Colosseum Wellness Hotel Mórahalom ★★★★

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom
Colosseum Wellness Hotel MórahalomColosseum Wellness Hotel Mórahalom
Colosseum Wellness Hotel MórahalomColosseum Wellness Hotel Mórahalom

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom bemutatkozása

A Colosseum Wellness Hotel 2011 áprilisától várja vendégeit. Négycsillagos besorolása, számos különleges vendéglátó és wellness szolgáltatása és képzett személyzete csoportok és egyéni vendégek számára is kellemes és tartalmas időtöltést biztosítanak.

A Colosseum Wellness Hotel legnépszerűbb csomagjai

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom - Nyugdíjas kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Nyugdíjas kedvezményes ár félpanzióval
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom - Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom - Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom - Augusztus 20. (min. 1 éj)
Augusztus 20.
Senior ajánlat fürdőbelépővel
Hotel Freya Zalakaros

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom vélemények

2014. január 8.gyerekekkel járt itt
A szálloda nagyon szép és méltán megérdemli a négy csillagot, de a szobánk nekem nagyon sötét volt erről a bútorok és a sötét tapéta plusz a szőnyegpadló tehet. Nagyon igényes a szoba, de engem nyomasztott, igaz csak egy darabig.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt márNépszerű író - 36 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2013. augusztus 16.barátokkal járt itt
Előre bocsátom: a hotel csodaszép, igényes. A wellness részleggel, a szobákkal, a recepciósokkal, a takarítókkal, masszőrökkel, felszolgálókkal, tehát a kiszolgáló személyzettel tökéletesen meg voltunk elégedve. Nem olcsó hely, egy éjszaka 45. 000. - Ft-ba került két felnőttnek és egy gyermeknek.
Kiváló 2022. október 6.a párjával járt itt
Mórahalmon (ami nekem már szinte az Isten háta mögé esik), egy csodás szállodát találtunk! Az ittlétünk minden perce nagyon kellemes volt. Mórahalom nagyon szép, tiszta, lombos-virágos, Hild-díjas város, harmonikus épületekkel, terekkel. A szálloda mellett fürdő (ahova az átjárás ingyenes a szállóvendégeknek), a zárt parkoló szemben, az utca túloldalán van.
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom - Külső képColosseum Wellness Hotel Mórahalom - Medence/kertColosseum Wellness Hotel Mórahalom - WellnessColosseum Wellness Hotel Mórahalom - WellnessColosseum Wellness Hotel Mórahalom - WellnessColosseum Wellness Hotel Mórahalom - VendéglátásColosseum Wellness Hotel Mórahalom - VendéglátásColosseum Wellness Hotel Mórahalom - VendéglátásColosseum Wellness Hotel Mórahalom - VendéglátásColosseum Wellness Hotel Mórahalom - VendéglátásColosseum Wellness Hotel Mórahalom - VendéglátásColosseum Wellness Hotel Mórahalom - KörnyékColosseum Wellness Hotel Mórahalom - KörnyékColosseum Wellness Hotel Mórahalom - WellnessColosseum Wellness Hotel Mórahalom - WellnessColosseum Wellness Hotel Mórahalom - Külső képColosseum Wellness Hotel Mórahalom - BelsőColosseum Wellness Hotel Mórahalom - BelsőColosseum Wellness Hotel Mórahalom - BelsőColosseum Wellness Hotel Mórahalom - BelsőColosseum Wellness Hotel Mórahalom - BelsőColosseum Wellness Hotel Mórahalom - BelsőColosseum Wellness Hotel Mórahalom - SzobákColosseum Wellness Hotel Mórahalom - SzobákColosseum Wellness Hotel Mórahalom - SzobákColosseum Wellness Hotel Mórahalom - FürdőszobaColosseum Wellness Hotel Mórahalom - WellnessColosseum Wellness Hotel Mórahalom - Környék
Átlagos 2017. július 12.családjával járt itt
A szállás és wellness részleg kiváló, csak ajánlani tudom. A személyzet udvarias és vendégszerető. A szoba tiszta, bár a tusoló szigetelése javításra szorul. Az étteremi részleg "szolgáltatása": legyek másztak az ételeken (UNDORÍTÓ! ! ), a felszolgáló személyzet "éppen" nagyon fontos ügyben a pult előtt beszélgetett nem törődtek vele.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már
2017. június 6.gyerekekkel járt itt
Nagyon szép és igényes szálloda. Visszatérő vendégek vagyunk. Pünkösdkor töltöttünk 3 napot a családdal Mórahalmon. A szálloda tisztaságával,a személyzet kedvességével nem volt probléma,bár érezhető a munkaerő hiány. Sajnos a vacsora ízvilágával,ételeivel nem tudtunk most azonosulni - pedig nem vagyunk válogatósak.
Kiváló 2016. október 21.a párjával járt itt
A legjobb szálloda, amelyben valaha is volt szerencsénk megszállni. Már az első belépéskor magával ragadja az embert a szálloda elegáns, mégis barátságos hangulata, amit a végtelenül kedves és közvetlen recepciós hölgy mosolya csak még inkább tetézett. Már a recepció felé sétálva úgy érzi az ember, hogy jó helyen van.
Kiváló 2016. október 2.gyerekekkel járt itt
5 éjszakás hétközi csomag keretében szereztünk nagyon kellemes élményeket szeptember utolsó hetében egy nagyon jó hotelben. Két kisgyermekkel deluxe szobát választottunk, ami kellően tágas volt a 4 főre is (viszont árban így is bőven versenyképes a többi hasonló kvalitású szálloda ajánlataival).
Kiváló 2015. szeptember 8.a párjával járt itt
Nagyon udvarias fogadtatás. Gyors ügyintézés. Részletes tájékoztatás a szálloda használatáról. Étteremben udvarias üdvözlés. Ajándék masszázs. A szobák kényelmesek, és nagyon tiszták. Távozáskor is a fizetés után kellemes utat kívánnak, és szívesen vissza várnak ha tetszett náluk. Mi csak csupa jó élményben részesültünk.
Colosseum Wellness Hotel válasza
Kedves Vendégünk!
Hálásak vagyunk, hogy kikapcsolódásuk helyszínéül szállodánkat választották. Pozitív és megtisztelő értékelését köszönjük szépen. Örömmel olvastuk, hogy a nálunk töltött idő kellemesen telt és bízunk benne, hogy rövidesen ismét szállodánk vendégei között köszönthetjük Önöket.
2015. október 8., Varga-Szabó Lóránt, Colosseum Wellness Hotel
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 37 városban járt márNépszerű író - 26 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2022. június 8.a párjával járt itt
Egy kedves, szépen gondozott kisvárosban, Mórahalmon található ez a nagyszerű szálloda. Kívül-belül gondosan tervezett, szépen kivitelezett, ízlésesen berendezett, barátságos hangulatot árasztó kitűnő szálló várja a vendégeket. A személyzet udvarias, segítőkész, a szobák kényelmesek és mindenütt nagy-nagy tisztaság.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
Kiváló 2020. december 22.gyerekekkel járt itt
Nyaralásunkat töltöttük itt a gyerekekkel. Ami nagyon megtetszett a szállodában, a tisztaság. Nemcsak a szobák, hanem a wellness részleg is nagyon tiszta volt. Az ételek finomak, külön gyerekeknek is készítettek ételeket. Szimpatikus volt, hogy külön kérés nélkül volt asztal foglalva számunkra (nagyobb társasággal érkezőknek automatikusan volt asztal lefoglalva).
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom a térképen
6782 MórahalomMilleniumi sétány 4-6.
• szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szépségszalon • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • Kneipp taposómedence • gyerekmedence • csúszda • sóbarlang • napozóterasz • közvetlen átjárás a városi fürdőbe
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Zárt parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • medence bár • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • bár