Tapolca-Barlang Vendégház Miskolctapolca

3,4
az 51 miskolctapolcai szállás közül
Vendégház
Tapolca-Barlang Vendégház Miskolctapolca
Tapolca-Barlang Vendégház MiskolctapolcaTapolca-Barlang Vendégház Miskolctapolca

3Szolgáltatás
2026.04.01-ig
Hotel Villa Völgy Eger

Tapolca-Barlang Vendégház Miskolctapolca vélemények

Kiváló 2016. szeptember 2.gyerekekkel járt itt
Tökéletes vendéglátás,kedvesség!a családommal,kisgyerekkel voltunk,már többször is,visszajáró vendégek vagyunk.szuper hely!mindenkinek ajánlom,ajánljuk!
A gyerek nagyon-nagyon szeret itt lenni!
Kiváló 2016. augusztus 31.gyerekekkel járt itt
Mi 2016. Augusztusában jártunk itt, sokadjára, immár 3 éve visszatérő vendégek vagyunk. Nekünk nagyon tetszik a hely, nagyon kedvesek,aranyosak a házigazdák. A reggeli bőséges, az élményt fokozza a kerti medence. Nagyon jó élmény, hogy a barlangfürdőből hazatérve, még egész este még lubickolhatunk a medencében.
Tapolca-Barlang Vendégház Miskolctapolca - Medence/kert
Szörnyű 2016. augusztus 31.a párjával járt itt
Sziasztok! Párommal jártunk itt Agusztusba. . . Tehát az a helyzet,hogy. . . A szoba kicsi amivel nem is lett volna gond ,ha nem lenne a fal ilyen és nem lenne büdös dohos szag. . amikor odaértünk nyitva is volt az ablak gondolom nem véletlen. . 3 napot töltöttünk ezen a csodás helyen. . A medence tiszta volt,de hideg volt a viz benne , a szauna nem ment ezalatt és jakuzzi sem.
Tapolca-Barlang Vendégház Miskolctapolca - EgyébTapolca-Barlang Vendégház Miskolctapolca - EgyébTapolca-Barlang Vendégház Miskolctapolca - EgyébTapolca-Barlang Vendégház Miskolctapolca - EgyébTapolca-Barlang Vendégház Miskolctapolca - Medence/kertTapolca-Barlang Vendégház Miskolctapolca - EgyébTapolca-Barlang Vendégház Miskolctapolca - EgyébTapolca-Barlang Vendégház Miskolctapolca - EgyébTapolca-Barlang Vendégház Miskolctapolca - EgyébTapolca-Barlang Vendégház Miskolctapolca - Egyéb
Szörnyű 2016. augusztus 18. járt itt
Kedves Mindenki! Ezt a szállást nemtudom ajánlani senkinek sem! ! ! az egész kirandulasunk egy rémálom volt. a szobák picik, felszereltség 0, se WC papír, se folyékony szappan. A fürdőszoba említést sem érdemel,ablakot és ajtòt nem ajánlatos nyitni, mert az udvaron többször is találkoztunk patkánnyal.
Tapolca-Barlang Vendégház Miskolctapolca - Egyéb
Szörnyű 2016. augusztus 15.a párjával járt itt
A képek alapján jól néz ki, de sajnos egy olyan szobát kaptunk, ami annyira beázott, hogy a falon csorgott végig a víz, amikor esett az eső, az ablaka a zárt dohányzóteraszra nézett, így gyakorlatilag olyan volt, mintha nem is lett volna ablaka, levegő konkrétan nulla. A jacuzzi amúgy nem működött, egyik sem, de ez nem zavart volna, ha a szobánk tiszta és viszonylag normális lett volna.
Szörnyű 2016. július 12.barátokkal járt itt
Jakuzzi kamu
Medence ha eppen algasodik nem feltetlenul azonnal takaritjak mi negy napot vartunk mire kedd lett akkor alltak neki amikor eljottunk.
Reggeli boseges. . . . fejenket ket zsemle ketfajta szalami egy fajta parizsi vaj jam. ennyi
Koszonjuk eleg volt sok volt aoha tobbet nem jovunk.
Szoba pokokkal teli budos.
Reklamalas utan ajanlottak ingyen ket ejszakat nem élunk vele koszonjuk
Tapolca-Barlang Vendégház Miskolctapolca - Medence/kertTapolca-Barlang Vendégház Miskolctapolca - Medence/kert
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márNépszerű író - 30 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2015. február 6.a párjával járt itt
Nem tudtam megszeretni. Szeretek szaunázni olyan helyen, ahol kulturált körülmények között át lehet öltözni, le lehet zuhanyozni a méregtelenítés után. Itt ezekre nincs mód. Nincs homokóra az időt csak saccolni lehet. Az utcára kell kimenni csak úgy lehet megközelíteni, ami nagyon kellemetlen.
Gyenge 2015. január 16.a párjával járt itt
A szoba nagyon kicsi. A szobában van ugyan Tv, ami kisméretű és helyhiány miatt a plafon magasságában van. Így látni alig lehet egy hírek erejéig is, annyira aprócska és a nyak is "kiáll". A zuhanyzóban olyan sötét van, hogy egy nőnek sminket fölrakni vagy egy férfinak megborotválkozni a tükör előtt nagy feladat, mert nincs tükörmegvilágítás.
Kiváló 2014. január 1.a párjával járt itt
Kedves barátias szálláshely a tulajdonosról csak jót tudok irni, hisz évek óta visszajárunk. A Szállás kitűnő elhelyezkedése is kitűnő akár a városba vagy éppen a barlangfürdőbe akar eljutni az ember. Közlekedése szintén egyedülálló, hisz busszal bárhová el lehet jutni.