Elixír Medical Wellness Hotel Mórahalom ★★★

Elixír Medical Wellness Hotel Mórahalom
6782 Mórahalom, Millenniumi sétány 2.

Elixír Medical Wellness Hotel Mórahalom a térképen

Elixír Medical Wellness Hotel Mórahalom értékelése:

1. helyezett a 23 mórahalmi szállás közül
4. helyezett Dél Alföldön - 574 szállás közül

Elixír Medical Wellness Hotel Mórahalom bemutatkozása

Az Elixír Medical Wellnes Hotel Szegedtől 20 kilométerre, Mórahalmon kínál vendégeinek háromcsillagos ellátást. A Szent Erzsébet Gyógyfürdővel való közvetlen összeköttetése és együttműködése révén a szálloda vendégei számos gyógyászati és wellness szolgáltatást vehetnek igénybe.

Elixír Medical Wellness Hotel Mórahalom képei

Elixír Medical Wellness Hotel Mórahalom

Elixír Medical Wellness Hotel Mórahalom vélemények

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 27.
A szobában a légkezelő hangja zavarta az éjszakai pihenésünket. A fürdőszoba páraelszívója folyamatosan hangosan működött, amit a mennyezet alatt beépített kapcsolóval lehetett csak kikapcsolni. A fürdőszobában a világítás nem volt praktikusa kialakítva a borotválkozáshoz, az ember arca teljes árnyékban volt, csak emlékezetből tudtam borotválkozni.
Válasz az értékelésre - 2020. október 30.
Tisztelt Dinnyés Tibor!

Köszönjük, hogy szállodánkat választotta pihenéseük helyszínéül! Egyúttal sajnálatunkat fejezzük ki, hogy bizonyos körülmények megzavarták a gondtalan kikapcsolódásukat.

Számunkra kiemelten fontos vendégeink elégedettsége.
Hadaruga Regina Gitta (Elixír Medical Wellness Hotel)

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 20.
A szállás összességében jó volt, csak kisebb hibákkal szembesültünk. Mivel a fürdő és a WC egyben van, nem ártana nagyobb szellőzési lehetőséget biztosítani, de legalábbis légfrissítő behelyezése lenne ajánlott. A zuhanyzónál kifolyt a víz s nem igazán lehetett mivel feltakarítani. Általában a folyosón nagyon érződött az ételszag és a tisztaságon is lehetett volna még javítani.

2018. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 29.
2018 augusztusban jártam itt, már nem először. Szeretek visszajárni, mert nagyon szép a szálloda. Tiszta, kedvesek a szállodai munkatársak. Csodálatos, hívogató a szálloda berendezése, rendezettsége. A fények, a színek harmóniája nyugtatja a lelket. . A szállodában igénybe vettem a vízi-tornát, nagyon jól esett a mozgás - a szálloda vendégeinek ingyenes.

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 5.
Egy hétvégét töltöttem párommal a mórahalmi Elixír Hotelben. Nagyon jól éreztük magunkat. A személyzet kedves, udvarias volt, az étkezéssel meg voltunk elégedve.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 23.
A hotel különleges berendezésű, izléses kivitelezésű. A medencék jó elosztásúak, nekem személy szerint a tanmedence volt a legkedvezőbb, mivel nem volt mély, valamint a hotel saját uszómedencéje. / kissé túl klóros /
Csodálatosan éreztem magam a kinti vellness, valamint a kinti gyógymedencékben is. Kicsit a vacsora minőségén lehetne javítani.

Knekató TOP szállásértékelő
Knekató TOP étteremértékelő
Knekató TOP egyébhely értékelő
2016. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. június 5.
Barátainkkal töltöttünk 3 éjszakát a hotelben. A hotel nagyon kellemes, a szobák kényelmesek, a személyzet kedves. A hotel nagyon jó helyen van, a városközpontban kellemes sétákat lehet tenni vacsora után. A hotelnek saját medencéje is van, de fedett folyosós összeköttetésbe van az Erzsébet gyógyfürdővel, így annak minden medencéjét lehet nyitva tartás alatt használni.

2015. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. november 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
. . . ezért kipróbáltuk. Novemberi hétvégét töltöttünk itt. Elegáns hotel, jó ízléssel használták fel az uniós támogatást. Én ugyan többet gondoltam volna a helyükben a vendégek sokféle igényének kielégítésére és pl. csináltam volna az üresen kongó hideg pihenőszoba(sószoba? ) helyére egy kis konditermet és kizárólag a szállóvendégeknek egy saját termál medencét.

2014. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2015. október 28.
Csak apróságokat tudnék negatívat írni, mert nagyon szép és kényelmes szálloda. A szobákban zavaró, hogy túl magasan van a TV a falon. A nagy csalódás az étterem. Az étkezés megkezdésekor "bennfentesek, rokonok", ismerősök, már dobozolják az ételeket, ezt meg kell várni. Bárki külsős is bemehet az étterembe, de ehhez a szoc.
2015. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. október 22.
Nagyon szép volt az egész belső kialakítás - jó ízléssel, elegánsan berendezve.
Nagyon finomak és bő választékúak voltak az étkezések.
Viszont nagyon meleg volt mindenhol - az étteremben is, az egy kicsit zavaró volt.
Nagyon vonzó benne a gyógyfűrdővel való összekötés is. Nekünk az esti zene/tánc lehetősége hiányzott - az még jó lett volna.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 3.
Első alkalommal jártunk itt és úgy távoztunk, hogy ez egy visszatérős hely. Gyönyörű, ízlésesen berendezett szálloda, kedves, segítőkész személyzettel. Ezúton is köszönöm a recepción dolgozó Úrnak a szobánkkal kapcsolatban felmerült műszaki probléma "gyógyítását". Kaptunk egy még gyönyörűbb szobát. A parkoláshoz lehetne egy kicsit nagyobb és nem csak az utcán kialakított hely.

Mórahalom
3 nap/2 éjszaka 14.550 - 35.600,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és a Szent Erzsébet Gyógyfürdő medence és szauna szolgáltatásainak használatával, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Mórahalom
6 nap/5 éjszaka 13.550 - 32.735,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és a Szent Erzsébet Gyógyfürdő medence és szauna szolgáltatásainak használatával, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Colosseum Wellness Hotel
Mórahalom
6 nap/5 éjszaka 13.900 - 26.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellnessrészleg és fitneszterem használattal, Szent Erzsébet Gyógyfürdő medencéinek használatával, parkolással
Érvényes: 2021.12.22-ig
Szent János Üdülőház
Mórahalom
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, wellness-részleg és gyógyfürdő használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Sun City Vízisport Paradicsom
Hódmezővásárhely
2 nap/1 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, strand belépővel, parkolással
2021.05.01. - 2021.08.31.
Nyárfás Apartmanház
Szeged
2 nap/1 éjszaka 10.000 - 17.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2022.04.19-ig
Science Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 9.345 - 22.361,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, belépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.01-ig
Karolina Vendégház
Szentes
2 nap/1 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.31-ig
Éjjeli Bagoly Panzió
Szentes
2 nap/1 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Tisza Sport Hotel
2 nap/1 éjszaka 5.063 - 9.495,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2022.04.30-ig
Tisza Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 7.605 - 17.450,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, belépőjeggyel a Reök-palotába, kedvezményekkel, klíma használattal, internettel
Érvényes: 2023.01.01-ig
Mórahalom
2 nap/1 éjszaka 20.000 - 34.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és a Szent Erzsébet Gyógyfürdő medence és szauna szolgáltatásainak használatával, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel

Szállodák Mórahalom környékén
Grand Hotel Glorius Makó
A Grand Hotel Glorius Makó az országban egyedülálló design szálloda, mely az 1920-as évek...
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Kisteleki feltöltődés (min. 3 éj)
Pünkösd (min. 1 éj)

MórahalomX