Az meg milyen már, hogy valaki enni ad, megment a pusztulástól, te meg itt utólag kibeszéled vagy leszólod? Hát, előfordult már párszor... szóval, ha az ember kirándulgat, erdőket, kastélyokat, templomokat búj, néha elfelejt enni is... velem gyakran előfordul, aztán délután meg már nem olyan jó...
Minőségi étel, kedves kiszolgálás! Ár/érték arány kiváló! Itt ebédeltünk, óriási adag, nagyon finom ételek! Ha Szigetbecsén jársz, ide feltétlenül térj be!
Tisztaság és ételeg átlagosak!Wellness kicsi ennyi épülethez!Úszómedence kihaszhálatlan mert vadhideg! Szép a környezet,szép a kastély állapota!Lilion szárnyban lévén a szoba csapott fala visszataszító volt,de a fürdő mérete és az erkéy kárpótolt!Összességében mindenki maga tervezi a prográmját...