Keszegsütő Miskolc

Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Keszegsütő Miskolc vélemények

2019. május 5.a párjával járt itt
Férjemmel régóta szeretünk volna ebben a kis étteremben enni. Most végre sikerült,én halász levet ettem mely nagyon nagyon finom volt,Férjem sűlt keszeget evett arcát figyeltem és örömmel lakmározott,Finom barna kenyeret és házi savanyúságokat kaptunk. Somj oltónak házi szörp volt mely nagyon ízletes volt. Ajánlani tudom mindenkinek aki arra jár,nem fog csalódni.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. március 31., kollégákkal járt itt
Kollégával a múlt héten jöttünk vissza a céghez,és beszélgettük mit kéne ebédre enni,eszembe jutott,hogy a József Attila úton Miskolcon ott a keszeg sütő,és ott egy nagyon finom hal ételt ehetünk. A benti kollégánk is kért egy sült keszeget,én egy adag haltepertőt vettem kulimásszal,(ami uborka,lila hagyma majonézes keveréke)no meg friss kenyérrel.
Átlagos 2017. november 8.a párjával járt itt
A haltepertő házi kulimásszal a kedvencem! A füstölt harcsa viszont nem jött be, legalábbis nem érte meg az árát. Az időközben megszünt belvárosi keszegsütőben még lehetett kapni eszméletlenül finom házirétest. . . . nos azt nagyon hiányolom. A halászlét még nem kóstóltam, mondjuk kicsit drágának is találom de majd legközelebb.
2017. február 26. járt itt
Sétáltam egyik ismerősömtől a másikhoz és akkor ettem észre, hogy itt egy ilyen létezik! Egy finom pisztrángot ettem ecetes, majonézes, savanyúságos, salátával és finom kovászos barna kenyérrel! Minden nagyon finom volt, de a saláta az sajnos meghajtott egy kicsit! Egy fiatalember volt a pultban Ő az általam kiválasztott halat sütötte ki nekem!
Keszegsütő Miskolc - EgyébKeszegsütő Miskolc - BelsőKeszegsütő Miskolc - Étel/italKeszegsütő Miskolc - Étel/italKeszegsütő Miskolc - MosdóKeszegsütő Miskolc - Étel/italKeszegsütő Miskolc - BelsőKeszegsütő Miskolc - BelsőKeszegsütő Miskolc - BelsőKeszegsütő Miskolc - BelsőKeszegsütő Miskolc - BelsőKeszegsütő Miskolc - Külső képKeszegsütő Miskolc - BelsőKeszegsütő Miskolc - Külső képKeszegsütő Miskolc - Külső képKeszegsütő Miskolc - BelsőKeszegsütő Miskolc - BelsőKeszegsütő Miskolc - Étlap/itallapKeszegsütő Miskolc - Külső képKeszegsütő Miskolc - BelsőKeszegsütő Miskolc - Étel/italKeszegsütő Miskolc - BelsőKeszegsütő Miskolc - BelsőKeszegsütő Miskolc - BelsőKeszegsütő Miskolc - Étel/italKeszegsütő Miskolc - MosdóKeszegsütő Miskolc - Külső kép