Vajdas

Vajdas adatlapja

Regisztráció2016.03.18
Utoljára itt2021.02.24

Kiváló 2016. július 15.a párjával járt itt
Nejem, szülinapjára kapta tőlem a hétvégét a Shiraz hotelben. Megérkezéskor üdvözlő pezsgő és kedves mosoly várt. A szobában az előre rendelt pezsgő, torta, csokor, hiánytalanul a megbeszélteknek megfelelően elő volt készítve. Eddig hibátlan. Az ablak a parkolóra nézett,az ígért belső kert helyett. Kicsi mínusz.
Kiváló 2016. május 2.a párjával járt itt
Kedves Barátaim! Egy méltatlanul mellőzött hely ez a szálloda. Kevés a vendég, pedig kis hibáktól eltekintve csak az előnyöket sorolhatnám. A reggeli átlagos választékkal szolgál, viszont a szakács nagyon jó. Változás a vacsorában történt, (menüválasztásos) egyszer sem bírtuk megenni,tehát az adagok láthatóan nőttek.
2020. július 21.családjával járt itt
Többször voltam a Borház vendége. Az elhelyezkedés és a szolgáltatás színvonala kiemelkedő. A szobák viszont folyamatosan elhasználódnak, színvonaluk romlik. A szomszédos gombaüzem egy enyhe istállószagba borítja a környéket, gondolom ezzel jár a rengeteg légy jelenléte is, ami az étkezést megkeseríti.