kicsijokka

kicsijokka adatlapja

Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Ár-érték figyelő  •  Táplálkozástudatos  •  Házias ízek kedvelője  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Aktívan pihenő  •  Mindenevő
Regisztráció2017.11.08
Utoljára itt2023.05.18

Kiváló 2018. október 17.a párjával járt itt
Vadiúj vendéglő az erdő közepén, szép környezetben (szezonban forgalmas turistaút mentén), nem messze a pisztráng-keltetőtől. Egyszerű, igényes étlap, de mennyei halételek! Ha biztosan asztalhoz akarunk jutni, előre foglalni célszerű! Az árak - magyar halakról beszélünk, kissé borsosak - tükrözik a minőséget.
Felhasználó fényképei:
Vendéglő a Pisztrángoshoz Miskolc - Vendéglő a Pisztrángoshoz Miskolc - Vendéglő a Pisztrángoshoz Miskolc - Vendéglő a Pisztrángoshoz Miskolc - Vendéglő a Pisztrángoshoz Miskolc -
Kiváló 2018. augusztus 17.a párjával járt itt
Nagyon kellemes négy napot töltöttünk a modern, mértéktartóan elegáns hotelben, ahol kedves, segítőkész fogadtatás után a szobánkba felérve ugyanaz a kellemes dizájn, elegáns stílus fogadott minket, és ami a legfontosabb, - jó pár fogadóban, szállodában aludtunk már - az ágy matraca se nem deszka keménységű, se nem "trambulin", végre remekül tudtunk aludtunk rajta!
2018. szeptember 17.a párjával járt itt
Négy nap, három éjszakát töltöttünk itt. Egy földszinti szobát kaptunk, nagyon kellemes berendezésű, tetszett az ágy mögötti világító panel a szép kis képpel, no és KÉNYELMES volt a fekhely, ami nem utolsó szempont! A reggeli és vacsora változatos volt - (de pl.