Várkert Kávézó Mosonmagyaróvár
9200 Mosonmagyaróvár, Cserháti Sándor u. 5.

Várkert Kávézó Mosonmagyaróvár a térképen

Szállások Mosonmagyaróvár városában
Wellness csomagok Mosonmagyaróvár városában

Várkert Kávézó Mosonmagyaróvár vélemények

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 16.
Többször jártunk itt, nagyon szeretjük a helyet. Ha szeretne az ember valami egyszerű, egészséges, finom ételt-akkor itt a helye. De fantasztikusak a koktélok és a desszertek is, s mindig akad valami új, eredeti. Jó a kiszolgálás is, kedvencem most az uborkás Hugo-koktéljuk pompás frissítő! Nagyon jók a kávék is, remek ízfantáziák.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 19.
Mindig is szerettünk ide járni, de mióta bevezették a Fitt ebédet törzsvendégek lettünk! Tökéletes választás azoknak, akiknek figyelni kell a kalóriákra! A salátáik is kiválóak, akár csak önmagában fogyasztva is elegendőek egy könnyed ebédre. A cukormentes limonádétól kezdve a proteines süteményig mindent megtalálhatnak a Várkertben!

glbgabor TOP fotófeltöltő
2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 1.
Sűrűn megfordulok itt, télen nyáron jó ez a hely. Tudsz szolidan forrócsokizni, sütizni, reggelizni, vagy csak bekapni gyorsan valamit, bandázni, bulizni, nagy és tágas és nem olyan puccos, kiszolgálás jó, folyamatosan megújuló ajánlatok. Idei egyik kedvenc a mézeskalács izű forraltbor, de sorolhatnám még. Van ingyenes parkolás is és tényleg hangulatos hely, szép helyen.

Körmi TOP szállásértékelő
Körmi TOP étteremértékelő
Körmi TOP egyébhely értékelő
2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 6.
Korábban már jártunk itt, az akkori kellemese élmények hatására ültünk be ismét. A belső térbe ültünk le a kinti kánikula elől, azonban a helyiség túlságosan hideg volt a klímától, ráadásul az asztalunkra úgy fújta, hogy kifejezetten kellemetlen volt. Szívesen maradtunk még volna beszélgetni, iszogatni, de abban a hidegben kizárt. A meggysörük nagyon jó.

2016. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. november 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy hosszabb séta után tértünk be erre a nagyon kellemes helyre. Már voltunk itt korábban is, akkor nyár volt és meleg, így a teraszon ültünk, de most inkább bent foglaltunk helyet :-). Nagyon hamar odajött a kiszolgáló hölgy és kedvesen érdeklődött az iránt, hogy mit kérünk. Még nem tudtuk, így visszajött később és nem sokkal ezután már meg is kaptuk az italokat.
Gyöngyös

2088 hasznos szavazat
2016. márciusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. március 9.
Munka előtt az egyik reggelt itt indítottuk, a szállodában meglehetősen gyenge volt a kávé, így próbáltunk e célból valami színvonalasabb helyet találni. A Várkertben nem is csalódtunk. Az épület mellett saját - ingyenes - parkolóval rendelkeznek, ahol az utolsó szabad helyet sikerült elcsípni.

Legnépszerűbb csomagok Mosonmagyaróváron és környékén
Aquasol Resort
2 nap/1 éjszaka 15.749,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, medencehasználattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.08.09. - 2019.09.01.
Ibis Hotel Győr
Győr
Napi árak, ellátás nélkül, WIFI-vel
2019.09.01. - 2020.12.31.
ETO Park Hotel**** Superior Business & Stadium
Győr
1-3 éjszaka 21.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szilveszteri gálavacsorával, éjféli pezsgős koccintással, szilveszteri tombolával, wellness bag bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.28. - 2020.01.03.
Töltéstava
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.08.26. - 2019.12.31.
Aqua Hotel Termál
2 nap/1 éjszaka 10.500 - 16.750,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, gyógyfürdő belépőkkel, parkolással
2019.01.25. - 2021.03.12.

Szállodák Mosonmagyaróváron és környékén
Diamant Hotel Mosonmagyaróvár
Az 1987 óta Tájvédelmi körzetben levő szigetközi Diamant Hotel csendes, természetközeli...
ETO Park Hotel**** Superior Business & Stadium Mosonmagyaróvár
Az ETO Park Hotel**** Superior Business & Stadium csupán néhány percnyire helyezkedik el a...
Aqua Hotel Termál Mosonmagyaróvár
A Termál Hotel Aqua Mosonmagyaróváron várja vendégeit, a városközpontban, a fürdő mellett,...
Exclusive romantikus wellness ajánlat pároknak! (min. 2 éj)
Szilveszteri ajánlat (1 éjtől)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

Várkert Kávézó MosonmagyaróvárX