Marché Bistro (Mosonmagyaróvár észak) Mosonmagyaróvár

a 37 mosonmagyaróvári étterem közül
Hely jellege
bisztró
Marché Bistro (Mosonmagyaróvár észak) Mosonmagyaróvár
Marché Bistro (Mosonmagyaróvár észak) MosonmagyaróvárMarché Bistro (Mosonmagyaróvár észak) Mosonmagyaróvár
19 fotó

2021.12.20-ig
Golden Ball Club Hotel Győr
75.000 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Marché Bistro (Mosonmagyaróvár észak) Mosonmagyaróvár vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 235 városban járt márFelfedező - 2361 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 66420 feltöltött kép
Gyenge 2019. november 1.családjával (gyerekekkel) járt itt
Az M1-es autópálya mellett az osztrák határ előtt ez az utolsó jelentős megállási lehetőség: benzinkút, mosdó, shop és melegkonyhás étkezési lehetőség, nagy autós parkoló, hátul kamionos parkoló is. Rendszerint elég nagy tumultus szokott lenni, sokan megállnak itt. A mosdók az alagsorban találhatóak, 100 Ft vagy fél euro a belépő, a WC-jegy levásárolható.
1Kiszolgálás
3Hangulat
1Ár / érték arány
Itt fényképeztem:
Marché Bistro (Mosonmagyaróvár észak) Mosonmagyaróvár - Étel/italMarché Bistro (Mosonmagyaróvár észak) Mosonmagyaróvár - Étel/italMarché Bistro (Mosonmagyaróvár észak) Mosonmagyaróvár - Étel/italMarché Bistro (Mosonmagyaróvár észak) Mosonmagyaróvár - Étel/italMarché Bistro (Mosonmagyaróvár észak) Mosonmagyaróvár - Étel/italMarché Bistro (Mosonmagyaróvár észak) Mosonmagyaróvár - Étel/italMarché Bistro (Mosonmagyaróvár észak) Mosonmagyaróvár - Étel/italMarché Bistro (Mosonmagyaróvár észak) Mosonmagyaróvár - BelsőMarché Bistro (Mosonmagyaróvár észak) Mosonmagyaróvár - Mosdó / FürdőszobaMarché Bistro (Mosonmagyaróvár észak) Mosonmagyaróvár - Mosdó / Fürdőszoba
Még több kép (7 db) >>
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 108 városban járt márFelfedező - 176 helyen első értékelőNépszerű író - 274 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 5534 feltöltött kép
2019. március 19.a párjával járt itt
Ez az az utolsó benzinkút, ahol tankolhatsz, kávézhatsz, mosdót látogathatsz, mielőtt nyugati irányban elhagyod az országot (M1, M15). Óriási embertömeget kell kiszolgálniuk úgy a bisztróban, mint az alaksori mellékhelyiségekben. A bisztróban látványpék tevékenykedik.
5Ételek / Italok
5Kiszolgálás
3Ár / érték arány
3Tisztaság
Itt fényképeztem:
Marché Bistro (Mosonmagyaróvár észak) Mosonmagyaróvár - BelsőMarché Bistro (Mosonmagyaróvár észak) Mosonmagyaróvár - BelsőMarché Bistro (Mosonmagyaróvár észak) Mosonmagyaróvár - EgyébMarché Bistro (Mosonmagyaróvár észak) Mosonmagyaróvár - Étel/italMarché Bistro (Mosonmagyaróvár észak) Mosonmagyaróvár - BelsőMarché Bistro (Mosonmagyaróvár észak) Mosonmagyaróvár - Étel/italMarché Bistro (Mosonmagyaróvár észak) Mosonmagyaróvár - BelsőMarché Bistro (Mosonmagyaróvár észak) Mosonmagyaróvár - BelsőMarché Bistro (Mosonmagyaróvár észak) Mosonmagyaróvár - Belső
Még több kép (6 db) >>
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 34 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2018. július 25.családjával (gyerekekkel) járt itt
Egy szelet (! ) ràntotthús kerül 2000,- (kettő ezer) forintba, minden nélkül, ez alapjàn elképzelhetjük a többit. Tudtuk, hogy dràga - a jàtszósarok miatt "kellett" ide mennünk -, de ez azért minden elképzelést felülmúl. A friss péksütemények, amivel hirdeti magàt, kb. 700,- forinttól kezdődnek - darabra.
2Ár / érték arány
5Tisztaság
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 155 városban járt márFelfedező - 324 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 5182 feltöltött kép
2017. október 13.barátokkal járt itt
Szinte ugyanaz elmondható minden Marché-ról, nem tudom, ha leállítanának az egyiknek a pultjához és levennék a szememről a kendőt, kapásból meg tudnám-e mondani, melyikben vagyok? Ez a Bécs felé menő úton lévő meg egy jó találkozási pont is, itt hívjuk fel a bécsi ismerőst, hogy már itt vagyunk és mikorra vagyunk várhatóak, itt eszünk még kifelé forintért, tankolunk, meg használjuk az amúgy tényleg kulturált mosdót is.
2Ár / érték arány