Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark Mór

Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark Mór
Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark MórHétkúti Wellness Hotel & Lovaspark Mór
Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark MórHétkúti Wellness Hotel & Lovaspark Mór

Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark Mór bemutatkozása

A Hétkút Wellness Hotel & Lovaspark a 81-es főútról Mór felé kanyarodva közelítheti meg, a Vértes és a Bakony között található kisváros ad otthont a változatos programokat, wellness-szolgáltatásokat, kényelmes szobákat kínáló szállodának. A szálloda premium, kiemelt premium, superior kategóriájú szobákkal és négy darab lakosztállyal rendelkezik.

A Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark legnépszerűbb csomagjai

Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark Mór - Senior napok (min. 2 éj)
Senior napok
05.01-10.11.
Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark Mór - Augusztus 20. (min. 1 éj)
Augusztus 20.
2024.08.09-ig
Hotel Kapitány Sümeg

Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark Mór vélemények

Gyenge 2013. november 25.családjával járt itt
Mi a feleségemmel és a 2 éves kisfiunkkal azért választottuk ezt a szálláshelyet hogy kikapcsolódjunk és pihenjünk! Három nap két éjszakára volt szállásunk (péntektől-vasárnapig) ,DE mi már szombat délután hazajöttünk a hiányosságok miatt! Ugyan is az volt hirdetve hogy van gyermek medence, ami igaz is, csak éppen víz nincsen benne, így használhatatlan!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 26 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagság
Átlagos 2017. április 3.kollégákkal járt itt
Konferencia kapcsán voltunk itt. Kissé unalmas a hely, maga a szállás rendben van. A wellness gyönyörű, de a szauna reggel 8-kor- nyitáskor- még nem működött. Később tudtuk meg, külön kellett volna szólni, hogy bekapcsolják (? ? ). Hiányoltam a gőzt. A reggeli átlagos. Ami kiemelendő, a személyzet mosolygós, derűs, segítőkész. A parkolás ingyenes
Átlagos 2013. július 17.gyerekekkel járt itt
Ami a szállodában pozitívum, az leginkább az, hogy nagyon figyelnek a tisztaságra, szép a környezet, kellemes élményt nyújt a wellness részleg. Sajnos a vacsora-kínálat ami a félpanzióhoz járt, nagyon szegényes és a minősége is erősen kifogásolható. Többször előfordult, hogy a megrendelt italt "elfelejtették" kihozni, de a szálloda bárjának működése sem volt zavartalan.
2023. szeptember 16.a párjával járt itt
A Möllmann házban családom törzsvendégnek számit. A tavalyi évben sajnos nem tudtunk menni, de összességében már legalább hatszor voltunk ott. Most sajnos az úszómedence vízforgató berendezésének hibája miatt a medencét nem ajánlották használni. Eleinte úgy tűnt, hogy egy nap alatt megjavítják, de ez nem sikerült a teljes ott tartózkodás alatt sem.
Minden más kitűnő volt, a többi wellness eszköz jól működött.
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 41 hasznos szavazat
2015. október 28.barátokkal járt itt
Baráti társasággal vacsoráztunk a hotel éttermében. Házias ételek jellemzik az étlapot. Kifogástalan minőségű és mennyiségű ételeket kaptunk mindnyájan. Hangulatos étterem, bár egy kicsivel több mosoly elkélt volna a pincérhölgy részéről. Az itallap is bővelkedett választékban, a helyi pincék borai is képviseltetik magunkat.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2014. január 29.gyerekekkel járt itt
A közelből érkeztünk a szállodába, de be kell, hogy valljam, hogy nem ismertem a szállodát. Sokkal nagyobb komplexum, mint amire számítottam: hotel, lovaspark, étterem. . . Nagy, tágas szobát kaptunk. A wellness részleg jó, tetszett, hogy a jakuzzi folyamatosan működött. Szombat délután sajnos zsúfolt volt, viszont pénteken és vasárnap szinte csak mi voltunk.
2014. január 17.a párjával járt itt
2013. novemberében töltöttünk párommal két éjszakát Móron. Összességében mindennel meg voltunk elégedve, a személyzet kedves, a wellness részleg jó. A televízió sajnos nézhetetlen, akadozik a kép, vagy van adás, vagy nincs. Az ételek finomak voltak, az étterem hangulatos.
2013. november 20.a párjával járt itt
3 nap két éjszakát töltöttönk el a wellness hotelben reggelivel. Csodálatosak a körülmények. Figyelmes a személyzet. A szobák elrendezése olyan, hogy a vendégek nem zavarják egymát. Óriási szoba, nagy fürdőszoba és egy előtér tartozott a szobához. Kényelmes és minden igénynek eleget tesznek a szobák és a fürdőszobák.
2013. január 3.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat. 2 dolgot említenék meg: kellene egy merülőmedence a szaunákhoz, illetve a személyzet kedves, de nagyon kevés kérdésre tudtak prompt választ adni, mert "hívnom kell xy-t, hogy megtudjam", vagy "én csak helyettesítek" volt a válasz.
Kiváló 2022. szeptember 18.a párjával járt itt
Csodás szobát kaptunk. Köszönet, hogy 62 évi házasság után baldachinos ágyban pihenhettünk. A pihenést biztosította az udvarias személyzet, a wellness ,az ízletes ételek . A környék rengeteg kirándulási lehetőséget kínált. Az akarat és a vágy megvan bennünk a visszatérésre, csak a magas életkor akadálya annak, hogy már most elhatározzuk az ismételt felkeresést.
Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark Mór a térképen
8060 MórDózsa Gy.u.111.
• fedett úszómedence • szauna • Fitnessz center • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szépségszalon • szolárium • élménymedence • infraszauna • finnszauna • Kneipp taposómedence • gyerekmedence • aromakabin • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Zárt parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya, 30 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Kis testű kutya, 5 kg-ig: 3000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • büfé