Tapolca-Barlang Vendégház Miskolctapolca

3,4
az 51 miskolctapolcai szállás közül
Vendégház
Tapolca-Barlang Vendégház Miskolctapolca
Tapolca-Barlang Vendégház MiskolctapolcaTapolca-Barlang Vendégház Miskolctapolca

3Szolgáltatás
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Tapolca-Barlang Vendégház Miskolctapolca vélemények

Gyenge 2018. szeptember 19.barátokkal járt itt
Nem működött a TV. Többször kértem javítsák meg,de nem javították és nem adtak másik szobát sem,pedig volt üres. A reggeli is igen gyenge volt. Az ágy faltól falig ért,a végéről kellett fölmászni. A fürdő és a szoba tiszta volt. a fürdőben nem volt egy akasztó sem a törölközőnek a fürdőruhát sehol se lehetett szárítani.
Szörnyű 2018. augusztus 29.a párjával járt itt
2018. 07 ho-ban foglaltam le a szàllàst 2018 08 29 tol ebben a honapban 26 an kuldtem egy emailt,hogy sajnos nem tudjuk elfoglalni a szàllàst,vàlaszra sem méltattak tobb email utan kaptam egy elérhetoséget ahol azt kozolték majd beszeljunk màs nap,ez a mai napon tortént meg,és kozolték nem fozetik vissza az elore elutalt osszeget.
Kiváló 2018. augusztus 17.gyerekekkel járt itt
Mi sokadjára járunk itt, visszatérő vendégek vagyunk. Nagyon szeretjük ezt a helyet, mert a vendéglátók nagyon kedvesek és figyelmesek. A szállás nagyon jó helyen van, mindenhez közel. Nagyon nagy plusz a kerti medence, bár a jacuzzi nem működött, azért kiválóan éreztük magunkat.
Tapolca-Barlang Vendégház Miskolctapolca - Medence/kert
Szörnyű 2018. július 17.barátokkal járt itt
Pár napja tértünk haza a kalandról. Kupont vettünk, mert a leírás és a képek alapján szimpatikus volt a hely. Barátnőnk születésnapját ünnepeltük, négyen lányok. Sajnos elkövettük azt a hibát, hogy nem olvastunk utána a hely értékelései közt, mert már látjuk, és jobban is dönthettünk volna.
Tapolca-Barlang Vendégház Miskolctapolca - Vendéglátás
2017. október 17.a párjával járt itt
2017. nyár elején jártunk itt. Amikor megérkeztünk elmondtak mindent , hogyan tudunk ki-be járni a szállásra. Nekünk ez tökéletesen megfelelt, mert nem szeretjük ha
a szálláson folyamatosan a nyomunkban vannak. A medencét sajnos nem tudtuk igénybe venni, mert még nagyon nyár elején voltunk ott és hideg volt a víz.
Szörnyű 2017. október 1.a párjával járt itt
Párommal töltöttünk egy hosszú hétvégét a vendégházban szeptember végén. 15 fok volt a szobában, kint 17. Nincs fűtés, hisz, csak akkor fűtenek be, ha a kinti hőmérséklet 10 fok alá csökken (reggelente 6-8 fokok voltak, de fűtés továbbra sem lett. . . . ), sem plusz takaró, sem hőlégfúvó, semmi. . .
Kiváló 2017. augusztus 21.gyerekekkel járt itt
Visszatérő vendégek vagyunk. Mint mindig,most sem csalódtunk. A szállás szuper helyen van,bár most a szomszédos telken lévő fúrási munkálatok miatt nem a szokott csend volt,de a vendéglátók mindent megtettek azért,hogy jól érezzük magunkat. Imádunk ide járni,és amint lehet,újra fogunk jönni. Egy évben többször is jövünk ide. Egyszerűen imádunk itt lenni!
Tapolca-Barlang Vendégház Miskolctapolca - Medence/kert
Szörnyű 2017. június 7.a párjával járt itt
A "szoba" elfoglalása előtt részletes kioktatást kaptunk a kulcsok zárba helyezéséről és használatáról,ahová egy oldalajtón nevezzük "művészbejárónak"jutottunk a dohos nedves helyiségbe kb 16nm. Fejnél illemhely fürdőszoba,lábnál mini hűtő mikróval oldalsasszéval közlekedhet aki mer.
Átlagos 2016. október 11.a párjával járt itt
Párommal töltöttünk négy napot a vendégházban 2016 októberében. Ár-érték arányban a hely elfogadható volt, bár a reggeli lehetett volna kicsit változatosabb. Az esős idő ellenére bejártuk a környéket, így sok időt nem töltöttünk a pici szobában. Kár hogy a hely azt a benyomást kelti, hogy hiányzik a rendszeres karbantartás. Különben jól éreztük magunkat,gyorsan elszaladt ez a pár nap!
Tapolca-Barlang Vendégház Miskolctapolca - EgyébTapolca-Barlang Vendégház Miskolctapolca - KörnyékTapolca-Barlang Vendégház Miskolctapolca - BelsőTapolca-Barlang Vendégház Miskolctapolca - Medence/kert
Kiváló 2016. október 5.gyerekekkel járt itt
Párommal és serdülő fiúnkkal töltöttünk 4 napot a szálláshelyen. Nagyon jól éreztük magunkat, a reggelit kivéve mindennel meg voltunk elégedve. A szoba tiszta volt, az ágyak kényelmesek, a medence szuper. Az ár-érték arány kiváló!