Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark Mór ★★★★

Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark Mór
8060 Mór, Dózsa Gy.u.111.

Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark Mór a térképen

Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark Mór értékelése:

1. helyezett a 4 móri szállás közül
1. helyezett Közép Dunántúlon - 384 szállás közül

Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark Mór - vélemények, kritkikák

Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark Mór vélemények

2016. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 6.
Nagyon jól éreztük magunkat magunkat, a személyzet kedves, segítőkész, az ételek finomak voltak.Legjobban a lovas kocsikázás tetszett, de örültünk a gyermek foglalkozásoknak is.A medence vize egy kicsit lehetne melegebb. Köszönjük, újra visszamennénk.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 8.
Minden rendben volt, azonban a két vacsorahelyszín között zongorázni lehet a különbséget. Az Öreg Prés Étterem kifogástalan, szerintem a szakma csúcsát képviseli mind ételminőségben, mind pedig szervírozásban. A Chef zseniálisat főzött, a pincérek mindent megmutattak, amit egy pincértől el lehet várni. Gratulálok az étterem személyzetének, vezetésének.

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 25.
2006 óta a sokadik alkalommal jártunk itt ("a járt utat járatlanért" jegyében), és most sem bántuk meg. Az eddig meglátogatott wellness hotelek közül kiemelkedik a szolgáltatás minőségében és az ár/érték arányban, de ezzel együtt meg tud maradni kedves, családias mértékben: nem tömegszálloda, a személyzetnek "arca" van, miközben hozzák a megszokott, stabil színvonalat.

2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. június 3.
Eszperente nyelven mesélem el nektek e hely mely mértékben tetszett. Képemet nem lelem, tedd fel te helyettem! Nem kevés helyet kerestem fel személyesen, e helyet kedvelem fergetegesen. Kevesen képesek edzésre véletek, nyeregre éhesek. E helyen meglelheted ezen embereket. Gyermekem, s kedvesem lehetett nyeregben eleget, melyet szerettek és edzettek eleget.

2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
A párommal töltöttünk egy hétvégét a hotelben. A szálloda nagyon szép környezetben található, ízlésesen berendezett, bár az étteremnél található életnagyságú műló (és a rajta lévő felirat: felülni 1000€ kaució ellenében lehet) azonnal mosolyt csalt az arcunkra. Az ételek nagyon finomak voltak, az adagok pedig férfi ember számára is igazi kihívást jelentettek.

2015. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. január 5.
A lányommal töltöttünk 3 napot a szállodában. Nagyon tetszett a környezet, a szálló, a vendéglátás. Ugyan hideg volt és korán sötétedett, élveztük minden percét a szabadságunknak. A wellness részleg kifejezetten tetszett. Az étkezések alkalmával "degeszre" ettük magunkat, finomabbnál finomabb ételekkel. Azóta is visszavágyunk!

2015. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. október 28.
Baráti társasággal vacsoráztunk a hotel éttermében. Házias ételek jellemzik az étlapot. Kifogástalan minőségű és mennyiségű ételeket kaptunk mindnyájan. Hangulatos étterem, bár egy kicsivel több mosoly elkélt volna a pincérhölgy részéről. Az itallap is bővelkedett választékban, a helyi pincék borai is képviseltetik magunkat. Összességében jól éreztük magunkat.

2014. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. január 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon barátságos személyzet, tökéletes tisztaság. Az interneten nyertem egy hétvégét a hotelbe,de semmilyen jelét nem észleltem annak, hogy különbséget tettek volna köztünk és a fizetős vendégek között. Nagyon kedvesen fogadtak, segítőkész a személyzet, de nem tolakodó a jelenlétük.

2013. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. július 29.
Gyönyörű természeti környezetben,minden kényelemmel ellátott hotel. Két kisgyerekkel remek választás volt, a szoba nagy és kényelmes(a gyerekek ágya is). Jókat ettünk, kirándultunk, a gyerekek lovagoltak, lovat etettek. A wellness részleg minden igényt kielégítő, külön gyerek medence is van élmény elemekkel. A személyzet mindenben nagyon segítőkész volt.

2014. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 19.
Nyugodt környezetben nagyszerű pihenés!
Nagyon kedvesek voltak, és a szobával is meg voltunk elégedve.
Az ételek is finomak voltak.a wellness részleg is minden igényt kielégített.a személyzet nagyon segítőkész volt .kis gyerekkel érkeztünk és neki is minden megfelelt-bababarát szálloda!

Mór
2 nap/1 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.29-ig
Mór
3 nap/2 éjszaka 16.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, lovaskocsizással, gyermekprogramokkal, késői kijelentkezéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Fogadó az Öreg Préshez Hotel
Mór
Akár 1 éjszaka 13.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyertyafényes vacsorával, meglepetés bekészítéssel, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Parti Sétány Vendégház
Balatonkenese
2020.09.23. - 2019.09.23.
Szent Gellért Hotel
2 nap/1 éjszaka 10.950 - 15.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.31-ig
VVSI Sport Hotel
Gárdony
2 nap/1 éjszaka 16.100,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.09.29-ig
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
2-4 éjszaka 21.225,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, desszert büfével, karácsonyi vacsorával, programokkal, szaunaszeánszokkal, esti fürdőzésekkel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.23. - 2019.12.28.
Retro Hotel Merid
Zamárdi
2 nap/1 éjszaka 11.250,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.10.15-ig
Hotel Platán Székesfehérvár
3 nap/2 éjszaka 11.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes fürdőbelépővel, Bory vár belépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Parti Panzió
Tata
4 nap/3 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.09.23-ig
Hotel Szépalma
Porva-Szépalmapuszta
3-5 éjszaka 9.600,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, kincskereső túrával, bowlingpálya használattal, ajándék pólóval
Érvényes: 2019.12.23-ig
Mór
2-3 éjszaka 18.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, tökös programokkal, borkóstolóval, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.30. - 2019.11.04.

Szállodák Mór környékén
Hotel Laroba Alsóörs
A Laroba Hotel Budapesttől egy órányi autóútra, a Balaton északi partján, Alsóörsön...
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Fehérvárcsurgó
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok
Akciós őszi wellness pihenés (min. 2 éj)
Napi szobaár félpanzióval (1 éjtől)
Vissza nem térítendő ár félpanzióval (min. 2 éj)

MórX