Talizmán Panzió és Étterem Miskolc

Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Talizmán Panzió és Étterem Miskolc vélemények

Kiváló 2018. november 21.gyerekekkel járt itt
Kedves csendes barátságos kis hely! Barátságos kiszolgálás finom ételek! Mindenkinek ajánlani tudom! Mindannyian jól éreztük magunkat.
Talizmán Panzió és Étterem Miskolc - Étel/italTalizmán Panzió és Étterem Miskolc - Étel/italTalizmán Panzió és Étterem Miskolc - Étel/ital
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 41 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
2018. augusztus 3.családjával járt itt
Diósgyőri vártól pár lépésnyire hangulatos betérő. Árnyékos, szellős. Nem volt telt ház, igaz "sokan" voltak, a felszolgálás kicsit nyújtott, lassú volt. Az étlap átlagos, az egyszerű hétköznapi ételekből kevesebb a választék. Sokat kellett várni, míg végre megkaptuk az ebédet, így az italfogyasztásunk 3x volt az átlagosnál.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt márFelfedező - 23 helyen első értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2017. május 25.a párjával járt itt
Nagyon szép helyen van a Diósgyőri várhoz vezető úton. Kerthelyisége hangulatos, árnyékos hely. Nem sokan szoktak ott járni, sokszor jártam már arra és párszor be is néztünk kávéra, üdítőre, valamikor még ebédre is. Még egy fagyizója is van, ahol csavartfagyit adnak. A táblára sokszor sablonos menü van kiírva húsleves, rántott szelet, néha hal.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 41 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2015. augusztus 11.a párjával járt itt
Születésnapon alkalmából látogattuk meg az éttermet! Maga a hely illetve a környezet valóban hangulatos, de ennyi pozitívumot tudok írni a helyről. Még egyet az a fiatal pincérlány akire mint pincér nem lehetett szavunk. Az étel az viszont eléggé gyenge volt. Mind a ketten idénysalátára helyezett ételt ettünk.
Átlagos 2014. november 11.családjával járt itt
Próbaként mentünk ebbe az étterembe. Azt hiszem, odaérkezésünkkor nem volt más vendég, később eléggé megtelt a kicsi létesítmény. Az ételek minőségével és mennyiségével nem volt kifogásunk, a hely egyszerű, de tiszta. A kiszolgálás azonban szörnyen lassú. Valószínű, hogy egyetlen szakácsuk lehet, másképp nem lehet megérteni a helyzetet.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 26 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagság
2014. augusztus 24.családjával járt itt
Többször jártunk már itt, rendezvényeket is bonyolítottunk itt le. Ha semmi extrára nem vágyunk, akkor teljesen megfelel, átlagos ételek, kellemes ízvilág. A kávé viszont pocsék és hideg volt. A környezete gyönyörű, a Diósgyőri Vár lábainál "hever", ingyenes parkolás, kellemes kerthelyiség. A felszolgálók készségesek, az árak barátiak. Ajánlom a helyet.
Kiváló 2013. december 27., kollégákkal járt itt
2013. 12. 25. -én estére foglaltunk helyet telefonon. Mosolygós pincér fogadott minket,és egész este mindenben a rendelkezésünkre állt. Az ételek nagyon finomak voltak és nagy adagok. Ár érték arányban nagyon is megfelelő. Ezúton is szeretnénk megköszönni a felszolgáló kedvességét és türelmét,mert a mi rendelésünkre a variációk végtelen tárháza volt a jellemző.

Köszönettel:
Ősbudavár Pizzéria Csapata