Avalon Resort & Spa Miskolctapolca

Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Avalon Resort & Spa Miskolctapolca vélemények

Kiváló 2023. július 4.a párjával járt itt
Szuper minden igényt kielégítő szálloda! Isteni ételek kedves személyzet! A kültéri medence, játszóház szintén nagyon jó. Mi már több alkalommal voltunk és valószínű még vissza térünk !
Avalon Resort & Spa Miskolctapolca - EgyébAvalon Resort & Spa Miskolctapolca - EgyébAvalon Resort & Spa Miskolctapolca - EgyébAvalon Resort & Spa Miskolctapolca - EgyébAvalon Resort & Spa Miskolctapolca - Egyéb
Kiváló 2023. április 25.a párjával járt itt
Már második alkalommal jártunk az Avalonban. Most sem csalódtunk. A vendéglátás mérhetetlen profizmusa az ami leginkább jellemzi a helyet. Kedves, mindig mosolygós, minden kívánságot leső személyzet. Isteni ételek, amelyek tálalása is fontos szerepet játszik a szálloda mindkét éttermében. A wellness részleg szuper.
Avalon Resort & Spa Miskolctapolca - Külső képAvalon Resort & Spa Miskolctapolca - VendéglátásAvalon Resort & Spa Miskolctapolca - VendéglátásAvalon Resort & Spa Miskolctapolca - VendéglátásAvalon Resort & Spa Miskolctapolca - VendéglátásAvalon Resort & Spa Miskolctapolca - VendéglátásAvalon Resort & Spa Miskolctapolca - VendéglátásAvalon Resort & Spa Miskolctapolca - VendéglátásAvalon Resort & Spa Miskolctapolca - VendéglátásAvalon Resort & Spa Miskolctapolca - VendéglátásAvalon Resort & Spa Miskolctapolca - VendéglátásAvalon Resort & Spa Miskolctapolca - Külső képAvalon Resort & Spa Miskolctapolca - Külső képAvalon Resort & Spa Miskolctapolca - Külső képAvalon Resort & Spa Miskolctapolca - Külső kép
Szörnyű 2023. április 22.a párjával járt itt
Kedves minőségi szállást és szolgáltatást kereső vendégek! Volt szerencsék, avagy inkább nem volt szerencsénk a tervezettnél rövidebb (1) éjszakát keservesen eltölteni a magát 5 csillag superiornak tituláló szállodában, ahova nagy reménységgel, pihenés és relaxálás céljából érkeztünk, de hamar kiderült, hogy csak csalódást és NETTÓ ÁTVERÉST kaptunk!
Kiváló 2022. augusztus 17.a párjával járt itt
Májusban jártunk itt, minden igényt kielégítő, kisgyerekes családoknak is nagyszerű lehetőségek, kényelem, átlagon felüli vendéglátásban volt részünk!
Kiváló 2021. október 24.a párjával járt itt
Csodás három napot töltöttünk az Avalon egyik rönkházában. Az egész olyan, mint egy mesebeli falu Nagyon finomakat ettünk és szuper volt a wellness is. Egyszerűen tökéletes volt
2021. június 13.a párjával járt itt
Közvetlenül a karantén enyhítése után voltunk. Mivel a tulajdonosok megengedhették maguknak, nem küldtek el senkit a dolgozók közül, így az első lehetséges napon már nyitottak is. A személyzet profi, kedves, segítőkész, udvarias. A wellness részleg is 100%-an működött.
Kiváló 2019. február 9.kollégákkal járt itt
Céges rendezvény részeként töltöttem 2 éjszakát januában, még karácsonyi díszkivilágításban a hotelben. Tágas, praktikus szobák a főépületben is, a rönkházakban még nagyobbak. Nagyon tetszett a hatalmas üvegablakos szauna, azonban a szaunaszeánsz "Dió" vezetésével igen gyenge, elrohant volt.
Avalon Resort & Spa Miskolctapolca - Külső kép
Kiváló 2018. május 13.gyerekekkel járt itt
Egy csodálatos környezetben, egy csodálatos Hotel! Remek személyzet! Végtelen udvarias és szakértő fogadás, kiszolgàlás! Minden maximális, és hibátlan! Kivéve az étel! Pocsék, és drága! Remek dîszletek között, moslékot szolgálnak fel! Rohadt drágán! Én Carbonara spagettit ettem, a párom egy arabiátás négysajtos pennét, a lányom egy salátát!
Kiváló 2018. április 30.a párjával járt itt
A wellness kivül-belül modern, ragyogóan tiszta,, mérik a viz hőfokot,a medencéknél pincér kiszolgálás,enni-innivalókkal. Csodálatos kültéren lévő panoráma ablakos, hatalmas szauna, amely az erdőre nézz. Medencék mindenféle élményelemekkel ellátva. Étel-ital árak borsosak.
Kiváló 2018. január 24.a párjával járt itt
Karácsony előtt, egy rendezvényen vettünk részt a park területén, és egy éjszakát töltöttünka a párommal a szállodában. A szobákban, a wellness-ben,semmi kivetni valót nem találhattam. Maga volt a megtestesült elegancia, ötvözve a kiemelkedő szolgáltatási háttérrel. A terület gyönyörű volt, minden csillogott a karácsonyváró fényektől.
Avalon Resort & Spa Miskolctapolca - Külső képAvalon Resort & Spa Miskolctapolca - Környék