Bástya Konferencia és Wellness Hotel Miskolctapolca ★★★★

3,9
az 51 miskolctapolcai szállás közül
Bástya Konferencia és Wellness Hotel Miskolctapolca
Bástya Konferencia és Wellness Hotel MiskolctapolcaBástya Konferencia és Wellness Hotel Miskolctapolca

Bástya Konferencia és Wellness Hotel Miskolctapolca bemutatkozása

Miskolctapolca szívében, a Termál Barlangfürdőtől 100 méterre épült fel a három csillagos Bástya Wellness Hotel. Miskolctapolca igazi üdülőváros, Közép-Európa egyetlen melegvizű és gyógyhatású barlangfürdőjével, a Bükki Nemzeti Park csodálatos erdeivel körülölelve.

A Bástya Konferencia és Wellness Hotel legnépszerűbb csomagjai

Bástya Konferencia és Wellness Hotel Miskolctapolca - Napi árak félpanzióval (1 éjtől)
Napi árak félpanzióval (1 éjtől)
2026.01.01-ig
Bástya Konferencia és Wellness Hotel Miskolctapolca - Karácsony - teljes előrefizetéssel (min. 1 éj)
Karácsony - teljes előrefizetéssel
2024.06.20-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Bástya Konferencia és Wellness Hotel Miskolctapolca vélemények

Szörnyű 2022. december 24.egyedül járt itt
Sajnos ( vagy szerencsére) nem jutottam el a szállodába. Németországban élünk és terveztük hogy karácsony után itt töltünk el pár napot.
Szörnyű 2022. június 25.a párjával járt itt
Június 10-11. én voltunk,sajnos! A foglalásnál nem tájékoztattak,hogy mivel kuponos foglalás,így a 3 csillagos szárnyban leszünk elhelyezve. Csak ott derült ki. A szobában nem volt hűtő,ami a melegben nagyon hiányzott,deaztán a tájékoztatón olvastuk,hogy a 3 csillagoshoz nem jár.
Szörnyű 2019. december 3.a párjával járt itt
2019. december 2-án a Bástya Hotelbe látogattunk wellnesszezni a párommal. Először jártunk itt, sajnos kellő tájékoztatás és figyelmetlenség hiányában beleestünk abba a hibába, hogy azt hittük a nyitott ajtajú páros jacuzzi is belefoglaltatik a wellness napi fürdőárba.
Szörnyű 2017. április 18.a párjával járt itt
Mi is csak azért mentünk ide mivel a többi szálloda már foglalt volt, na de sajnos meg is bántuk. A szállodába kb 100-an tartózkodtunk de sajnos csak egy wellness medencéje van, egy kicsi és egy egészen kicsi dzsakuzzija. Le sem kell írnom mennyire kényelmetlen volt. A tisztaságról annyit, hogy ritkán takarítják a wellnesst, a lépcsők nyálkásak a padozat nagyobb része tiszta vízköves.
Szörnyű 2017. április 16.családjával járt itt
A személyzet bénasága miatt, a szálloda parkolójába nem tudtunk beállni. Reggelente itt nem lehet semmit csinálni. Én 6 óra körül kelek, de a reggeli és a wellness is csak 8 óra után vehető igénybe. Napközben az egyetlen használható medencében visíttatják, ugráltatják néhányan a gyerekeiket.
Szörnyű 2016. január 6.csoporttal járt itt
Tisztelt információgyüjtő ! ,
Nem tudom hogy melyik végéről kezdjem , mert a kiábrándultságom határtalan. -jéghideg folyosó, szakadt és kisméretű fürdőköpeny -penészes wellnes részleg menyezet és nem utolsó sorban irreális árak ! ! ! Véleményen szerint a szálloda a három csillagosok alsó nívóját is kis kegyelemmel érheti el.
Szörnyű 2015. november 15. járt itt
soha többet még egyszer a wellnes részleg borzalmas. Nagyon sokba kerül és a csomagban foglaltak sem kaptuk meg teljesen. Az utolsó éjszakát nem töltöttük ott, meg vacsoráztunk és ki is fizettük majd távoztunk. Nem szeretnénk soha többet oda menni.
Szörnyű 2015. november 15.a párjával járt itt
Sajnálom, de ez a szálloda nem nevezhető wellnes szállodának. A szoba nagyon szép volt azzal nem is volt hiba a wellnes részlegen a benti medencében hideg volt a víz a külső fedett medencének már barátságosabb volt a vizének a hőmérséklete de koszos volt. A páros jakuzziban kellemes volt de a 75 percből 45 percig tudtuk használni.
Gyenge 2022. február 13.a párjával járt itt
Ahogy a szobba rkeztünk kellemetlen szag fogadott,a fürdőből is csatornaszag jött,a ventiltor hangja repülőgphez hasonló. Fura,hogy fizet az ember,aztn külön kell a szaunkat bekapcsoltatni,a wellnesben hideg az összes vz,szerintem nincs annyira felfűtve,mint amennyi fokot ér. Az egsz szâllodban olyan szag volt mint egy autószerelő műhelyben.
Gyenge 2017. október 23.gyerekekkel járt itt
A 4*-os szárnyban töltöttünk el 2 éjszakát, kényelem szempontjábòl megfelelő a szoba. Viszont nemértem hogyan adhatjàk át a szobát, úgy hogy a hűtő nem működik. Egy gyermekes csalàdnál pedig fontos lenne. Következő meglátásaink pedig leírta a hotelt a szemünkben teljes mértékben.
Bástya Konferencia és Wellness Hotel Miskolctapolca a térképen
3519 MiskolctapolcaMiskolctapolcai út 1.
• szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • szépségszalon • szolárium • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • bioszauna • sóbarlang • napozóterasz • tepidárium
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Parkolás az utcán, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: 3000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Zárt parkoló, őrzött: 4000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • szobaszervíz • gluténmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • bár