Betyár Tanya Kajálda Nagykáta

2760 Nagykáta, Dózsa György út 19.

Betyár Tanya Kajálda Nagykáta a térképen

T. Éva2 TOP étteremértékelő
T. Éva2 TOP egyébhely értékelő
2020. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. december 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Először rendeltünk innen ételeket,pont Karácsonyra,mert ők dec 24-ére készítették el. Nem házhozszállítást kértünk,bementünk érte,jogy lehessen kártyával fizetni. Volt kavarodás,hogy ki mikor mehet az ételért,illetve érthető módon várni kellett mire meglett amit rendeltünk. Tálakat kértünk,finomak voltak és jól voltak elkészítve. Ajándék desszert járt hozzá.

2019. júliusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 14.
Kellemes környezet ,kedves udvarias kiszolgalas,gyors es szep ruhat viselnek a holgyek Magyaros himzessel,nagyon megfgott,tele volt az etterem alig tudtunk le ülni. Az etelek fergetegesen jó es nagy adagok,
ami meglepett ,hogy elö etelt szolgalnak fel. ez sem elhanyagolható. nagyon is merem ajanlani mindenkinek aki szereti az igazi magyaros eteleket izeket.

2019. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. március 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ahogyan beléptünk, megcsapott a fáradt olaj szaga, de inkább bűze. Sokan mondanának, hogy ez természetes egy étteremben. NEM, nem természetes! A keserű olajszag egy figyelmeztető jel, amire sajnos nem figyeltünk. Ebből kifolyólag a cigánypecsenye is kesernyés ízű volt.

Legnépszerűbb csomagok Nagykátán és környékén
Tünde Vendégház
Tiszakécske
3 nap/2 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.05.11. - 2022.05.11.
Barack Thermal Apartmanok
Tiszakécske
3 nap/2 éjszaka 8.700 - 10.950,- Ft/fő/éj között: önellátással, Gyógy- és Élményfürdő használattal, parkolással
2021.02.25. - 2021.12.21.
Erzsébet Park Hotel
Parádfürdő
3 nap/2 éjszaka 9.720 - 26.064,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, wellness részleg használattal, konditerem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2021.05.06. - 2021.11.30.

Szállodák Nagykáta környékén
Hotel Aquarell Nagykáta
Kastélyhotel Sasvár Nagykáta
Libra Hotel Nagykáta
Nyári szünidei akció (min. 3 éj)
Tavasz a kastélyban (min. 2 éj)
Lazulás a Librában (min. 2 éj)

Betyár Tanya Kajálda NagykátaX