Hungária Panzió étterme Miskolctapolca

Hungária Panzió étterme Miskolctapolca
Hungária Panzió étterme MiskolctapolcaHungária Panzió étterme Miskolctapolca
Hungária Panzió étterme MiskolctapolcaHungária Panzió étterme Miskolctapolca

Hungária Panzió étterme Miskolctapolca bemutatkozása

Miskolctapolca központjában, az Európában egyedülálló barlangfürdőtől körülbelül 500 méterre található a családias hangulatú Hungária Panzió. 23 két-, három- illetve négyágyas szobája, melyből a legtöbb légkondicionált, maximum 78 fő befogadására alkalmas. Szobáink mindegyikéhez fürdőszoba, hűtő és műholdas csatornák vételére alkalmas tv tartozik.

Bástya Konferencia és Wellness Hotel Miskolctapolca - Napi árak félpanzióval
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Hungária Panzió étterme Miskolctapolca vélemények

2020. augusztus 19.barátokkal járt itt
Most voltunk egy masik csaladal együtt 2 gyermekel.
Kedves személyzet,Tiszta,Finom ételek és italok
Kedvező árak.Gyerekbarát csak ajálani tudom.
Jól éreztük magunkat még vissza jövünk máskor is.
Hungária Panzió étterme Miskolctapolca - EgyébHungária Panzió étterme Miskolctapolca - Étel/ital
Kiváló 2019. szeptember 26.a párjával járt itt
Kiszolgálás fantaszkikusan kedves, az ételek nagyon finomak és bőségesen.
Pizzát a érzékeny lelkűeknek bátran ajánlom.
Legjobb pizza amit ettem
Hungária Panzió étterme Miskolctapolca - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelő
2019. március 8.a párjával járt itt
Ahogy a fenti cím mutatja nem elősször jártunk ezen a helyen. Most csak ebédelni tértünk be,mert emlékeink szerint jó a konyha. Nem csalodtunk mert valóban egy finom ebédet fogyasztottunk. Kicsit késő délután érkeztünk,de hamar kiszolgáltak . Az ital és étel választék megfelelő volt.
Átlagos 2018. augusztus 6.a párjával járt itt
Az első negatív élmény akkor ért, amikor a kitáblázott ínycsiklandozó menü már fél 3-kor nem volt kapható. /Az étlap szerint 3-ig van menü/ A második kellemetlen élmény,hogy bár már nem voltak sokan, mégis sokat kellett várni a kiszolgálóra. A harmadik legrosszabb élmény pedig az volt, hogy a kihozott bolonyain a rántott hús papírvékonyságú volt, viszont olyan száraz, hogy vágni sem lehetett.
Kiváló 2018. június 8.gyerekekkel járt itt
Gyereknapkor ebédeltünk itt újra és megint csak dicsérni tudom a személyzetet. A gyerekeknek külön kialakított játszótér (trambulin, homokozó, csúszda, mászókák). Családias környezet, remek terasz. Gyors kiszolgálás, a pizza kiváló, az ételek finomak és bőségesek, a limonádék pedig fantasztikusak. A köszöntő Pálinka nagyon finom volt. Ismét jól éreztük magunkat!
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 63 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 120 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 3010 feltöltött kép
2018. február 18.a párjával járt itt
Mindenből egy kicsi,hal,marha,sertés,szárnyas,szarvasból készült étel megtalálható. Mi nagyon meg voltunk elégedve,mert bőséges,finom ételeket kaptunk. Vargánya gomba krém leves,határozottan tömény tartalmas finom volt. a pincérek kedvesek,barátságosak,gyorsan elkészült az étel,nem kellett sokat várni.
Hungária Panzió étterme Miskolctapolca - BelsőHungária Panzió étterme Miskolctapolca - BelsőHungária Panzió étterme Miskolctapolca - Étel/italHungária Panzió étterme Miskolctapolca - Étel/italHungária Panzió étterme Miskolctapolca - Étel/italHungária Panzió étterme Miskolctapolca - Étel/italHungária Panzió étterme Miskolctapolca - Étel/italHungária Panzió étterme Miskolctapolca - EgyébHungária Panzió étterme Miskolctapolca - Étlap/itallapHungária Panzió étterme Miskolctapolca - BelsőHungária Panzió étterme Miskolctapolca - EgyébHungária Panzió étterme Miskolctapolca - EgyébHungária Panzió étterme Miskolctapolca - Étlap/itallapHungária Panzió étterme Miskolctapolca - Étlap/itallap
Kiváló 2017. május 21.a párjával járt itt
Tegnap este vacsoraztunk itt a férjemmel naszutunk utolso estejen.
Az etterem mindharom felszolgaloja kedves es udvarias volt, kulonoskeppen a "miénk".
Az etlap valaszteka es az arak nekunk megfeleloek voltak. A tejszines fokhagymas sertesjava nagyon-nagyon finom volt es az extra kivanasagomat is teljesitettek ezzel kapcsolatban.
Ha legkozelebb ellatogatunk Miskolctapolcara, biztosan itt fogunk enni ujra.
Kiváló 2016. október 14.a párjával járt itt
Az étlap nem valami nagy durranás,de az ételek ízén lehet érezni,hogy az alapanyagon nem spórolnak. Szóval nem valami változatos,de legalább minden finom! A pincér készséges és segítőkész volt! Az előttem szólókhoz kiegészítésként annyit fűznék,
hogy 1400ft/főáron elképzelésem sincs,hogy milyen svédasztalos reggelit várt!
Átlagos 2016. augusztus 17.gyerekekkel járt itt
Svédasztalos reggelitől kicsit többet vártam. Bőséges volt, de. . . . A gyümölcslé automatába valami szörp volt betöltve. :( Hiányoltunk egy kis friss zöldséget a szalámik mellé, 1400 ftL/fő áron beleférhetett volna.
Összeségében átlagos. Mi csak a reggelit próbáltuk, többi étkezést nem. Elhelyezkedése alapján nincs rossz helyen Tapolcán belül.
2016. augusztus 9.gyerekekkel járt itt
Miskolctapolcai nyaralásaink alatt többször is voltunk már a Hungária panzióban vacsorázni. Kimondottan tetszett Az étterem berendezése, hangulata. . . eddig. Az idén csodálkozva láttuk, hogy bővítették új bútorokkal rendezték be, ettől sokkal több asztal lett bent és a teraszon is.
Hungária Panzió étterme Miskolctapolca a térképen
3519 MiskolctapolcaCsabai út 7.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csocsó • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • házhozszállítás • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés
H-V
nemzetközi, olasz