MiskolcImpresszó Klub-Étterem Miskolc
Impresszó Klub-Étterem MiskolcImpresszó Klub-Étterem Miskolc

Impresszó Klub-Étterem Miskolc bemutatkozása

Az Impresszó Klub-Étterem Miskolc belvárosában található, a Széchenyi u. 3-9. sz. alatt. Minden munkatársunk elkötelezett a magas szintű vendéglátás mellett. Nagyon fontos számunkra a kisgyerekkel érkezők kényelme, ezért etetőszéket, gyerek étkészletet és 12 hónapos kortól fogyasztható ételeket biztosítunk számukra.

Premier Hotel Miskolc - Reggelis ajánlat
Hunguest Saliris Egerszalók

Impresszó Klub-Étterem Miskolc vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 33 városban járt már3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. február 3.barátokkal járt itt
Éhesek voltunk a barátainkkal akik itt élnek jelenleg Miskolcon, és ők mondták hogy térjünk be ebbe a kiváló étterembe. Én Lazacos spagettit kértem, amely bőséges és finom volt, nem volt túlfűszerezve, épp elég volt a hozzávalók mennyisége is. Pont úgy volt elkészítve, ahogy annak lennie kell.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt márFelfedező - 23 helyen első értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2017. május 26.barátokkal járt itt
Jó helyen van, a főutcáról meg lehet közelíteni könnyen. Árnyékos így nyári melegben is kint lehet ülni. Menü étkezésre is van lehetőség, 1 leves kétféle második, ami elég hamar egyfélére szűkül, de változatos a menü. Koktéljai jók, ára közepes. Nem sűrűn fogjuk az ár miatt ezt a helyet választani, vannak jobbak ár-érték arányban. A kiszolgálás kedves gyors.
Kiváló 2017. május 19.a párjával járt itt
A belváros közepén van, könnyen megtalálható, parkolás is egyszerűen megoldható. Remekül főznek, mindig nagyon finomakat ettem itt. A személyzet kedves és mosolygós. Ár/érték arány is teljesen rendben van. Szép, elegáns és nagy a tisztaság. Nyáron még kiülős része is van, ami nagyon hangulatos.
Kiváló 2016. július 13.barátokkal járt itt
háttérzene, udvarias a kiszolgálás, szép a választék, legyen szó sörökről, borokról vagy ételekről. Mi voltaképen azért mentünk oda, hogy kézműves sört igyunk, tartanak is remek tételeket a Monyótól valamint Németh Antaltól, de az árszabás, az horrorisztikus. Egy Charlie Firpora elkérni 1500 forintot?
Impresszó Klub-Étterem Miskolc - Étlap/itallapImpresszó Klub-Étterem Miskolc - BelsőImpresszó Klub-Étterem Miskolc - Belső
Kiváló 2016. március 16.egyedül járt itt
Miskolc sétálóutcájáról nyíló kellemes, fiatalos hely. Reggeli órákban csendes, de mégis vidám hangulatú reggelizőhely, amely már 7. 30-tól nyitva van, ebédidőben hétköznapokon 2 fogásos menü 1090 Ft-ért (1 levesből és 2 féle főételből lehet választani), hétvégén 3 fogás 1490 Ft-ért; esténként pedig borbárként működik, alkalmanként borvacsorákat is szerveznek.
Impresszó Klub-Étterem Miskolc - EgyébImpresszó Klub-Étterem Miskolc - Étel/italImpresszó Klub-Étterem Miskolc - BelsőImpresszó Klub-Étterem Miskolc - Étlap/itallapImpresszó Klub-Étterem Miskolc - Étel/italImpresszó Klub-Étterem Miskolc - Étel/italImpresszó Klub-Étterem Miskolc - EgyébImpresszó Klub-Étterem Miskolc - MosdóImpresszó Klub-Étterem Miskolc - MosdóImpresszó Klub-Étterem Miskolc - BelsőImpresszó Klub-Étterem Miskolc - Étlap/itallapImpresszó Klub-Étterem Miskolc - Külső képImpresszó Klub-Étterem Miskolc - BelsőImpresszó Klub-Étterem Miskolc - BelsőImpresszó Klub-Étterem Miskolc - BelsőImpresszó Klub-Étterem Miskolc - BelsőImpresszó Klub-Étterem Miskolc - Étlap/itallapImpresszó Klub-Étterem Miskolc - Étlap/itallapImpresszó Klub-Étterem Miskolc - Külső képImpresszó Klub-Étterem Miskolc - Külső kép
Kiváló 2015. november 2.családjával járt itt
Nagyon sokszor voltam már itt, és minden szuper volt mindig. Az ételek színvonala szuper, a borok is nagyon finomak. A pincérek is kedvesek voltak mindig. Az egyetlen gond, hogy nem mindig van szabad asztal :) De ez is csak azt mutatja, hogy ez egy tuti hely. MIndenkinek ajánlom! Az elmúlt években kb.
Kiváló 2015. július 26.a párjával járt itt
A kiszolgálás több mint fantasztikus! Az ételek is bőségesek és finomak, többször kértem a maradék csomagolását. . . Mielőtt túl reklámszagú lenne 1x át. . . [moderálva a szerk. ] egy fantával. . . Reklamáltam is, de mivel sokszor náluk ebédeltem, reggeliztem azt hitték csak viccelek. Pedig így van! ! !
Kiváló 2014. december 8.családjával járt itt
Ebben az etteremben meg nem csalodtam. Mindig azt kaptam, amire gondoltam, vagytam. Az etelek finomak es elegendoek az adagok, meg a deli menu is. A kiszolgalas gyors, a szemelyzet kedves, figyelmes. Nalam ez is szamit:-)), valahogy jobban esik az etel. A hely kellemes, a mosdo tiszta (ez sem utolso szempont).
Impresszó Klub-Étterem Miskolc a térképen
3525 MiskolcSzéchenyi István út 3.
• ingyenes WIFI • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • DJ • étel elvitelre • gyerekmenü • koktélok • napi menü • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P