Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca ★★★★

4,4
az 51 miskolctapolcai szállás közül
Négy csillagos superior szálloda
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel MiskolctapolcaCalimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca

Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca bemutatkozása

Miskolctapolcán, nem messze a világhírű Barlang-fürdőtől található a négycsillagos Calimbra Konferencia és Wellness Hotel, a Bükk hegységre néző kilátással. A szálloda kényelmes szobákkal, tágas wellnessrészleggel, nyugtató színvilággal fogadja pihenni vágyó vendégeit.

A Calimbra Konferencia & Wellness Hotel legnépszerűbb csomagjai

Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - Calimbra legkedvezőbb ár félpanzióval (min. 2 éj)
Calimbra legkedvezőbb ár félpanzióval
2025.01.08-ig
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - Napi ár reggelis ellátással (1 éjtől)
Napi ár reggelis ellátással (1 éjtől)
2025.01.08-ig
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - Augusztus 20. (min. 1 éj)
Augusztus 20.
08.15-20.
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - Pünkösd (min. 2 éj)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.13-ig
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő - Caramell a legjobb áron
Caramell a legjobb áron
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő

Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca vélemények

Kiváló 2016. november 14.a párjával járt itt
Kellemes hetveget toltottunk a szallodaban 60 as evfordulora kaptuk ajandekba a szoba nagyon gyonyoru tiszta es kenyelmes a wellnes reszleg viszont szerintem kicsi a szalloda kapacitasahoz hianyzik a nyakzuhany es a medence helyett jo volna egy sodro folyoso. Ami meg nem tetszett hogy hetvegen meghatarozott idoben van csak gozkabin es az egyik finn szauna.
Kiváló 2016. október 13.egyedül járt itt
Mivel picit messziről érkeztem a testvéremmel, így a hotel szolgáltatásait (wellness részleg, masszázs, stb. ) nem használtuk ki, mert inkább a barlangfürdő miatt mentünk Miskolctapolcára, illetve amiatt, hogy egy kis kirándulással megnézzük a nyíregyházi Állatparkot. Nem volt olyan dolog, amivel kevésbé lettünk volna elégedettek.
Kiváló 2016. szeptember 28.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat, mindennel maximálisan meg voltunk elégedve. A személyzet nagyon kedves, a tisztaság kifogástalan, a félpanziós ellátás nagyon ideális, rengeteg a látnivaló a környéken. Az ételek finomak voltak és változatosak. Egyáltalán nem bánjuk, hogy ezt a számunkra kicsit távolibb (350 km) szállodát és régiót választottuk. Csak ajánlani tudom.
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - WellnessCalimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - Környék
Kiváló 2016. szeptember 26.a párjával járt itt
Nagyszerűen éreztük magunkat, szolgáltatással meg voltunk elégedve! Kedvesek voltak a személyzeti dolgozok! Változatos volt a félpanziós ellátás! Nagyon jó volt a wellness részleg! Tisztaság volt mindenhol!
Kiváló 2016. augusztus 29.a párjával járt itt
Ha szeretné jól érezni magát és megpihenni, nagyon ajánlom a Calimbra hotelt, nagyon jól éreztuk magunkat, mindennel elégedettek voltunk, mindenkinek csak ajánlani tudjuk. Gyonyoru hely.
Kiváló 2016. augusztus 23.a párjával járt itt
Négyórás autózás után,(ugye érthető? )felfrissülésre vágyva léptünk be a szálloda ajtaján. Szobánk a szokásosnál előbb elkészült,így "életmentő" zuhanyozás után ismerkedtünk a varázslatos környékkel. A személyzet szinte leste kívánságainkat,pedig nem mi voltunk az egyetlen vendégek,sőt!
Kiváló 2016. július 19.a párjával járt itt
Igényes, színvonalas, barátságos szálloda, minőségi étkezéssel, barátságos és udvarias személyzettel. Tökéletes higiénia és tisztaság, komfortos, kényelmes, tágas szoba, gyönyörű kilátással, panorámával a Bükkre. Nagyon jól éreztük magunkat, bármikor szívesen visszamennénk és szívből ajánljuk minden kedves ismerősünknek! :)
Kiváló 2016. július 15.a párjával járt itt
A hely adottságából adódóan csodálatos helyen fekszik a Calimbra Konferencia és Wellness Hotel. Csendes a környezet,tiszta levegő rendezett ,gyönyörű a szálló környéke. A szoba tágas nagyon szép,tiszta. A személyzet roppant udvarias,segítőkész! Én a feleségemmel évek óta visszatérő vendégei vagyunk a Szállónak.
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - WellnessCalimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - WellnessCalimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - Medence/kertCalimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - Külső képCalimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - WellnessCalimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - WellnessCalimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - WellnessCalimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - Külső képCalimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - Medence/kertCalimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - Szobák
Kiváló 2016. június 28.a párjával járt itt
Nagyon kellemes három napot töltöttünk a hotelben, nagyon szép volt a szobánk, kellemesek a medencék, a napozóhely. Az ételek finomak voltak nehéz volt keveset enni. Összességében elégedettek voltunk, nagyon kedves személyzet mindenben segítségünkre volt, ajánljuk mindenkinek.
Kiváló 2016. június 17.a párjával járt itt
A szálloda 5 éves, de teljesen ujnak látszik, mint kivülsről, mint belülről. Nagyon sok a szép virág a szállóda előtt és bent a hallban is. az asztalok friss virágokkal voltak mindenhol díszitve. A személyzet kedves és figyelmes volt, mint az étteremben, mind a receepcion, stb. Csak ajánlani tudom barátaimnak, ismerőseimnek.
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca a térképen
3519 MiskolctapolcaBencések útja 9-11.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • élménymedence • infraszauna • finnszauna • sóbarlang • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: 1200 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
• étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • bár