Thermal Hotel Superior Mosonmagyaróvár Mosonmagyaróvár ★★★

Thermal Hotel Superior Mosonmagyaróvár Mosonmagyaróvár
9200 Mosonmagyaróvár, Kolbai K. u. 10.

Thermal Hotel Superior Mosonmagyaróvár Mosonmagyaróvár a térképen

Thermal Hotel Superior Mosonmagyaróvár Mosonmagyaróvár értékelése:

2. helyezett a 22 mosonmagyaróvári szállás közül
81. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1067 szállás közül

Thermal Hotel Superior Mosonmagyaróvár Mosonmagyaróvár bemutatkozása

Az 1999-ben épült háromcsillagos gyógyszálló, a Thermal Hotel Superior Mosonmagyaróvár, a városközponthoz közel, a termálfürdő területén helyezkedik el, és 47 kétágyas szobával, orvosi rendelővel, gyógyrészleggel, étteremmel, 30 fős Flexum különteremmel és wellness részleggel várja vendégeit.

Thermal Hotel Superior Mosonmagyaróvár Mosonmagyaróvár képei

Thermal Hotel Superior Mosonmagyaróvár Mosonmagyaróvár

Thermal Hotel Superior Mosonmagyaróvár Mosonmagyaróvár vélemények

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy internetes játékon nyertem ezt a két személyes, félpanziós hétvégét. A recepción kedvesen fogadtak minket, gyorsan ment a bejelentkezés. Egy tágas szobát kaptunk. A hotel közvetlenül a fürdő mellett van és közel van a centrumhoz is egy csöndes utcában. A parkolás is megoldott, külön a Thermal Hotel vendégeinek van fenntartva egy parkoló közel a szálláshoz.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 19.
Kellemes, jó szálloda, udvarias, segítőkész személyzet. A (menűválasztásos) vacsora minősége változó, bőséges reggeli. Amit a csomagban hirdettek - privát welness, masszázs - jó minőségben megkaptuk. Sajnálatosan a szálloda összeköttetését a fürdővel lezárták, kis kerülővel, az utcán át kell megközelíteni. A termálfürdő kiváló - mindenféle medencékkel.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 7.
4-5 éve voltunk itt akkor még türehtö volt minden, például a fürdöbe közvetlen bejárásal a termálba korlátlanul. Most ez nincs a 3 napos 2 éjszakás tartózkodásra 2 egyszeri belépöt adnak a belépés már nem közvetlen hanem fürdöruhába vagy köntösbe öltözve az utcán sétálva kb 100 m után van a fürdöbejáró. Ez egy termálfürdö?

Mobilról küldte. | 2015. júliusban járt itt
Értékelt: 2015. július 10.
Étterem katasztrófa felszolgálókat inkább nem említeném össze vissza futkosnak egy ilyen hely nem engedheti meg magának . Szobák tiszta kényelmes . Recepciós kollégák segítőkészek kedvesek.

2013. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. március 17.
Sikerült a legszebb időben a legjobb helyen lenni. Múlt héten három szép napot töltöttünk el a hotelben. A szálloda nagyon szépen felújított,tiszta. Vittünk kerékpárt és már az első nap felderítettük a várost és környékét. A belváros nagyon hangulatos. Második napot a fürdésnek szenteltük,a termálvíz és az úszómedence is jótékony hatású.

2014. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. február 26.
2014 02 14 szerelmesek napja szuperiorban! Nagyon borzongatóan kellemes 3 napot töltöttünk itt. A gyógyfürdő vize nagyon kellemes és jótékony hatásu elviselhetően szuprmeleg,tiszta barátságos környezet,kedves alkalmazottak. A kaja nagyon finom ízletes de úgy tűnik csak zóna adagokat ismerik. Nagyon kellemesen éreztük magunkat érdemes idelátogatni!
2013. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. november 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
20 éve járjuk a világot, de még nem voltunk olyan szállodában, ahol még a köszönésre sem futotta. Hogy pontos legyek a személyzet fele, beleértve a recepciót ezt a figyelmességet tehernek érezte. A környező, jól kiépített kerékpárutakat szerettük volna kipróbálni, ezért már az első este foglaltunk 4 kerékpárt.
2013. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 21.
Alapjában elégedettek voltunk. Kiemelném a masszőröket, akik nagyon nagy hozzáértéssel kényeztettek bennünket. Jó, hogy a szálloda pezsgőfürdőjét időpontra le lehetett foglalni,így nem kellett más vendégekkel "megküzdeni" érte, de sajnos a finn szaunát elfelejtették nekünk előre felfűteni, így azt nem állt módunkban kipróbálni. A termálfürdő remek pihenőhely.

2013. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 11.
3 éjszakát töltöttünk itt, hogy a fürdőt élvezhessük, ami valóban 3 lépésnyire van a szálloda bejáratától. A szoba megfelelő volt, a szálloda kicsit "retró", ráférne egy kis modernizálás. A recepció személyzete kedves,de sok minden rájuk hárul a feladatukon kívül. Az étterem botrányos. Első este kaptunk vacsorát,ami ugyan nem volt szörnyű, de ami ezután követte az elszomorító volt.

2013. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 23. - 2 látogató hasznosnak vélte
Kellemes 2 napot töltöttünk el a szállodában. A fürdő nagyon könnyen megközelíthető, a jegyünket pedig már a recepción megkaptuk. A szobánk jól felszerelt volt, normál méretű LCD tv-vel, a fürdőszoba berendezése nagyon tetszetős, modern berendezésével. A tisztaságra sem volt okunk panaszkodni, ha valamit kértünk egyből hozták is.

Aqua Hotel Termál
2 nap/1 éjszaka 17.500 - 20.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyógyfürdő belépőkkel, parkolással
Érvényes: 2020.12.30-ig
Hotel Lajta Park
2 nap/1 éjszaka 13.500 - 14.875,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Suri Bau Apartman
3 nap/2 éjszaka 7.250 - 8.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.08.12-ig
Aquasol Resort
2 nap/1 éjszaka 18.246 - 19.920,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, medence használattal, szauna használattal, korlátlan fürdőbelépővel, internettel, parkolással
Érvényes: 2021.01.11-ig
Golden Ball Club Hotel
Győr
2-3 éjszaka 16.167,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, borbekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Diamant Hotel
Dunakiliti
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyermek programokkal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Barokk Hotel Promenád
Győr
3 nap/2 éjszaka 17.239 - 26.406,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.26-ig
Aranykert Mobilház-Apartmanok
Vének
2 nap/1 éjszaka 3.800 - 5.633,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Érvényes: 2020.10.17-ig
Smart Apartman
2 nap/1 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, WIFI-vel
Érvényes: 2020.10.01-ig
Danubius Hotel Rába
Győr
2 nap/1 éjszaka 8.092 - 122.240,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.08.10-ig
ETO Park Hotel**** Superior Business & Stadium
Győr
1-2 éjszaka 23.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, Thai masszázzsal, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Hotel Kálvária
Győr
3 nap/2 éjszaka 16.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel vagy állatkert belépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig

Szállodák Mosonmagyaróváron és környékén
Aqua Hotel Termál Mosonmagyaróvár
A Termál Hotel Aqua Mosonmagyaróváron várja vendégeit, a városközpontban, a fürdő mellett,...
Napi árak reggelis ellátással
Egy éjszakás ajánlat
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

MosonmagyaróvárX