Park Hotel Miskolctapolca

Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Park Hotel Miskolctapolca vélemények

Kiváló 2022. március 22.gyerekekkel járt itt
A márciusban két éjszakát töltöttünk a Park hotelben férjemmel és kamasz fiunkkal. Miskolctapolcán már többször is jártunk, nagyon szeretjük ezt a hangulatos fürdővároskát. A győnyörű parkot, a bobozást, a barlangfürdőt, a közeli várakat, természeti látnivalókat. A hotel kicsit retró jellegű, de számunkra tökéletes választás volt.
Kiváló 2020. október 17.a párjával járt itt
Kellemes csalódás volt a Park Hotelben való tartózkodás, ellentétben az internetes vélemények többségével. Csak pozitívumokat tapasztaltunk. A személyzet kedves, udvarias, rugalmas. Erkélyes szobát kértük, ráfizetéssel együtt nagyon megérte. A szoba kényelmes, a fürdőszoba minden várakozást kielégít, csodálatosan tiszta.
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 113 városban járt márFelfedező - 79 helyen első értékelőNépszerű író - 67 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1059 feltöltött kép
Kiváló 2018. október 13.családjával járt itt
Négy éve voltunk párommal ebben a hotelben, két éve meg a családdal. Annyira tetszett,hogy ismét ide jöttünk. A hotel a felújítás által még csinosabb lett. Szuper időt fogtunk ki, igy remek napsütésben jakuzziztunk a kertben. Az ételek most is finomak és bőségesek voltak. Kiprobáltuk a csónakázást és a bobozást is.
Park Hotel Miskolctapolca - KörnyékPark Hotel Miskolctapolca - Külső képPark Hotel Miskolctapolca - KörnyékPark Hotel Miskolctapolca - Szórakozás/Sport
Kiváló 2018. augusztus 18.a párjával járt itt
Párommal ketten utaztunk ide 5 napra. Mindennel nagyon meg voltunk elégedve. Személyzet nagyon kedves és segítőkész volt, szoba tisztaságával sem volt problémánk az ételek is finomak voltak. Összességében nagyon jó volt minden és nagyon jól éreztük magunkat.
Kiváló 2018. augusztus 2.barátokkal járt itt
A szállásközvetítő oldal [moderálva - a szerk. ] ajánlásából választottam ki a szállást
Előtte olvastam az értékeléseket. Tapasztalatból mondhatom,a 2015-2017 évi értékelések hiányosságait
kijavították,bár még mindíg van mit tenniűk! Ezt közöltük is,ötleteket adva a szálloda vezetőjével.
Kiváló 2018. június 30.gyerekekkel járt itt
A hotelbe való érkezésünk előtt szörnyebbnél -szörnyebb véleményeket olvastam a szállodáról,persze már meg volt véve mindhárom utalvány. Összességében csak jót tudok mondani a szállodáról. . . A személyzet végtelenül kedves,segítőkész. Az ételek kifogástalanok voltak. 4 gyerekkel voltunk,ebből egy 5 éves ikerpárral.
Kiváló 2017. szeptember 10.a párjával járt itt
Remek étterem, ügyes személyzet.
Szép, komfortos, tágas szobában voltunk elszállásolva balkonnal, wifi rendben. Ingyenes parkolás. Finom bőséges ételek, Kedves, segítőkész személyzet. Habár kuponos vásárlással sikerült foglalni, még 10% kedvezményt is kaptunk, ill. visszatérítettek a fürdőbelépők árából.
Kiváló 2016. augusztus 11.a párjával járt itt
Aug 05-től 4 éjszakát töltöttünk férjemmel együtt ebben a szállodában. Mindenkinek üzenem, hogy a szolgáltatás magasan felülmúlja az árakat. Mindenhol tisztaság,rend, nagyon készséges és kedves recepciósok. Finom svédasztalos reggelik, vacsorák, rugalmas kiszolgálás. Amit a csomagban ajánlottak, mindent teljesítettek. A szálloda környéke tiszta, rendezett, jó volt itt lenni.
Kiváló 2015. július 7.csoporttal járt itt
Nyári hőség, légkondis szoba,tiszta, rendezett környezet, udvarias személyzet fogadott. Az éttermi rész kiváló, a főszakácsot mindenképpen tartsák meg! ! ! ! :) Ízletes, megfelelő fűszerezésű ételek,nagyszerű kiszolgálás! Sajnos egyetlen negatív dolog a lift időnkénti meghibásodása.
Kiváló 2015. március 19.a párjával járt itt
Pár kellemes napot töltöttünk el a Park hotelben. A személyzet segítő kész,a szolgáltatások az ajánlatnak megfelelően működtek,azaz kiválóan! Az étkezések választékosak,annyit azért itt megjegyeznék,több gyümölcsöt ,és zöldség félét is szervírozhatnának a svédasztalon. A tisztaság,és a szobák kényelme,vetekszik egy 4*hotelével. Jól éreztük magunkat!
Park Hotel Miskolctapolca - Wellness