Bástya Konferencia és Wellness Hotel Miskolctapolca ★★★★

3,9
az 51 miskolctapolcai szállás közül
Bástya Konferencia és Wellness Hotel Miskolctapolca
Bástya Konferencia és Wellness Hotel MiskolctapolcaBástya Konferencia és Wellness Hotel Miskolctapolca

Bástya Konferencia és Wellness Hotel Miskolctapolca bemutatkozása

Miskolctapolca szívében, a Termál Barlangfürdőtől 100 méterre épült fel a három csillagos Bástya Wellness Hotel. Miskolctapolca igazi üdülőváros, Közép-Európa egyetlen melegvizű és gyógyhatású barlangfürdőjével, a Bükki Nemzeti Park csodálatos erdeivel körülölelve.

A Bástya Konferencia és Wellness Hotel legnépszerűbb csomagjai

Bástya Konferencia és Wellness Hotel Miskolctapolca - Napi árak reggelivel - teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
Napi árak reggelivel - teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
76.052 Ft / 2 fő / 2 éj-től büféreggelivel
2026.01.01-ig
Bástya Konferencia és Wellness Hotel Miskolctapolca - Karácsony - teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Karácsony - teljes előrefizetéssel
2024.06.20-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Bástya Konferencia és Wellness Hotel Miskolctapolca vélemények

Kiváló 2016. április 10.a párjával járt itt
A szoba, az ételek, a wellness rész mind kifogástalanok voltak. Ha keresnék, akkor sem találnék hibát semmiben!!! Nagyon jól éreztük magunkat! Gyönyörű szobák, szép kilátással. Nagyon jó ár - érték arány! Ajánlom mindenkinek, aki pihenni szeretne! Mi visszatérünk még biztosan!
Kiváló 2016. április 9.a párjával járt itt
A húsvét hétvégét töltöttük a szállodába. Mindennel maximálisan elégedettek voltunk. A csomagban foglalt szolgáltatásokat maximálisan ki tudtuk használni, remek alkalom volt a kikapcsolódásra. Finom és bőséges étkezések, kedves és barátságos személyzet. Közel a Barlangfürdő és belváros. Jó WIFI kapcsolat.
Kiváló 2016. március 25.a párjával járt itt
Kizárólag ajánlani tudom mindenkinek! ! ! ! Fantasztikus volt! Szép helyen, gyönyörű szálloda, kiváló és bőséges étkezések, kedves fogadtatás, segítőkész személyzet. A masszázsok és a wellness rész minden igényt kielégítő. Barlangfürdő tényleg csak pár perc, a recepción tudtunk kedvezményesen jegyet is venni. Visszatérő vendégek leszünk, az biztos!
2016. március 20.gyerekekkel járt itt
Két kisgyermekkel voltunk, egyedül a medencékkel volt bajunk. A piciknek hideg volt a fedett és mély volt a beltéri, csak a jakuzzit tudtuk használni.
Az étterem szuper jó, a mandulás harcsafilé különösen emlékezetes marad.
A szoba és a kiszolgálás ötös.
Az elhelyezkedése nagyon jó, a Barlangfürdő nagyon közel van és gyorsan eljutni Miskolcra, Diósgyőrbe és Lillafüredre is.
Kiváló 2016. március 12.a párjával járt itt
Nagyszerű választás volt! Mindennel maximálisan elégedettek voltunk. Biztosan vissza fogunk még térni. A szállodában minden adott a pihenéshez, kikapcsolódáshoz. Szép, tágas, modern szobát kaptunk, gyönyörű kilátással a Barlangfürdő felé. A személyzet kedves és segítőkész, az ételek - reggeli és vacsora - nagyon finomak, változatosak, bőségesek. Közel a Barlangfürdő, bobpálya, csónakázó tó.
Kiváló 2016. március 12.a párjával járt itt
Kiváló szálloda, kitűnő szolgáltatásokkal, kedves személyzet. Wellness rész nagyon jó, kinti benti medencék, jacuzzi, finn/bio szauna, gőzkabin, fitness. Közel a belváros és a Barlangfürdő tényleg csak pár perc séta. A csomag tartalmáról maximális felvilágosítást adtak, és minden pontját meg is kaptuk. Egyszerű parkolás, sok TV csatorna, kiváló WIFI. Egyszóval AJÁNLOM! ! !
Kiváló 2016. március 5.a párjával járt itt
Februárban jártunk a szállodába, remekül éreztük magunkat. A wellness rèsz nagyon tetszett, rendkívül pihentető volt. A masszázst is csak ajánlani tudom. A Barlangfürdő csak pár percnyi séta, a recepción kedvezményesebb áron lehetett venni jegyet. Jó parkolási lehetőségek. ingyenes wi-fi. Ajánlom mindenkinek!
Kiváló 2016. február 17.a párjával járt itt
Mindennel maximálisan elégedettek voltunk. Nagyon jól megközelíthető a szálloda, közel van a Barlangfürdő, ahová kedvezményes áron tudtunk jegyet vásárolni a recepción. 3 éjszakát töltöttünk a szállodába, a szoba kényelmes és tágas volt. A reggeli és vacsora nagyon finom és változatos.
2016. február 15.a párjával járt itt
A Bástya Hotel nagyon tetszetős, tiszta, kellemes. A személyzet kedves, udvarias, az ételek változatosak és finomak.
Viszont kifogásolható a fürdőszobában állandóan érezhető, nagyon erős csatornaszag, a szobában hűvös van, nem lehet szabályozni, ez nagyon kellemetlen. A törölközőszárító nem működik, és kényelmetlen volt a vizes fürdőruhába, köntösbe belebújni. Ezen hibák kiküszöbölése után szerintem szuper lesz.
2016. február 8.a párjával járt itt
Borzasztóan magasak az árak az italokért és alapjáraton 15% szervízdíjat számolnak fel, ezt kissé pofátlannak tarottam. Ezentúl reklámozzák, hogy a Hotel vendégeinek féláron szolgáltatják a masszázsokat, melyek szintén rettenetesen túlárazottak, így aztán féláron less elfogadható az ára.
A fentieken kívül meg voltam elégedve a szállodával.
Bástya Konferencia és Wellness Hotel Miskolctapolca a térképen
3519 MiskolctapolcaMiskolctapolcai út 1.
• szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • szépségszalon • szolárium • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • bioszauna • sóbarlang • napozóterasz • tepidárium
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Parkolás az utcán, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: 3000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Zárt parkoló, őrzött: 4000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • szobaszervíz • gluténmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • bár