Tapolca-Barlang Vendégház Miskolctapolca

3,4
az 51 miskolctapolcai szállás közül
Vendégház
Tapolca-Barlang Vendégház Miskolctapolca
Tapolca-Barlang Vendégház MiskolctapolcaTapolca-Barlang Vendégház Miskolctapolca

3Szolgáltatás
2026.04.01-ig
Hotel Villa Völgy Eger

Tapolca-Barlang Vendégház Miskolctapolca vélemények

Kiváló 2018. augusztus 17.gyerekekkel járt itt
Mi sokadjára járunk itt, visszatérő vendégek vagyunk. Nagyon szeretjük ezt a helyet, mert a vendéglátók nagyon kedvesek és figyelmesek. A szállás nagyon jó helyen van, mindenhez közel. Nagyon nagy plusz a kerti medence, bár a jacuzzi nem működött, azért kiválóan éreztük magunkat.
Kiváló 2017. augusztus 21.gyerekekkel járt itt
Visszatérő vendégek vagyunk. Mint mindig,most sem csalódtunk. A szállás szuper helyen van,bár most a szomszédos telken lévő fúrási munkálatok miatt nem a szokott csend volt,de a vendéglátók mindent megtettek azért,hogy jól érezzük magunkat. Imádunk ide járni,és amint lehet,újra fogunk jönni. Egy évben többször is jövünk ide. Egyszerűen imádunk itt lenni!
Kiváló 2016. október 5.gyerekekkel járt itt
Párommal és serdülő fiúnkkal töltöttünk 4 napot a szálláshelyen. Nagyon jól éreztük magunkat, a reggelit kivéve mindennel meg voltunk elégedve. A szoba tiszta volt, az ágyak kényelmesek, a medence szuper. Az ár-érték arány kiváló!
Kiváló 2016. szeptember 2.gyerekekkel járt itt
Tökéletes vendéglátás,kedvesség!a családommal,kisgyerekkel voltunk,már többször is,visszajáró vendégek vagyunk.szuper hely!mindenkinek ajánlom,ajánljuk!
A gyerek nagyon-nagyon szeret itt lenni!
Kiváló 2016. augusztus 31.gyerekekkel járt itt
Mi 2016. Augusztusában jártunk itt, sokadjára, immár 3 éve visszatérő vendégek vagyunk. Nekünk nagyon tetszik a hely, nagyon kedvesek,aranyosak a házigazdák. A reggeli bőséges, az élményt fokozza a kerti medence. Nagyon jó élmény, hogy a barlangfürdőből hazatérve, még egész este még lubickolhatunk a medencében.
Kiváló 2014. január 1.a párjával járt itt
Kedves barátias szálláshely a tulajdonosról csak jót tudok irni, hisz évek óta visszajárunk. A Szállás kitűnő elhelyezkedése is kitűnő akár a városba vagy éppen a barlangfürdőbe akar eljutni az ember. Közlekedése szintén egyedülálló, hisz busszal bárhová el lehet jutni.
2017. október 17.a párjával járt itt
2017. nyár elején jártunk itt. Amikor megérkeztünk elmondtak mindent , hogyan tudunk ki-be járni a szállásra. Nekünk ez tökéletesen megfelelt, mert nem szeretjük ha
a szálláson folyamatosan a nyomunkban vannak. A medencét sajnos nem tudtuk igénybe venni, mert még nagyon nyár elején voltunk ott és hideg volt a víz.
Átlagos 2016. október 11.a párjával járt itt
Párommal töltöttünk négy napot a vendégházban 2016 októberében. Ár-érték arányban a hely elfogadható volt, bár a reggeli lehetett volna kicsit változatosabb. Az esős idő ellenére bejártuk a környéket, így sok időt nem töltöttünk a pici szobában. Kár hogy a hely azt a benyomást kelti, hogy hiányzik a rendszeres karbantartás. Különben jól éreztük magunkat,gyorsan elszaladt ez a pár nap!
Tapolca-Barlang Vendégház Miskolctapolca - EgyébTapolca-Barlang Vendégház Miskolctapolca - KörnyékTapolca-Barlang Vendégház Miskolctapolca - BelsőTapolca-Barlang Vendégház Miskolctapolca - Medence/kert
Gyenge 2018. szeptember 19.barátokkal járt itt
Nem működött a TV. Többször kértem javítsák meg,de nem javították és nem adtak másik szobát sem,pedig volt üres. A reggeli is igen gyenge volt. Az ágy faltól falig ért,a végéről kellett fölmászni. A fürdő és a szoba tiszta volt. a fürdőben nem volt egy akasztó sem a törölközőnek a fürdőruhát sehol se lehetett szárítani.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márNépszerű író - 30 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2015. február 6.a párjával járt itt
Nem tudtam megszeretni. Szeretek szaunázni olyan helyen, ahol kulturált körülmények között át lehet öltözni, le lehet zuhanyozni a méregtelenítés után. Itt ezekre nincs mód. Nincs homokóra az időt csak saccolni lehet. Az utcára kell kimenni csak úgy lehet megközelíteni, ami nagyon kellemetlen.