Tetszett a saját parkoló,az ételek finomak voltak,a személyzet gyors,és kedves volt,Jó,hogy a strandra gyorsan át lehetett jutni! Welnesstől többet vártam,kicsik a medencék,hűtő jóformán üres! Vacsora után kevés szórakozási lehetőség,még jó,hogy tartott a labdarúgó vb.! A szobában sok...
A SZÁLLODA MINDEN TEKINTETBEN KIFOGÁSTALAN A REGGELI ÉS A VACSORA IS SZÉLES VÁLASZTÉKU ÉS NAGYON FINOM VOLT. A BOROKBÓL IS LEHETETT VÁLOGATNI. A TÁJRA JELLEMZŐ, FINOM, ÍZLETES VOLT A SZEMÉLYZET NAGYON KEDVES ÉS SEGÍTŐKÉSZ VOLT. KÜLÖNLEGES HANGULAT IDÉZTE A SZÁLLODÁT. AZ ALAGÚT SZÁMUNKRA...