Bástya Konferencia és Wellness Hotel Miskolctapolca ★★★★

3,9
az 51 miskolctapolcai szállás közül
Bástya Konferencia és Wellness Hotel Miskolctapolca
Bástya Konferencia és Wellness Hotel MiskolctapolcaBástya Konferencia és Wellness Hotel Miskolctapolca

Bástya Konferencia és Wellness Hotel Miskolctapolca bemutatkozása

Miskolctapolca szívében, a Termál Barlangfürdőtől 100 méterre épült fel a három csillagos Bástya Wellness Hotel. Miskolctapolca igazi üdülőváros, Közép-Európa egyetlen melegvizű és gyógyhatású barlangfürdőjével, a Bükki Nemzeti Park csodálatos erdeivel körülölelve.

A Bástya Konferencia és Wellness Hotel legnépszerűbb csomagjai

Bástya Konferencia és Wellness Hotel Miskolctapolca - Napi árak félpanzióval (1 éjtől)
Napi árak félpanzióval (1 éjtől)
2026.01.01-ig
Bástya Konferencia és Wellness Hotel Miskolctapolca - Karácsony - teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Karácsony - teljes előrefizetéssel
2024.06.20-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Bástya Konferencia és Wellness Hotel Miskolctapolca vélemények

2016. február 1.a párjával járt itt
A személyzet nagyon kedves , segítőkész. A 4csillagos részben voltunk, nagyon szépek, modernek a szobák. Mindenhol tisztaság van. Szerintem az ár/érték arány is megfelelő, tetszett a wellness részleg is. Mi a masszázst is kipróbáltuk,amit szintén nem bántunk meg. :) Jó környezet, a barlangfürdő is csupán 100m-re található.
Kiváló 2016. január 31.a párjával járt itt
Jó hely, kedves kiszolgálás, kellemes környezet. Segítőkesz volt a szemelyzet, bármire szüksegünk volt, rögtön segítettek. Sved asztalos reggeli es vacsora is rendben volt, bőseges. Igaz nem voltak sokan, es ez talán így is volt jó, kenyelmesen használhattuk a 2 medencet, a szaunákat es a jacuzzit. Ajánlom ezt az idöszakot másnak is, ha nyugalomra vágyna!
Nagyon jól ereztük magunkat. . .
Kiváló 2016. január 31.a párjával járt itt
A szálloda személyzete segítőkész,a szobák igényesek tiszták.A szolgáltatások kifogástalanok.Ajánlani fogjuk másoknak is a szállodát.
Kiváló 2016. január 30.a párjával járt itt
2016. 01. 13-15 között pihentünk a BástyaWHotel 205-ös szobájában. Igényes vendégek vagyunk, de egy rossz szavunk sincs. Az időjárást is nekünk alakították. Borús időben érkeztünk. Másnap hétágra sütött a nap és a harmadikon reggelre 10 cm-es havat kaptunk. Na ezt utánozza más. Ja és a "tengerre" néző ablakunk.
Bástya Konferencia és Wellness Hotel Miskolctapolca - Külső képBástya Konferencia és Wellness Hotel Miskolctapolca - Medence/kertBástya Konferencia és Wellness Hotel Miskolctapolca - Külső képBástya Konferencia és Wellness Hotel Miskolctapolca - Wellness
Kiváló 2016. január 26.a párjával járt itt
Egy nagyon kellemes hétvégét töltöttünk el a párommal itt.
Minden szuper volt, az ételek finomak voltak, és bőségesek.
A személyzet nagyon kedves, és segítőkész volt.
A barlangfürdő nagyon közel van a szállodához, ami szintén tetszett.
Mindenkinek csak ajánlani tudom, mi egy nagyon kellemes hétvégét töltöttünk el itt, biztosan visszafogunk még térni:)
2016. január 25.barátokkal járt itt
Januárban voltunk, a szobák melegek és újonnan felújítottak, kényelmes ágyak, finom ételek és a wellness részleg is jó. A személyzet barátságos, segítőkész. Baráti társasággal érkeztünk és mindnyájunknak ez az egybehangzó véleménye, én biztosan ajánlani fogom ismerőseimnek. Attól, hogy a hotel az út mellett van, nem hallatszott be a zaj.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt márFelfedező - 14 helyen első értékelőNépszerű író - 31 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 356 feltöltött kép
Átlagos 2016. január 22.a párjával járt itt
Kiváló volt a svédasztalos reggeli és vacsora. Bőséges, nagy választék és finom ételek. A Wellness nagyon tetszett,a szaunák és a jakuzzi szuper. A személyzet kissé barátságtalan, kifejezetten kellemetlen volt reggeli közben,hogy úgy meredt ránk a pincér mint egy biztonsági őr. A ***-os szoba túlzsúfolt,sötét és retro.
Bástya Konferencia és Wellness Hotel Miskolctapolca - SzobákBástya Konferencia és Wellness Hotel Miskolctapolca - WellnessBástya Konferencia és Wellness Hotel Miskolctapolca - Vendéglátás
Kiváló 2016. január 20.a párjával járt itt
Csaj ajánlani tudom mindenkinek! Szilveszterkor töltöttünk itt 4 éjszakát, nagyon jól éreztük magunkat, figyelmes kedves sszemélyzet. Az ételek nagyon finomak, bőségesek. A wellness rész kiváló! A szilveszter este szuper volt!!!
Gyenge 2016. január 13.barátokkal járt itt
2015. Szilvesztert töltöttük a szállodában társasággal. A szobák kényelmesek és szépek voltak - ennyi az összes pozitív dolog amit le tudok írni. Az egész egy labirintus. A folyosó hideg volt, az ablakszigetelés egy "rongy volt". Az aljzatburkolat mozgott. Az étterem választéka - svédasztalos reggeli és vacsora- nagyon szegényes volt.
Szörnyű 2016. január 6.csoporttal járt itt
Tisztelt információgyüjtő ! ,
Nem tudom hogy melyik végéről kezdjem , mert a kiábrándultságom határtalan. -jéghideg folyosó, szakadt és kisméretű fürdőköpeny -penészes wellnes részleg menyezet és nem utolsó sorban irreális árak ! ! ! Véleményen szerint a szálloda a három csillagosok alsó nívóját is kis kegyelemmel érheti el.
Bástya Konferencia és Wellness Hotel Miskolctapolca a térképen
3519 MiskolctapolcaMiskolctapolcai út 1.
• szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • szépségszalon • szolárium • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • bioszauna • sóbarlang • napozóterasz • tepidárium
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Parkolás az utcán, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: 3000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Zárt parkoló, őrzött: 4000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • szobaszervíz • gluténmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • bár